Chůze 50 km (muži) | Kirdjapkin (kon.) | | | Chůze 20 km (ženy) | Lašmanovová (kon.) |
Výška - Finále (ženy) | Čičerovová (kon.) | | | Oštěp - Finále (muži) | (kon.) |
5000 m - Finále (muži) | Farah (kon.) | | | 800 m - Finále (ženy) | Savinovová (kon.) |
4x400 m - Finále (ženy) | USA (kon.) | | | 4x100 m - Finále (muži) | Jamajka (kon.) |
K1, 200 m - Finále (muži) | McKeever (kon.) | | | C1, 200 m - Finále (muži) | Čeban (kon.) |
K1, 200 m - Finále (ženy) | Carringtonová (kon.) | | | K2, 200 m - Finále (muži) | Postrigaj - Djačenko (kon.) |
Závod mužů | (kon.) |
Nad 91 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg - Finále (muži) | Cou Š'-ming (kon.) |
Do 56 kg - Finále (muži) | Campbell (kon.) | | | Do 64 kg - Finále (muži) | Iglesias Sotolongo (kon.) |
Do 75 kg - Finále (muži) | Murata (kon.) | | | Do 91 kg - Finále (muži) | Usyk (kon.) |
Individuální závod - Finále (ženy) | (kon.) |
Závody žen | Španělsko (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále | Kanajevová (kon.) |
10m věž jednotlivci - semifinále (muži) | (kon.) | | | 10m věž jednotlivci - Finále (muži) | Boudia (kon.) |
Nad 67 kg (ženy) | Mandičová (kon.) | | | Nad 80 kg (muži) | Molfetta (kon.) |
Volný styl do 60 kg (muži) | Asgarov (kon.) | | | Volný styl do 84 kg (muži) | Šarifov (kon.) |
Volný styl do 120 kg (muži) | Tajmazov (kon.) |
Jihoafrická republika - Indie | 3:2 (kon.) | | | Španělsko - Belgie | 2:5 (kon.) |
Austrálie - Velká Británie | 3:1 (kon.) | | | Německo - Nizozemsko | 2:1 (kon.) |
Sanny Muharem
1. Sergej Kirdjapkin (RUS) - 3:35:59 OR
2. Jared Tallent (AUS) - 3:36:53
3. Tianfeng Si (CHN) - 3:37:16
4. Robert Heffernan (IRL) - 3:37:54
5. Igor Jerochin (RUS) - 3:37:54
6. Sergej Bakulin (RUS) - 3:38:55
7. Jianbo Li (CHN) - 3:39:01
8. Matej Tóth (SVK) - 3:41:24
9. Lukasz Nowak (POL) - 3:42:47
10. Koičiro Morioka (JAP) - 3:43:14
11. Andre Hohne (GER) - 3:44:26
12. Betrand Moulient (FRA) - 3:44:26
13. Chilsung Park (KOR) - 3:45:55
14. Ivan Trotski (BLR) - 3:46:09
15. Jarkko Kinnunen (FIN) - 3:46:25
16. Horacio Nava (MEX) - 3:49:59
17. Marco De Luca (ITA) - 3:47:19
18. Rafal Sikora (POL) - 3:47:47
19. Ihor Hlavan (UKR) - 3:48:07
20. Jesús Ángel García (ESP) - 3:48:32
21. Trond Nymark (NOR) - 3:48:37
22. Nathan Deakes (AUS) - 3:48:45
23. Omar Zepeda (MEX) - 3:49:14
24. Christopher Linke (GER) - 3:49:19
25. Alexandro Papamihail (GRE) - 3:49:56
26. Luke Adams (AUS) - 3:53:41
27. Emerson Hernandez (ESA) - 3:53:57
28. Jose Leyver (MEX) - 3:55:00
29. Brendand Boye (IRl) - 3:55:01
30. Quentin Rew (NZL) - 3:55:03
31. Cédric Houssaye (FRA) - 3:55:16
32. Marc Mundell (JAR) - 3:55:32
33. Fredy Hernandez (COL) - 3:56:00
34. Junhyun Yim (KOR) - 3:56:34
35. Serhij Budza (UKR) - 3:56:35
36. Basanta Rana (IND) - 3:56:48
37. Jianguo Zhao (CHN) - 3:56:59
38. Dong-Young Kim (KOR) - 3:57:33
39. Marius Cocioran (ROM) - 3:57:52
40. Pedro Isidro (POR) - 3:58:59
41. Antti Kempas (FIN) - 4:01:50
42. Mikel Odriozola (ESP) - 4:02:48
43. John Nunn (USA) - 4:03:28
44. Maciej Rosiewicz (GEO) - 4:05:20
45. Igors Kazakevič (LOT) - 4:06:47
46. Tadas Šuškevičius (LIT) - 4:08:16
47. Xavier Moreno (ECU) - 4:09:23
48. Miloš Bátovský (SVK) - 4:09:32
49. Vitalij Aničkin (UKR) - 4:14:09
50. Benjamin Sanchez (ESP) - 4:14:40
51. Dominic King (GBR) - 4:15:05
Juki Jamazaki (JAP) - diskvalifikován
Andres Chocho (ECU) - diskvalifikován
Edward Araya (CHL) - diskvalifikován
Erick Barrondo (GUA) - diskvalifikován
Jamie Quiyuch (GUA) - diskvalifikován
Colin Graffin (IRL) - diskvalifikován
Oleksij Kazanin (UKR) - diskvalifikován
Yohann Diniz (FRA) - diskvalifikován
.....
Takajuki Tanii (JAP) - závod nedokončil
Rafal Fedaczynski (POL) - závod nedokončil
Nenad Filipović (SRB) - závod nedokončil
Joao Vieira (POR) - závod nedokončil
1. Kirdjapkin (RUS) - 3:15:07
2. Tallent (AUS) - 3:15:33
3. Tianfeng Si (CHN) - 3:15:34
4. Bakulin (RUS) - 3:15:56
5. Heffernan (IRL) - 3:16:05
6. Jianbo Li (CHN) - 3:16:05
7. Jerochin (RUS) - 3:16:11
8. Diniz (FRA) - 3:17:08
9. Tóth (SVK) - 3:19:22
10. Morioka (JAP) - 3:20:15