BATE – Debrecín 1:1 (kon.) | Kirjat Šmona – Neftçi Baku 4:0 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Dinamo Záhřeb 0:1 (kon.)
Molde – Basilej 0:1 (kon.) | AEL Limassol – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.) | Maribor – Dudelange 4:1 (kon.)
Kodaň – Club Bruggy 0:0 (kon.) | Anderlecht – Ekranas 5:0 (kon.) | Śląsk – Helsingborg 0:3 (kon.)
Celtic – Helsinki 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Vaslui 1:1 (kon.) | Kluž – Liberec 1:0 (kon.)
Celtic Glasgow
2:1 (0:0)
HJK Helsinki
Středa 01.08.2012, 20:45 • Celtic Park • Liga mistrů (předkola)

87
    Dvojité střídání domácího celku, odstupují Samaras a Hooper, na jejich místa naskočili Lustig a McCourt.

87
    Brownova střela z 18 metrů jen olízla tyčku, Wallén ji vytěsnil, bude z toho rohový kop.

84
    Poslední střídání hostů, odešel střelec první branky Rasmus Schuller, na jeho místo na posledních pár minut naskočil Joel Pohjanpalo.

74
    Druhé střídání v řadách HJK, místo Miki Vayrynena přišel Antti Okkonen.

70
    A Samaras inkasuje za své chování žlutou kartu.

65
    První střídání domácích, za Krise Commonse přichází Anthony Stokes.

63
    Commons v dobré pozici zamířil těsně vedle!

61
    Celtic právě vstřelil branku!

A střídání se hostujícímu trenérovi nevyplatilo, nový hráč ještě ani nestihl doběhnout do vlastní šestnáctky a Charlie MULGREW otáčí vývoj skóre na stranu domácích, prosadil se hlavou!

60
    První střídání, netradičně při obranné standartce, odchází Mäkelä, přichází Sadik.

54

Je vyrovnáno! Samaras krásně našel úplně volného Garyho HOPPERA, pro kterého nebyl problém dopravit míč do branky!

53
    První žlutou kartu v utkání viděl hostující Mika Vayrynen.

48
    Domácí chtěli ihned odpovědět, Commons nastřelil tyč!

47
    Helsinki právě vstřelily branku!

Finský celek střílí na začátku druhého poločasu úvodní branku utkání! Rychlý útok zakončil nadvakrát Rasmus SCHÜLLER.

22
    Ledleyho rána bez přípravy vystrašila Walléna, který znovu vyrazil na roh!

14
    První větší šance utkání! Hooper si naskočil na Samarasův centr, hlavičkoval nad!