Podbrezová – Zlaté Moravce 0:0 (po pen.) | Bardejov – Lipany 3:0 (kon.) | Petržalka – Nitra 0:3 (kon.)
Dunajská Lužná – Myjava 0:2 (kon.) | Nemšová – Trenčín 0:4 (kon.) | Námestovo – B. Bystrica 0:1 (kon.)
Lok. Košice – Lučenec 1:1 (po pen.) | Poprad – Košice 1:2 (kon.) | Senec – Slovan Bratislava 0:4 (kon.)
Ružomberok – R. Sobota 4:1 (kon.) | Žilina – Ružiná 2:0 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 7:1 (kon.)
MŠK Žilina
2:0 (1:0)
FK Baník Ružiná
sk Úterý 28.08.2012, 17:30 • Pod Dubňom • Slovenský pohár - Slovnaft cup

70
    V tej istej minúte menia stráže aj hostia. Odchádza Chomistek a štafetu preberá Karásek.

70
    Pečovský schádza za potlesku tribún z ihriska a vymenil ho Škriniar.

62
    Domáci tréner Adelaar prichystal hneď dvojité striedanie. Na ihrisko sa dostáva Bello, ktorý chýbal niekoľko týždňov. Ďalším novicom je Leitner. Z ihriska schádza dvojica Paur a Nunes.

51
    Baník strieda druhýkrát. Odišiel Strelka a vymenil ho Ometák.

46
    Hostia striedajú pred začiatkom druhého polčasu. Odišiel Urbánek a prišiel Marko.

Milan Gončár

Branky: 28. Pich, 50. Pich

Karty:   19. Ceesay (ZIL) - 5. Štajer (RZN), 31. Urbánek (RZN)

MŠK Žilina: Dúbravka - Mabouka, Piaček (C), Akakpo, Nunes (62. Leitner) - Pečovský (70. Škriniar) - Deza, Paur (62. Bello), Gergel - Pich, Ceesay
    FK Baník Ružiná: Mucha - Ferenc, Štajer, Krško, Chomistek (70. Karásek) - Líška, Urbánek (46. Marko), Boháčik (C), Teixteira - Strelka (51. Ometák), Balaško

Rozhodčí: Fajčík - Kubačka, Poracký