Mladá Boleslav – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Příbram – Plzeň 0:3 (kon.) | Slovácko – Táborsko 0:2 (kon.)
Č. Budějovice – Teplice 4:0 (kon.) | Slavia – Olomouc 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Liberec 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:0 (kon.)
FK Příbram
0:3 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 27.08.2012, 16:00Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Příjemné odpoledne, příbramský stadion Na Litavce dnes přivítá souboj 5. kola juniorské ligy mezi domácí Příbramí a Viktorií Plzeň. Juniorka domácích se po čtyřech odehraných kolech drží ve středu tabulky, v minulém kole uhrála solidní remízu 1:1 na hřišti favorizovaných Bohemians 1905.

Plzeňští mladíci naopak v minulém kole zaváhali, podlehli doma Jablonci 1:2 a v tabulce jim patří pátá příčka. Západočeši se mohou chlubit vynikající ofenzivou, společně se Slavií a vedoucím Brnem dokázali jako jediní nastřílet ve čtyřech duelech 11 gólů.

1. FK Příbram: Krček – Andrejevič, Brotánek, Djuketič, Čížek, Soldát, Mojdl, Vnuk, Hanuš, Skořepa, Řezáč.

FC Viktoria Plzeň: Mandous – Domabyl, Končal, Hošťálek, Hrubý, Hoffmann, Černý, Libotovský, Kyndl, Petráček, Chocholoušek.

Rozhodčí: Bílek – Schroter, Krupa.

1

5
    Zápas sleduje přibližně 200 diváků.

10
    Hraje se spíše ve středu hřiště. Stále čekáme na přímou střelu ba branku.

11
    Máme tu první střelu, ale brankáři jsou stále bez práce. Hostující Daniel Černý to zkoušel z blízka, ale mířil vysoko nad.

20
    Stále čekáme na branku. Hostující Daniel Černý se pokusil o zteč domácí branky, ale zastavil ho domácí zadák Alexandr Andrejevič.

27
    Hostující Tomáš Petráček nastřelil z 20 metrů tyč domácí branky!

28
    Hostující Daniel Černý obdržel žlutou kartu za držení dresu protihráče.

30
    Plzeňský Hoffmann podrazil jednoho z domácích fotbalistů a obdržel druhou žlutou kartu v zápase.

35
    Stále čekáme na první střelu mezi tyče.

36
    Hostující Daniel Černý se ocitl sám před gólmanem, ale minul branku.

38
    Příbramský Alexandar Andrejevič minul dalekonosnou střelou branku.

44
    Stále čekáme na přímé ohrožení branky, brankáři si ještě vůbec nezachytali. Nesledujeme zatím příliš zajímavý zápas, hraje se hlavně ve středu hřiště.

Rozhodčí Bílek nenastavil ani jednu minutu a hráči jdou do šaten za bezbrankového stavu. Dvě šance hostí měl Daniel Černý, jednou trefil tyč Tomáš Petráček, domácí zatím stříleli dvakrát nad. Přímé střely na branku jsme se nedočkali. Druhý poločas začne přibližně v 17:03.

46

46
    Pro druhou půli nahrazuje v domácím dresu Filipa Řezáče Petr Haas.

46
    O poločase střídají také hosté. Místo Robina Hošťálka přichází Michal Lukeš.

46
    Druhou změnou v sestavě Plzně je odchod Martina Hoffmanna. Na hřiště nastupuje Dvořák.

51
    Zatím ve druhém poločase stále čekáme na nebezpečnější akci.

53
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po individuální akci otevírá skóre první střelou mezi tyče hostující DANIEL ČERNÝ.

59
    I domácí vyslali první střelu na branku, ale pokus Stanislava Skořepy vychytal hostující gólman Mandous.

64
    Domácího Lukáše Brotánka střídá Ondřej Šípek.

65
    Hostující Matěj Kyndl dostává žlutou kartu.

70
    V domácím týmu došlo k dalšímu střídání. Davida Čížka nahrazuje na hřišti Lukáš Stratil.

71
    DANIEL ČERNÝ předvedl další hezkou individuální akci a střílí svou druhou branku v zápase.

77
    Domácího Tomáše Vnuka střídá Michal Kdolský.

80
    Obrovskou šanci na snížení měl domácí Michal Kdolský hned po třech minutách na hřišti. Nastřelil však pouze tyč.

82
    Hosté střídají, Matěje Končala nahrazuje Jakub Krčál.

84
    Hostujícího Daniela Černého nahrazuje na hřišti Michal Růžička.

87
    Největší šanci domácích v celém zápase zlikvidoval gólman Aledš Mandous, který vychytal Michala Kdolského.

90
    Po přihrávce Martina Hrubého skóruje do prázdné branky MATĚJ KYNDL.

Plzeň v Příbrami hladce zvítězila, ale v první půli nevystřelila mezi tyče příbramské branky. Dvěma brankami se blýskl hostující Daniel Černý, za hosty nejvíce zlobil v závěru Michal Kdolský, který přišel na hřiště až v 77. minutě. Přejeme vám pěkný večer! (18:00:05)