Chůze 50 km (muži) | Kirdjapkin (kon.) | | | Chůze 20 km (ženy) | Lašmanovová (kon.) |
Výška - Finále (ženy) | Čičerovová (kon.) | | | Oštěp - Finále (muži) | (kon.) |
5000 m - Finále (muži) | Farah (kon.) | | | 800 m - Finále (ženy) | Savinovová (kon.) |
4x400 m - Finále (ženy) | USA (kon.) | | | 4x100 m - Finále (muži) | Jamajka (kon.) |
K1, 200 m - Finále (muži) | McKeever (kon.) | | | C1, 200 m - Finále (muži) | Čeban (kon.) |
K1, 200 m - Finále (ženy) | Carringtonová (kon.) | | | K2, 200 m - Finále (muži) | Postrigaj - Djačenko (kon.) |
Závod mužů | (kon.) |
Nad 91 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg - Finále (muži) | Cou Š'-ming (kon.) |
Do 56 kg - Finále (muži) | Campbell (kon.) | | | Do 64 kg - Finále (muži) | Iglesias Sotolongo (kon.) |
Do 75 kg - Finále (muži) | Murata (kon.) | | | Do 91 kg - Finále (muži) | Usyk (kon.) |
Individuální závod - Finále (ženy) | (kon.) |
Závody žen | Španělsko (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále | Kanajevová (kon.) |
10m věž jednotlivci - semifinále (muži) | (kon.) | | | 10m věž jednotlivci - Finále (muži) | Boudia (kon.) |
Nad 67 kg (ženy) | Mandičová (kon.) | | | Nad 80 kg (muži) | Molfetta (kon.) |
Volný styl do 60 kg (muži) | Asgarov (kon.) | | | Volný styl do 84 kg (muži) | Šarifov (kon.) |
Volný styl do 120 kg (muži) | Tajmazov (kon.) |
Jihoafrická republika - Indie | 3:2 (kon.) | | | Španělsko - Belgie | 2:5 (kon.) |
Austrálie - Velká Británie | 3:1 (kon.) | | | Německo - Nizozemsko | 2:1 (kon.) |
konec
800 m - Finále (ženy)
Savinovová
Viktor Sandev
1. Marija Savinovová (RUS) - 1:56.19 (SB)
2. Caster Semenyaová (RSA) - 1:57.23 (SB)
3. Jekatěrina Pojstogová (RUS) - 1:57.53 (PB)
4. Pamela Jelimová (KEN) - 1:57.59
5. Alysia Johnsonová Montanová (USA) - 1:57.93
6. Jelena Aržakovová (RUS) - 1:59.21
7. Francine Niyonsabaová (BDI) - 1:59.63
8. Janeth Jepkosgei Busieneiová (KEN) - 2:00.19
2. Jekatěrina Pojstogová (RUS)
3. Francine Niyonsabaová (BDI)
4. Alysia Johnsonová Montanová (USA)
5. Marija Savinovová (RUS)
6. Pamela Jelimová (KEN)
7. Caster Semenyaová (RSA)
8. Janeth Jepkosgei Busieneiová (KEN)
9. Jelena Aržakovová (RUS)
Největšími favioritkami na zisk cenných kovů budou především dvě ze tří Rusek - Jelena Aržakovová a Maria Savinovová, dále Keňanka Pamela Jelimová a Jihoafričanka Caster Semenyaová. Všechny čtyři byli již před kvalifikací pasovány do rolí favoritek a ani jedna z nich s postupem neměla problém.