Karaganda – Liberec 1:1 (po pr.) | Ventspils – Molde 1:1 (kon.) | Salzburg – Dudelange 4:3 (kon.)
Kirjat Šmona – Žilina 2:0 (kon.) | Ekranas – Shamrock 2:1 (kon.) | Zestafoni – Neftçi Baku 2:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Ulysses 1:0 (kon.) | Basilej – Flora 3:0 (kon.) | Debrecín – Skënderbeu 3:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Valletta 3:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Maribor 1:2 (kon.) | Reykjavík – Helsinki 1:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol
1:0 (0:0)
FC Ulysses
Úterý 24.07.2012, 19:00Liga mistrů (předkola)

S konstatováním, že Šeriff Tiraspol postupuje do další fáze Ligy mistrů se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek úterního dne a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (20:54:14)

Skončila nám odveta 2. předkola Ligy mistrů mezi týmy FC Šeriff Tiraspol a FC Ulysses. Moldavský mistr potvrdil roli favorita a především ve druhém poločase byl lepším týmem. Svou převahu potvrdil i jedinou brankou. O tu se postaral z penaltového puntíku kapitán Samardžič.

90+4
    Už se nic nestane, hlavní rozhodčí zápas ukončuje.

90+4
    V době, kdy již začíná čtvrtá minuta nastavení je tu osmý roh Šeriffu. K němu se staví Apatič.

90+3
    Ještě uvidíme jeden roh v podání Tiraspolu.

90+2
    Poslední střídání zápasu. Pešiče nahrazuje Dima.

90+2
    Šeriff pokračuje v náporu a výsledkem je další roh.

90+1
    Tak ještě v závěru jedna velká šance Tiraspolu. Balima vběhl drze do šestnáctky, ale na výborně chytajícího Hovhannisjan nevyzrál.

90
    Hlavní rozhodčí Glodjovič ve druhé půli přidá 3 minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Ngavouka-Tseke opět fauluje a Šeriff může pokračovat ve svých přihrávkách.

88
    Utkání už se skutečně spíše dohrává, o postupujícím je rozhodnuto.

87
    Dedov zamířil opět jen do míst, kde stál připravený gólman Hovhannisjan.

86
    Onicova střela zblokována pozornou obranou, ale Tiraspol zůstává před šestnáctkou soupeře.

85
    Jikia vybojoval další faul, Ulysses zůstane u míče.

84
    Hosté naposledy střídají. Do hry zasáhne Machkaljan, naopak hřiště opouští Aragoney.

83
    Ulysses se ještě snaží něco s výsledkem udělat a je nastěhováno před brankou Šeriffu.

82
    Standartka pro Arménce. K míči se postavil Aragoney a pořádně vystrašil Stojanova, který musel vůbec poprvé v utkání zasahovat!

81
    Podruhé střídá také Jerevan. Na posledních deset minut nastoupí Hakhnazarjan, který tak nahradí Simonjana.