Mladá Boleslav – Jihlava 0:2 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 0:3 (kon.) | Příbram – Teplice 4:0 (kon.)
Táborsko – Plzeň 1:5 (kon.) | Slovácko – Sparta 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 0:3 (kon.)
Slavia – Liberec 7:2 (kon.) | Dukla Praha – Brno 0:2 (kon.)

Slovácko právě vstřelilo branku!
    Pomyslného bůra nadělilo Slovácko Spartě a pomstilo své Ačko, které včera prohrálo se stejným soupeřem 1:4. Pátý hřebíček do sparťanské rakve zabil Roman Haša, který lobem na zadní tyč překonal vybíhajícího brankáře hostí.

84
    Průnik Nečase po levé straně pokračoval přesným centrem na hlavu Romana HAŠI, který zvyšuje už na 4:0.

84
    Sparta mohla korigovat výsledek, ale ani přímý kop, ani následný roh hosté nezužitkovali.

82
    Žlutou kartu za faul na pronikajícího Kerbra viděl hostující Adamec.

77
    Nádherná akce domácích. Hofmann se zmocnil míče na polovině hřiště, prošel mezi hráči v rudém jako nůž máslem, předložil jej doprava Hašovi, na jehož centr si naskočil nikým nehlídaný Kerbr a poslal míč k levé tyči.

73
    A také Sparťané mění hráče, Jan Kalaš nahrazuje Cyrila Golovka.

72
    Poslední střídání Slovácka, odešel Michal Trávník, kterého vystřídal Jan Bartoš.

71
    Slovácko zvyšuje vedení poté co Nečas poslal míč za obranu, kam se natlačil KERBR a sám proti brankáři nedal Kotěrovi šanci. 2:0.

64
    A změna na straně domácích, Mariána Kováře vyměnil Lukáš Nečas.

63
    Sparta znovu střídá Davida ledeckého vystřídal Jakub Dobiáš.

62
    Vyznamenal se ale také střídající gólman Nemrava, který zůstal sám proti Reiterovi, ale dokázal udržet čisté konto.

60
    Spartu opět zachraňuje Kotěra, když hlavičku Hofmanna po centru Trávníka z přímého kopu lapil u pravé tyče.

55
    Chvíli se nehraje, ve středu hřiště je ošetřován Marián Kovář.

50
    Slovácko opět od úvodních minut druhé půle zlobí hosty z Prahy, a v krátké době nebezpečně, ale bohužel zároveň nepřesně pálili Kovář a Kerbr.