Helsingborg – New Saints 3:0 (kon.) | Vardar – BATE 0:0 (kon.) | Linfield – AEL Limassol 0:0 (kon.)
Śląsk – Budućnost Podgorica 0:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Ludogorec 3:2 (kon.)
GNK Dinamo Záhřeb
3:2 (1:2)
PFK Ludogorec Razgrad
Středa 25.07.2012, 20:45 • Stadion Maksimir, Zagreb • Liga mistrů (předkola)

Až příliš krutý konec pro srdnatě bojující hráče Razgradu, kteří přišli o postup tři minuty po plánovaném nastavení. Rozhodující však zřejmě bylo zbytečné vyloučení Marcelinha. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího onlajn přenosu. (22:45:25)

90+8
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
    V osmé minutě nastavení se dostal k hlavičce na malém vápně DOMAGOJ VIDA a spustil v Záhřebu euforii.

90
    Ačkoliv se mělo nastavovat "pouze" 5 minut, běží již sedmá minuta nastavení, ve které bude Záhřeb zahrávat rohový kop.

90+3
    Golubović si dává s rozehrávkou na čas. Vidí zaslouženou žlutou kartu.

90
    Sammir posílá míč mimo branku.

90
    Bakalov fauloval Kovačiče, což znamená trestný kop z 25 metrů.

90
    Moti přesprintoval z vlastní půlky a pokoušel se rozhodnout střelou ze 30 metrů. Ta končí nad.

90
    Ještě uvidíme napínavých 5 minut.

89
    Chporvatům už zbývá pramálo času.

88
    Razgrad podržel míč na půlce. Chorvatům nezbylo nic jinýho, než dlouhý nákop, který v klidu pokryl Golubovic.

87
    Trenér Bulharů dopřál svěřencům trochu odpočinku, když vystřídal Ivanova za Motiho.

86
    Ivanov byl na míči na půlce Záhřebu. Nikdo ze spoluhráču však míč nechtěl.

85
    Hostující hráči se sympaticky pokusili vykombinovat z vápna, díky čemuž vybojovali pro sebe odkop od branky.

84
    Házenkářské obléhání hostující branky stále pokračuje. Razgrad už brání s téměř devíti fotbalisty ve vápně.

83
    Čop nestihl kolmý pas do vápna.

81
    Je téměř jisté, že z obou stran už se jedná o hru buď a nebo.

80
    Další z mnoha dlouhých odkopů.

79
    Míč poskakoval na malém vápně hostujícího celku poté, co si do branky skoro srazil míč Barthe.

78
    Rukavina se pokoušel o hettrick. Hlavičkou ale poslal míč mimo branku.

77
    Dlouhý odkop dává na pár sekund vydechnout obraně Razgradu.

76
    Čerstvé síly do obrany. Gargorova střídá Bakalov.

75
    Tlak Záhřebu postupně sílí. Zasahovat musel Golubovič.

73
    Střídá i hostující tým. Na hřiště vbíhá Guela, střídá Stoyanova.

72
    Peko se hned potkal s míčem, který mu ale utekl do zámezí.

71
    Další střídání domácích. Do hry zasáhne Peko, který vystřídá Beqiraje.

70
    Hosté se snaží aktivním pressingem trochu zmírnit stoupající tlak Záhřebu.

69
    Badljova střela byla odvrácena pozornou obranou.

68
    Německý mariáš pokračuje. Žlutou kartou je potrestán Barthe.

65
    Sammir fauloval Dyakova a vidí žlutě.

64
    Do ofsajdu se nyní dostal Alispahič.

63
    Beqiraj se provinil postavením mimo hru.

62
    Míč byl dle názoru rozhodčích tečován. Záhřeb tedy bude kopat rohový kop.

61
    Rukavina se ocitá v další střelecké příležitosti. Branku však netrefuje.

60
    To co nyní předvedla obrana Razgradu se vídá tak v okresním přeboru. Ne však v kvalifikaci o Ligu Mistrů. Třikrát se obránci hostujícího celku snažili odkopnout míč, ale ani jednou se jim to nepovedlo. K odraženému míči se dostal ANTE RUKAVINA skluzem tak šikovně, že přeloboval brankáře.

58
    Chorvatský celek se dostává do ofenzivy.

57
    Rozhodčí foukl do píšťalky a vypadá to na důležitý zásah do utkání. Penalta se kopat nebude. Naopak Marcelinho vidí za simulování druhou žlutou kartu a zbytek utkání uvidí pouze ze šatny.

56
    Marcelinho padá ve vápně...

55
    Hráči Razgradu se pohledně vykombinovali z obrany.

54
    Gargorov na druhé straně dohrál souboj s Kelavem, za což vidí žlutou kartu. Útočit na brankáře ve vápně se prostě nesmí.

53
    Golubovič chytá centr a po srážce s vlastním stoperem oba padají na zem. Především tento brankář má však problém se zvednout.

52
    Útočný faul Gargorova.

51
    Minev řeší obranu dlouhým a vysokým odkopem.

50
    Golubovič chytá hlavičku Sammira.

49
    Marcelinho se těžce zvedá a musí za postranní čáru po faulu Kovačiče.

48
    Domácí zůstanou u míče. Faulu se dopustilů Dyakov.

47
    Dlouhý výběh brankáře zažehnal rodící se akci Záhřebu.

46
    Tonel si hned v úvodu vykoledoval faul.

46
    Domácí nastoupili do druhé půle s jednou změnou v sestavě. Oživit domácí celek se pokusí Alispahič, ve sprchách zůstal Ibáñez.

