Jekatěrinburg – Motor ČB 5:4 (po s.n.) | Vítkovice – Košice 3:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
HC Košice
Středa 08.08.2012, 17:00Přípravné zápasy

V dnešním přátelském zápase, který měl však atmosférou v hledišti i na ledě blíže spíše k finále play-off, zvítězili Vítkovičtí, kteří měli i o něco více ze hry. (19:21:02)

60:00

59:14
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Po rychlé nahrávce Walkera se puk dostává k ROMANU SZTURCOVI, který se dostal za košické hráče a trefuje prázdnou branku. Asistence: Nathan Walker.

59:09
    Košice hrají bez brankáře!

56:01
    Košice vstřelily branku!
    Hosté se přeci jen dočkali, po přesné nahrávce Piataka se trefuje IGOR HALAS. Asistence: Erik Piatak a Milan Takáč.

53:31
    Za nedovolené bránění si dvě minuty odsedí domácí Vychodil. Košice mají přesilovku 4 na 3.

53:11
    Za další potyčku, tentokrát u Málkovy klece, jsou vyloučení domácí Szturc a hostující Martin Chovan. Oba za hrubost.

43:28
    Vítkovičtí okupovali prostor u košické klece, po sérii střel umístil ROMAN SZTURC zleva puk do horní části klece. Asistence: Jiří Burger.

40:01

40:00

36:45
    V témže čase jsou za menší potyčku vyloučeni domácí Walker na 2+2 a hostující Svitana na 2 minuty, oba za hrubost. Přesilovku hrají domácí.

36:45
    Za bitku, kterou aktéři předvedli u košické klece a kterou s přehledem vyhrál slovenský hráč, jsou na 5 + do konce zápasu vyloučeni Jan Káňa a Haščák. Slovenský borec má navíc ještě dvě minuty.

32:27
    Za podražení je vyloučen hostující Robert Huna.

28:49
    Domácí Jan Káňa dostal dvě minuty za napadení.

20:44
    Dvě minuty za podražení dostává Kudělka.

20:12
    Domácí vlétli do druhé části jako velká voda, po nahrávce Svačiny se podařilo Riecikého RADIMU HRUŠKOVI. Asistence: Vladimír Svačina a Michal Hlinka.

20:01

20:00

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 21. Hruška (Svačina, Hlinka), 44. Szturc (Burger), 60. Szturc (Walker) - 57. Halas (Piatak, Takáč)

HC Vítkovice Ridera: Málek (Kubáň) - Sloboda, Jáchym, Sedlák, Vychodil, Kudělka, Barinka - Hlinka, Hruška, Svačina, Roman, Szturc, Burger, Kucsera, Šedivý, Klimek, Kolouch, J. Káňa, Walker
    HC Košice: Riecký (Hylák) - Kolba, Jokel, Takáč, Kuběna, Gajdoš, Slovák, Gmitter, Svitana, Deyl, Mat. Chovam, Jenčík, Mar. Chovan, Novák, Macejko, Piatak, Ro. Huňa, Ri. Huňa, Halas, Brejčák, Šeda, Haščák

Rozhodčí: Mikula