Pardubice – Bohem. Pr. 2:0 (kon.) | Slovácko – Botev Plovdiv 2:4 (kon.) | Příbram – Kunice 4:2 (kon.)
Parma – Slavia 3:3 (kon.)
FK Příbram
4:2 (0:2)
TJ Kunice
Sobota 21.07.2012, 16:00 • Startip Aréna, Příbram, Česká republika • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Změna v příbramském kádru:

Příšli: Trapp (host. Plzeň), Hájovský (Plzeň), Šmejkal (Ostrava), Lafrance (host. s opcí Žižkov), Řezáč, Kvída (z B týmu), Perez, Danoski (oba možný příchod)

Odešli: Kostorek, Andrejevič, Mojdl, Dušek (všichni host. ???) Macháček (host. Vlašim)

1.FK Příbram dnes od 16 hodin hostí v generálce na ligu tým Kunic.

1.FK bude mít pro domácí ligové zápasy oficiální termín v sobotu od 16:00.

Sestavy obou mužstev budou doplněny v průběhu utkání.

1

1. FK Příbram: Hruška - Štochl, Trapp, Hájovský, Mišůn - Pilík P., Šmejkal, Perez, Mareš - Danoski, Řezáč

TJ Kunice:

Rozhodčí: .

5
    Kunice právě vstřelily branku!
    Kunice začali utkání lépe! První branku střílí po individuální akci REJHON

9
    Domácí tlačí soupeře k vlastní brance, ale zatím se nedokázali gólově prosadit.

11
    Pavel Pilík zkoušel dalekonosnou střelu, ale jeho tvrdý pokus šel po teči hostujícího hráče těsně nad.

14
    Další pokus hostujících Kunic, ale Marek svůj druhý gól nepřidal.

18
    Pěkný průnik Pavla Pilíka, který se snažil umotat hostující obránce, ale ti si s jeho průnikem poradili.

20
    Danoski hýří svoji aktivitou, nyní vybojoval rohový kop, ze kterého ale Příbram neudeřila.

22
    Tak to je další šok pro domácí! Hosté se prosazují podruhé. Branku vstřelil HYSKÝ.

24
    Peréz zkoušel střelu z dvaceti metrů, ale jeho pokus šel těsně vedle hostující šibenice.

27
    Další pumelice v podání testovaného Kalivody. Tentokrát skvěle zasáhl kunický gólman.

29
    Dalekonosná příbramská střela šla hodně vedle hostující svatyně.

32
    Z důvodu zranění odešel Štochl a přišel Řezáč.

35
    Rohový kop pro Kunice.

36
    Ten se hostům vůbec nepovedl.

38
    Parádní akce Kunic! Z přibramské obrany si udělali dobrý den, hostující útočník posunul patičkou na svého kolegu, který se snažil přelobovat gólmana Hrušku, ale jeho střela skončila na břevně!

39
    Roh pro Kunice po dobrém Hruškovo zákroku.

40
    Z rohu hostí nic nebylo.

42
    Na hrací ploše leží jeden z hostujících hráčů, chvíli se hrát nebude.

44
    Testovaný muž David Střihavka mohl alespoň v závěru snížit, ale gólman hostí byl na místě.

Hosté vedou po první půli překvapivě 2:0. Druhý poločas začne asi v 17:00.

47
    Domácí vystřídali, přišli Krbeček, Šlapák a Kvída, odešli Střihavka, Pilík P. a Trapp.

46

51
    Příbram začala druhou půli aktivněji, ale zatím se nedokázali dostat k pokutovému území Kunic.

53
    Příbram právě vstřelila branku!
    Příbram dává svojí první branku v utkání! Střídající příbramský kanonýr MARTIN ŠLAPÁK dává ještě domácím naději na lepší výsledek.

55
    Dnešnímu utkání přihlíží okolo 120 diváků.

57
    Rohový kop pro Příbram.

59
    Příbram vyrovnává z rohového kopu! Do vzduchu se pověsil TOMÁŠ HÁJOVSKÝ a vyrovnal na 2:2.

61
    Rohový kop pro 1.FK.

65
    Příbram během 20ti minut obrací skóre. Třetí příbramský gól dává opět MARTIN ŠLAPÁK! 3:2 pro Příbram.

68
    Příbram hraje v druhém poločase jako vyměněná. Nyní je jasně lepší.

70
    Střídání Příbrami, odešel Kalivoda a přišel Lafrance.

73
    Nyní se hra trošku uklidnila, domácí kontrolují průběh druhé půle.

76
    Standardní situace pro hosty z Kunic. Míč asi 30 metrů od Hruškovy branky.

78

79
    Jenže střela hostí končí na příbramské zdi.

81
    Hostující Marek vyslal zajímavou střelu, ale ta šla nad domácí branku.

83
    Poslední minuty hrají častěji s míčem na kopačkách hosté, ale zatím si nic vážnějšího nevytvořili.

85
    Hosté doslova vybojovali rohový kop.

86
    Ale obrana Příbrami si s ním poradila.

88
    Hosté se snaží dlouhými nákopy najít v pokutovém území své hráče, aby vyrovanali, ale domácí stopeři pracují zatím na výbornou.

89
    I druhý příbramský útočník TOMÁŠ KRBEČEK dává branku! Z rohového kopu dokopl míč za brankovou čáru a dal 4. gól Příbrami.

Příbram v generálce na ligu porazila Kunice 4:2. To je ode mne vše, děkuji za pozornost. (17:47:09)

Michal Mezera

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 53. Šlapák, 59. Hájovský, 65. Šlapák, 89. Krbeček - 5. Rejhon, 22. Hyský

FK Příbram: Hruška - Štochl (33. Řezáč, 46. Šlapák), Hájovský, Trapp (46. Kvída), Mišůn - Pilík P., Kalivoda (69. Lafrance), Pilík T. (81. Kana), Mareš - Danoski (75. Kraus), Střihavka (46. Krbeček).
    TJ Kunice: Šebek - Kopta, Hell, Hyský, Radoš - Kordiak, Balšánek (46. Marič), Tenkl, - Rejhon, Dvořák - Brabec (46. Paprčiak).