46

Hlavní rozhodčí ukončil první poločas za hlučného pískotu diváků. A není se čemu divit. V tomto zápase totiž vidíme dvě různá mužstva. Na jedné straně staticky hrající domácí celek, který začne hrát, pouze v případě, že prohrává. Na druhé straně proti nim hrají nadšení hosté, kteří si zaslouženě nesou do druhého poločasu výhru 2:1, což znamená, že si mohou dovolit inkasovat jednu branku. Inu, uvidíme, co druhý poločas přinese.

42
    Minevova střela byla zablokována. Kdyby zamířila do sítě, bylo by zřejmě rozhodnuto.

40
    Ibáñez rozehrál trestný kop. Vrsalijko si ale pomohl útočným faulem.

39
    Pro hostující tým je důležité udržet vedení alespoň do přestávky, čehož si je vědom i faulující Ivanov.

38
    Marcelinho poslal svůj tým nejen do vedení ale i do naprosto výhodné pozice před druhým poločasem. Záhřeb nyní musí dát dvě branky. Prodlužovat se zcela jistě nebude.

36
    Ludogorets Razgrad právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Stoyanův pas dostal přímo do střelecké pozice MARCELINHO a vrací svému týmu vedení.

35
    Hosté se snaží reagovat aktivitou a vynutili si faul. Míč do hry uvede Stoyanov.

34
    Tak to je odpověď! Vrsalijkův centr našel přesně hlavu ANTEHO RUKAVINY, který posílá míč hlavou od břevna do hostující branky.

33
    Gargorov se dostal do vápna, kde se neposedný míč motal mezi nim a dvěma obránci, kteří se štěstím zažehnali nebezpečí. Domácí diváci spustili bouřlivý pískot na výkon domácího týmu.

32
    Ibáñezův trestný kop končí brejkem....

31
    Marcelinho také vidí žlutou kartu.

30
    Tvrdý zákrok tentokráte předvedl Marcelinho...

29
    Míč je stále na kopačkách domácích hráčů.

28
    Domácí mohou rozehrát ze své poloviny.

27
    Ze statistiky střel na branku zatím vidíme, že jediná střela, která mířil mezi tři tyče, končila brankou.

26
    Beqiraj i Minev šli do souboje skluzem. Minev však byl u míče dřívě a tak i utržil ránu. Zatímco se zvedá ze země, dívá Beqiraj na žlutou kartu.

25
    Střely: 1-2

24
    Chorvaté se ujímají míče a ovládají jej na polovině.

23
    Míč je opět na kopačkách hráčů v zeleném, z tribun je slyšet pískot.

22
    Hráči Bulharského týmu se provinili ofsajdem.

21
    Hosté obrali domácí tým o míč a prvně od střeleckého úspěch se stěhují před branku Keleva.

20
    Chorvatské nebezpečí je zažehnáno. U míče však stále zůstávají domácí fotbalisté.

19
    Další rohový kop pro Dinamo.

17
    Badejl našel po rozehrání rohu Vidu, ten však netrefil branku.

17
    Uvidíme první rohový kop, o který se postará Badejl.

16
    Calello se dostal ke střele na branku. Ta však byla zablokována.

14
    Iniciativu převzal Záhřeb. Gargorov musel Sammira zastavit nedovoleně.

12
    Kapitán EMIL GARGOROV posílá hlavou svůj tým do vedení, když si naběhl na malé vápno na centr Stoyanova.

12
    Ibáñez fauloval Stoyanova, který se staví na rohu vápna k přímému kopu. Hosté jsou zatím překvapivě lepším týmem.

10
    Ivanov se ocitl v postavení mimo hru.

7
    Gargorova šance byla zatím největší možností ke vstřelení branky.

7
    Gargarov vyslal první střelu směrem k brance domácích. Mezi tři tyče se však jeho pokus nevešel.

5
    Hra se stále přerušuje. Tentokráte rozhodčí odpískal faul domácímu Ibáñezovi.

5
    Na druhé straně fauloval Minev.

2
    Calello fauloval Marcelinha. Hosté budou k dispozici trestný kop.

1

GNK Dinamo Záhřeb: Keleva - Ibáñez, Tonel, Vrda, Visalijko - Calello, Badelj - Kovačić, Sammir, Rukavina - Beqiraj

FK Ludogorets 1947 Razgrad: Golubović - Caiçara, Guldan, Barthe, Minev - Genchev, Dyakov - Ivanov, Marcelinho, Stoyanov - Gargorov

Rozhodčí: Zwayer - Henschel, Steuer.

Hezký den přeji všem sportovním fanouškům a příznivcům fotbalu. V tomto onlajnovém přenosu budeme sledovat odvetu druhého předkola Ligy Mistrů. Ve 20:45 proti sobě nastoupí celky GNK Dinamo Záhřeb a FK Ludogorets 1947 Razgrad.
    První zápas v Bulharsku skončil 1:1. To znamená, že v mírně lepším postavení je chorvatský celek, kterému stačí remíza 0:0 nebo jakákoliv výhra. Na druhou stranu remíza 2:2 a vyšší by posunula do dalších bojů celek z Bulharska.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.