Celta Vigo – Malaga 0:1 (kon.) | Sevilla – Getafe 2:1 (kon.) | Mallorca – Espanyol 2:1 (kon.)
RCD Mallorca
2:1 (1:1)
RCD Espanyol Barcelona
Sobota 18.08.2012, 23:00Španělská LaLiga

Je dobojováno. V prvním poločase jsme viděli dvě rychle branky. Nejdřív se prosadil domácí Hemed, ale vzápětí vyrovnal Wakaso. Oba týmy měly ještě několik šancí, ale žádná neskončila brankou. Ve druhém poločase už tolik šancí nebylo, ale utkání nakonec rozhodl svojí brankou Hemed, který se trefil v 86. minutě a Mallorca tak porazila Espanyol 2:1. To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Přeji dobrou noc. (00:54:48)

90+2
    Domácí drží míč a vypadá to, že získají cenné tři body.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Domácí pozorně brání a nechtějí přijít o svůj náskok.

89
    Ale hosté ho vybojovali a kombinují před vápnem domácích.

88
    Domácí borci drží míč daleko od své branky.

86
    Mallorca právě vstřelila branku!
    A domácí fanoušci se dočkali. Z dvaceti metrů napřáhl Pereira, který trefil krásnou střelou spojnici tyče a břevna. Míč se odrazil zpět do hřiště, kde stál zcela osamocený TOMER HEMED, který ho uklidil do branky Espanyolu.

85
    Z dvaceti metrů napřáhl Verdu, ale jeho projektil skončil těsně vedle domácí branky.

84
    Míč mají domácí, kteří se ženou dopředu. Uvidíme, zda se jim podaří rozhodnout tento duel.

82
    I hosté střídají. Dohrál Goméz a přišel Tejera.

81
    Domácí střídají. Odešel Pina a přišel Martí.

80
    Fernandéz dostal parádní přihrávku za obranu hostů, ale jeho střelu Alvarez chytá! To byla výborná příležitost rozhodnout tento zápas.

78
    Ale domácím se v útočné fázi v těchto chvílích příliš nedaří, míč mají hosté z Barcelony.

76
    Domácí byli vytlačeni až na svojí polovinu a začíná od brankáře Aouateho.

75
    Střídání na straně domácích. Odešel Nsue a přišel Fernandéz.

74
    Hosté operují na polovině domácích a snaží se dostal do šance. Domácí obrana je ale zatím pozorná.