Slavia – Plzeň 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 3:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:0 (kon.)
Liberec – Sparta 2:4 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:5 (kon.) | Litvínov – Motor ČB 3:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 16.09.2012, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

59:44
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Do prázdné branky soupeře se trefuje VIKTOR HÜBL. Asistence: Juraj Majdan.

59:05
    Kantor na střídačce, hosté v šesti.

54:25
    2 minuty za podražení dostává hráč Mountfieldu Kolarz a citelně tak oslabuje svůj tým.

44:00
    Langhammer vyloučen na 2 minuty za držení.

40:20
    FRANTIŠEK LUKEŠ tečuje Hüblovu střelu do pravého hrazení. Kantor neměl šanci reagovat. Asistence: Viktor Hübl, Marek Posmyk.

38:57
    Domácí bleskově kontrují. Střílenou přihrávku od pravého hrazení uklidil mezi betony přemisťujícího se Kantora JURAJ MAJDAN. Asistence: Marek, Posmyk., Viktor Hübl.

37:59
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně první chyba domácí obrany vedla k brejku Jihočechů 2 na 1. JAKUB LANGHAMMER si dobře všiml, že si Francouz hlídá spíše přihrávku a bekhendem zavěsil do bližšího horního rohu domácí branky. Bez asistence.

31:35
    Jank vyloučen na 2 minuty za hákování.

27:13
    Kapitán Šimánek posílá svůj celek do tří, když skákavý kotouč odpálil mimo kluziště.

25:59
    A máme zde další přesilovku. Ptáček vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

22:59
    Frolík zakládal celou akci po které skončil puk v síti a dle sudího vybojoval kotouč vysokou holí.

22:59
    Sudí blecha dává Frolíkovi 2 minuty za hru vysokou holí.

22:16
    Šimánek vyloučen na 2 minuty za sekání.

22:10
    Baláž vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

05:40
    Gula vyloučen na 2 minuty za podražení.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 39. Majdan (Posmyk, Hübl), 41. Lukeš (Hübl, Posmyk), 60. Hübl (Majdan) - 38. Langhammer

HC VERVA Litvínov: Francouz - Kubát, Posmyk - Kousalík, Jareš - Stříteský, Sklenička - Gula - Hübl, Lukeš, Majdan - Gerhát, Baláž, Kubinčák - Frolík, Hanzl, Černý - Rapáč, Pšurný, Martynek.
    Banes Motor České Budějovice: Kantor - Ptáček, Jank - Kolarz, Frühauf - Vráblík, Vydarený - Kříž - Kotalík, Červený, Šimánek - Květoň, Langrammer, Dej - Podlešák, Kašpařík, Mertl - Soudek, Rousek, Knotek

Rozhodčí: Hrubý, Blecha - Kajínek, Svoboda