Pardubice – Bohem. Pr. 2:0 (kon.) | Slovácko – Botev Plovdiv 2:4 (kon.) | Příbram – Kunice 4:2 (kon.)
Parma – Slavia 3:3 (kon.)
Parma Calcio 1913
3:3 (1:1)
SK Slavia Praha
Sobota 21.07.2012, 17:00Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobrý podvečer při sledování online reportáže z posledního přípravného zápasu Slavie Praha před startem nového ročníku Gambrinus ligy. Svěřenci Petra Rady se od 17:00 střetnou v těžkém zápase s Parmou.

Parma FC: Mirante - Santacroce, Fideleff, Morrone, Paletta, Gobbi, Biabiani, Valdes, Ninis, Amauri, Pabon.

SK Slavia Praha: Čontofalský - Nitrianský, Latka, Hubáček, Čonka - Petrák - Koreš, Jarolím, Kisel, Juhar - Škoda.

Parma skončila v loňském ročníku Serie A na osmém místě a Slavii tak nečeká vůbec jednoduché utkání.

Ještě jednou dobrý podvečer, oba týmy jsou již na hrací ploše a utkání za pár chvil začne.

1

2
    Začalo se hodně aktivně, nejprve Jarolím hledal již ve vápně Juhara a o chvilku později musel na druhé straně Čontofalský rychle z brány, aby odvrátil balon.

3
    Po pěkné narážečce Slavie se dostal míč až k Juharovi, jeho střílený centr ale zblokovala obrana italského týmu.

5
    Milan Nitrianský nyní zachránil svůj tým, když vykopával míč z brankové čáry po střele zpoza vápna.

6
    Juhar se Škodou málem vybojovali dobrým napadáním balon. Míš se nakonec dostal ke Korešovi, který hledal kolmou přihrávkou Kisala. Toho ale k míči nepustil jeden z obránců.

7
    Povedenou střelu Petráka zblokoval Ninis.

8
    Sešívaní předvedli další pěknou akci, po které do vápna centroval Koreš, Juhar ale nedokázal jeho přihrávku zpracovat.

10
    Parma hned v úvodu musí střídat. Místo Bibianyho nastupuje Acquah.

12
    Pohotově z hranice vápna vystřelil Amauri a jeho pokus prolétl jen těsně vedle.

14
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavie se dostává po tlaku do vedení, když po centru ze strany přiťukl Škoda balon přímo ŠTĚPÁNU KOREŠOVI, jehož rána skončila až v síti!

15
    Před Amaurim musel nyní zasahovat Martin Latka, následný další centr do vápna lapil Čontofalský.

17
    Ninis přenechával balon Amaurimu, před ním zasáhl míč Kisel.

19
    Po nepřesné rozehrávce Slavie šli do brejku hráči Parmy, centr Ninise ale naštěstí pro sešívané lapil Čontofalský.

20
    Koreš zkoušel přihrávkou hledat Škodu, tomu ale skočil pod nohy brankář Parmy Mirante.

22
    Parma předvedla další rychlý protiútok, opět centroval Ninis a znovu zasáhl dobře brankář Čontofalský.

23
    Po parádní střele Nitrianského musel zasahovat Mirante. Je z toho roh pro Slavii.

24
    Slavia ho rozehrála nakrátko, následný centr Čonky odhlavičkoval Paletta.

25
    Pabon se snažil hledat přihrávkou Amauriho, ten ale na balon nedosáhl. Následně byl faulovaný Jarolím.

26
    Parma právě vstřelila branku!
    Po centru Acquaha nedokázal Čontofalský udržet balon a dobíhající AMAURI v pohodě dopravil balon do prázdné brány - 1:1.

29
    Centrovaný míč Fideleffa nikdo z jeho spoluhráčů netečoval a balon prolétl těsně vedle brány Slavie.

31
    Latka nadvakrát posílal malou domů na Čontofalského, ten musel nyní hodně zabrat, aby byl u balonu dříve než Pabon.

32
    Po centru Koreše byl v ofsajdu Škoda, míč mají hráči Parmy.

33
    Další útočná akce sešívaných opět skončila ofsajdem Škody.

34
    Ve vápně Slavie se k zemi poroučel Morrone, penalta ve prospěch Parmy se ale nepískala. Míč následně odkopával Čonka.

36
    Čonka nepovedeným pasem založil útok Parmy a zasahovat musel Hubáček, který balon odrazil na roh.

