6 7
Lucie Hradecká
0
1 5
Neděle 16.09.2012, 20:30 • Court Bell Quebeck • WTA Quebec - Coupe Banque Nationale présentée par IGA (krytý tvrdý povrch)

Lucie Hradecká zaspala celý první set a až v tom druhém byla rovnocennou soupeřkou Kirsten Flipkensové. Nevyužila však nabídnuté brejkbolové šance a sama přišla o servis za stavu 5:5. Flipkensová si už nenechala nabídnutou šanci vzít a utkání dokázala dopodávat. Za 70 minut hry tak poráží naši hráčku a raduje se z vítězství na turnaji WTA v Quebecku.

Lucie Hradecká tak ani na pátý pokus nevyhrává finále na okruhu WTA a stále tak čeká na svůj premiérový triumf.

Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží. (21:43:31)

Konec zápasu

7:5
    Skvělým servisem však utkání ukončuje a může se radovat z vítězství v celém turnaji.

40-30
    Flipkensová chybuje i tentokrát, forhend poslala těsně do autu a zbývá jí pouze poslední mečbol.

40-15
    Dvojchyba ještě oddaluje oslavy belgické hráčky.

40-0
    Hradecká napálila return do autu a Kirsten Flipkensová má k dispozici tři mečboly!

30-0
    Skvělé první podání opět pomohlo.

15-0
    Dobrý servis i kvalitní forhend dokázala Hradecká vrátit, ale na závěrečný volej už byla krátká.

6:5
    Po krátké pauze půjde Flipkensová podávat na vítězství v celém turnaji!

6:5
    Druhý brejkbol již je využit a Kirsten Flipkensová je tak velmi blízko ke svému cíli.

40-15
    První brejkbol se podařilo odvrátit, Lucka získala výhodu po podání a tu dokázala vystupňovat i ve výměně.

40-0
    Famózní return křížem na slabší druhý servis Hradecké.

30-0
    Stav začíná být hodně nepříjemný.

15-0
    Nádherná výměna plná kraťasů. Flipkensová doběhla velice povedené zkrácení hry a sama oplatila stejnou mincí. Celou výměnu ještě dohrála na síti přesným volejem.

5:5
    Rozhodčí na empiru zahlásila aut Hradecké a té se to pochopitelně nelíbí. Lajnový rozhodčí byl potichu, ale hlavní je přesvědčená o své pravdě.