Písek – Hlavice 4:1 (kon.) | Sparta B – Strakonice 0:0 (kon.) | H. Měcholupy – Převýšov 1:3 (kon.)
Kunice – Vltavín 2:1 (kon.) | Chrudim – Kolín 1:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 5:0 (kon.)
Karlovy Vary – Domažlice 3:2 (kon.) | Roudnice – Zápy 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Č. Lípa 1:1 (kon.)
AC Sparta Praha B
0:0 (0:0)
SK Strakonice
Středa 12.09.2012, 17:00 • TC Strahov • Česká fotbalová liga

Omlouvám se za výpadek komentáře. Došlo k technickým problémům. V posledních 15 minutách se ale nic podstatného nestalo, a tak se oba týmy rozešly smírným výsledkem 0:0. Z deštivého Strahova se s váma loučí Jakub Martinovský (18:54:34)

75
    Velmi pěkná střela Kučery z hranice velkého vápna pořádně vystrašila Křížka, který se musel hodně natahovat k tyči, aby míč chytil.

70
    Místo Sýkory se na hřiště podívá Kraják.

70
    Střídají i Strakonice. Místo Sajtla přichází Cihlář

69
    Kučera přihrával zpětnou přihrávkou na úroveň penaltového puntíku, kde se objevil Kučera a nikým neatakován vystřelil. Brankář jeho střelu zlikvidoval.

68
    Brabec sice u pokutového území fauloval Petráně, ale po odpískání ještě Sajtl zajel do Brabce a vidí žlutou kartu.

64
    Jirásek poslal krásnou kolmici na Kučeru, ale do balonu do cesty se dostal skluz Dvořáka a po něm putoval balon za roh.

60
    Se stříleným centrem Jánoše z levé strany si Křížek poradil.

57
    Z něho se k odraženému balonu dostal Polom az malého vápna bránu přestřelil. Velká šance Sparty!

56
    Nebezpečná střela Jiráska byla tečovaná na roh.

54
    Na roh Strakonic se pověsil hráč Sparty Polom a velmi nešikovně ho tečoval směrem k brankáři Holému. Ten však byl připraven a pohromě zabránil.

50
    Kučera se dvakrát po sobě snažil obelstít Dvořáka na levé straně, ale ani jednou mu klička doleva nevyšla a k centru před bránu se nedostal.

46
    Pablo Gil centroval do vápna, kde Juliš střelou z voleje bránu přestřeli asi o dva metry.

46

O poločase Sparta střídá. Hybše nahrazuje Hovorka

První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl, šancí bylo pomálu. Více si jich dokázali vytvořit ďomácí fotbalisté. Na Strahově se nyní velmi hustě rozpršelo, což zrovna nejsou ideální podmínky pro kvalitní fotbal.