37
    Centr do vápna odhlavičkoval Škoda.

38
    Parma kopala následně druhý roh, po rozehrávce nakrátko byl v ofsajdu Pabon.

39
    Po protiútoku Slavie musela nyní zasahovat obrana Parmy a roh si vyzkouší také sešívaní.

40
    Slavia nakonec kopala rohy dva. Po tom druhém dopadl balon na ruku jednoho z bránících hráčů, penalta se ale nepískala.

41
    Po centru Juhara si míč ve vápně zpracovával Škoda, k zakončení se ale přes dvojici obránců nedostal.

43
    Juharův centr na Škodu vypadal zajímavě, útočník Slavie ale nedokázal míč zpracovat a před střelou podklouzl.

45
    Nastavovat se pravděpodobně nic nebude.

První poločas zápasu Parma - Slavia skončil nerozhodně 1:1. Sešívaní se dostali ve 14. minutě do vedení Korešem, fotbalisté italského týmu ale vyrovnali ve 26. minutě, když se prosadil útočník Amauri.

46

46
    Místo Latky nastupuje Dostál.

47
    Úvod druhé půle je opatrný, po faulu na Koreše bude rozehrávat Slavia.

49
    Po přihrávce od Gobbiho se k míči dostal DANIELE GALLOPA a jeho tvrdá rána se zastavila až v síti - 2:1.

51
    Brankář Čontofalský musel nyní zasahovat před útočícím Belfodilem.

53
    Po přihrávce Kisela se snažil akrobaticky zakončovat Dostál, rozhodčí mu ale pískají hru vysokou nohou.

55
    V Itálii se hustě rozpršelo a nejmenší radost z toho bude mít asi Čontofalský, který musí být teď hodně v permanenci.

56
    Po centru Juhara musel nyní zasahovat Galloppa.

58
    Další akce Slavie končí ofsajdem Juhara.

59
    Slavia střídala. Odešli Jarolím a Škoda, místo nich si zahrají Zmrhal a Vošahlík.

61
    Sešívaní vyrovnávají! Čonka dlouhou přihrávkou našel Juhara, ten poslal míč na KAROLA KISELA, který zamířil přesně k tyči!

63
    Slavia dokonce už vede, když JAN VOŠAHLÍK vystihl malou domu Acquaha a následně prostřelil brankáře Miranteho!

65
    Slavia je při chuti, centr Juhara teď musel odvracet Paletta.

67
    Střídání Slavie. Odešli Koreš a Kisel, místo nich si zahrají Vlček a Hurka.

68
    Po narážečce s Hurkou se ke střele odhodlal Dostal, mířil ale nad bránu.

69
    Po centru ze strany se k hlavičce dostal Belfodil, mířil ale hlavou mimo.

71
    Slavii teď hodně pomohli Nitrianský a následně Zmrhal, kteří předvedli ve vlastním vápně dva dobré defenzivní zákroky.

72
    Po obloučku Zmrhala se k míči dral Hurka, blíže k němu měl ale gólman.

73
    Nitrianský si připsal další plusové body, když ve vápně čistým skluzem zastavil Belfolda.

75
    Po rohu se hlavičkou prosadil ALESSANDRO LUCARELLI!

76
    Slavia střídá. Místo Juhara si poslední minuty zahraje Tusjak.

80
    Rychlý protiútok Slavie skončil nepřesným centrem Vlčka.

81
    Rychle z brány musel nyní Čontofalský. Belfoldovi zmenšil střelecký úhel a útočník Parmy vypálil mimo tři tyče.

83
    Slavia střídá. Odešel Petrák a nastupuje Milutinović.

85
    Po centru Belfodila se míč pohyboval ve vápně Slavie, sešívaní nakonec odvrátili na roh.

86
    Výborně se teď prezentoval Čontofalský, který konečky prstů vyrazil gólovou střelu Musacciho. Následuje další roh Parmy.

87
    K hlavičce se dostal Palladino, míč poslal těsně mimo.

88
    Po dalším rohu Parmy posílal Nitrianský míč na Hurku, ten se ale proti přesile nedokázal prosadit.

90
    Hraje se poslední minuta hry a stav zápasu je stále 3:3.

Je tu konec utkání, které nakonec přineslo šest branek. Po poločase, který skončil 1:1, se do vedení dostali hráči Parmy. Slavia ale dokázala po hodině hry v rozmezí tří minut zápas otočit a o vyrovnání se postaral až patnáct minut před koncem Lucarelli. (18:49:37)

Petr Bílek

Branky: 26. Amauri, 49. Gallopa, 75. Lucarelli - 14. Koreš, 61. Kisel, 63. Vošahlík

Parma Calcio 1913: Mirante - Santacroce, Fideleff, Morrone, Paletta, Gobbi, Biabiani, Valdes, Ninis, Amauri, Pabon