Dukla Praha – Ostrava 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:1 (kon.) | Olomouc – Liberec 4:0 (kon.)
Slovácko – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 1:1 (kon.) | Slavia – Teplice 4:0 (kon.)
Hr. Králové – Sparta 2:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:1 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 10.09.2012, 15:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Juniorská liga

Přeji z Mladé Boleslavi hezký zbytek pondělního odpoledne a příště napočtěnou. (17:01:46)

Je dobojováno. Ke konci se vskutku jen bojovalo. Zatímco první poločas nabídl pohledný technický útočný fotbal, ve druhém poločase se ke slovu přihlásila tvrdost, zejména poté, co Kerem Bulut v 53. minutě vyrovnal. Hosté přestali být v soubojích a hlavně směrem dopředu tak nebezpeční jako dřív a naskytly se mnohé příležitosti skórovat. Zatímco Rozsíval tutovku spálil, jeho spoluhráč Láncz již bránu trefil a vstřelil vítězný gól. V posledních minutách se hlavně faulovalo a sudí na obou stranách rozdal během necelých 20 minut celkem sedm žlutých karet. Hrálo se o nervy. Plzeň v útoku často zmatkovala a zbytečně zahazovala své šance na vyrovnání. Nakonec domácí vedení uhájili a zaslouženě vyhráli.

90+1
    Brychův dlouhý odkop po faulu jeho spoluhráči nezachytili, navíc faulovali dost nevybíravě Rozsívala.

90
    Plzeň opět útočila, avšak v zakončení se opět nezbavila křeče.

90
    Sudí nastaví 3 minuty.

89
    Další střídání. Tomáš Živnůstka nahradil Lukáše Láncze.

88
    Standardku kopal Jakub Hora, ale jeho pokus snadno chytil Miroslav Miler.

88
    Lukáš Liptovský si u autu doslova došel pro faul.

87
    Slibnou rychlou akci domácích zastavuje praporek pomezního. Ofsajd.

87
    Opět se žlutí, tentokrát je potrestán Kerem Bulut.

86
    Domácí opět střídají. Ze hřiště odešel Matěj Horák a nahradil ho David Šťastný.

85
    Nenápadnou souhrou dokázali hosté Boleslav zatlačit a jen těsně minuli pravou tyč, když překonali vyběhlého Millera.

84
    Hraje se ve středu hřiště. Tvrdě a neúprosně.

82
    Plzeň stále tlačí. Na kopačkách Plzně je znát veliká nervozita a neklid v zakončení. Promarnili tak dvě příležitosti, kdy mohli nikým nehlídáni srovnat, ale své příležitosti prováhali. Míč jim pak sebral Miller.

81
    Jakub Hora ukradl Fabiánovi ve středu hřiště míč a nastartoval akci, kterou však dopracovali do autu.

81
    Miller opět bude odkopávat od brány, s rozehrávkou si dává na čas.

79
    Hosté zahrávali rohový kop. Rozehrávka se jim příliš nevyvedla, reagovali dost nervózně. Nakonec míč skončil v zámezí a Miller odkopává.