Vrchlabí – Jablonec n/N 6:5 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 3:7 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 4:3 (kon.)

59:44
    Za faul vysokou holí jde na trestnou lavici domácí Martin Pleva. A drama pokračuje.

58:11
    Žďár právě vstřelil branku!
    Jako správný kapitál prostřelil z úhlu Kousala JIŘÍ PLACHÝ. Asistence: Kunstmüller, Beneš.

56:21
    Hosté ve vážnější šanci od modré, kterou stečovali těsně před brankářem mimo.

55:06
    Vyloučen znovu Kolda za držení protihráče.

52:41
    Ale Žďár i ve čtyřech zahrozil, Kousal chytá.

51:46
    Vyloučen domácí Kolda za vražení na hrazení. Hrubý faul pouze za 2 minuty. Rozhodčí ho posoudil jen jako zákrok - napadení.

49:05
    Plameny se znovu vracejí do hry. Dvakrát před Kousalem v obrovské šanci.

46:07
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Přesilovu hru využívá PETR ZÍTKA, který z blízka překonává Opršala. Asistence: David Křemek, Jan Bula.

45:23
    Vyloučen domácí Staněk za podražení.

45:16
    Žihadla stále v tlaku, ale Opršal teďka podržel spoluhráče.

43:21
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Po levém křídle ujel hostující hráč a a nahrává před bránu na neobsazeného JANA BULU, který překonává bezmocného Opršala.

39:40
    V obrovské šanci hosté. Opršal skvělým zákrokem drží dvoubrankové vedení.

23:49
    Vyloučen Zahradník za hákování.

22:34
    Plameny po vlažné rozehrané hře, vyzkoušel Kundela domácího Opršala.

21:04
    Hostům tečou nervy a za nesportovní chování vyloučen Barták na 10 minut. Osobní trest.

20:24
    Jako blesk se vrhli domácí do třetiny a po parádní kombinaci prostřeluje LUBOŠ KUNSTMÜLLER Kousala. Asistence: Jiří Plachý, Michal Kaňka.

19:38
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Z ojedinělého prúniku DAVID KŘENEK prostřelil Opršala. Asistence: Jan Bula, Petr Zahradník.

17:12
    Za vyhození vyloučen další hráč Žihadel. Kovalský si jde odsedět trest.

15:24
    Za podražení při protiútoku soupeře vyloučen hostující Bula.

13:57
    A další úspěný zákrok Kousala. Který si proti střele vyjel a zmenčil tak střelecký úhel.

11:42
    Dan Kotlík zachytil přesilovkovou kombinaci a řítí se sám na brankáře, který zastavuje střelu, ale ne dorážejícího ONDŘEJE BŘEZINU. Asistence: Dan Kotlík.

10:44
    Opršal dostal trest za zdržování hry, odsedí ho Man.

08:30
    A znovu parádní zákrok Kousala rovnou po buly.

07:50
    Žďárští ujížděli dva na jednoho, ale Kousal se nenechal zmást a chytá.

02:33
    Z jednoho závaru v rohu se uvolní Jiří Man a posílá puk před brankáře, kde číhá KOTLÍK DAN a neváhá. Asistence: Jiří Man.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 3. Kotlík (Man), 12. Březina (Kotlík), 21. Kunstmüller (Plachý, Kaňka), 59. Plachý (Kunstmüller, Beneš) - 20. Křenek (Bula, Zahradník Petr), 44. Bula (Zahradníček, Křemek), 47. Zitka (Křemek, Bula)

SKLH Žďár nad Sázavou: Opršal (Linhart) - Staněk, Střecha, Pleva, Beneš, Smejkal, Šír, Sobotka, Kolda, Kunstmüller, Kaňka, Plachý, Ježek, Hron, Dítě, Man, Březina, Kotlík, Havelka, Vítek, Slavík
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Kousal (Boška) - Bulička, Sechovec, Kún, Novák, Prkma, Zítka, Peroutka, Bula, Zahradník, Křemek, Barták, Kovalský, Jánský, Kundela, Dostál, Sobotka, Prokš

Rozhodčí: Kopeček - Jirčík,Klouda