Liberec – Jihlava 5:3 (kon.) | Sparta – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Ostrava – Olomouc 1:3 (kon.)
Příbram – Slovácko 6:2 (kon.) | Brno – Slavia 3:1 (kon.) | Teplice – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Táborsko – Jablonec 1:3 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
3:1 (2:0)
SK Slavia Praha
Pondělí 17.09.2012, 16:00 • Městský fotbalový stadion Srbská • Juniorská liga

87
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hostům se povedlo alespoň kosmeticky upravit skóre, z nařízeného pokutového kopu za ruku domácího hráče se nemýlil VIKTOR ŠIMEČEK.

82
    Hřiště opustil i Matyska, na poslední minuty přichází na hrací plochu Kršák.

82
    Ze hřiště odchází hostující Bazal, nahrazuje ho Synek.

80
    Brno právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Po stažení domácího útočníka hráčem Slavie se LUKÁŠ MATYSKA z pokutového kopu nemýlil.

77
    Nováček Traoré dohrál, zahraje si Stehlík.

74
    Hřiště opouští Přerovský, hrát bude Kunc.

70
    Další napomínaný hráč domácího celku, je jím Rostislav Varaďa.

68
    Hřiště opouští i Šittich, nahrazuje ho David Smolák.

66
    Zbrojovka znovu střídá, z hrací plochy odchází Janoščin, zahraje si Varaďa.

62
    Střídá i Slavia, Vondráček přepouští místo Malcharkovi.

60
    Ludevít Grmela činí jednu personální změnu, Malík nahrazuje Halašku.

59
    Slavia má dnes i velkou porci smůly, její několikeré zakončení končí nejprve ve skrumáži hráčů, poté Zámečník v tutovce promáchl.

56
    Malina si teď hodně oddechl, Křečkův přímý volný kop totiž končí na tyči.

54
    Velká příležitost hostů. Šimeček přiklepl míč rozbíhajícímu se Vondráčkovi, jeho technická rána jen těsně minula břevno.

47
    Dalším napomínaným hráčem je hostující Robert Hrubý.

V poločase sáhnul hostující trenér k jednomu střídání, Čepelák přepouští místo Červenkovi.

45+1
    První žlutou kartu pro hosty shlédnul Marek Čepelák.

45
    Veselý se ale do nepřímé konfrontace se Šimečkem dostává znovu a střelu hostujícího hráče vytahuje na břevno.

36
    Domácí Lamine Fall se nechává dost zbytečně vyloučit. Po tvrdém zákroku na Čepeláka vidí druhou žlutou a následně červenou kartu.

30
    Prvním napomínaným hráčem je Lamine Fall.

27
    A další krásná branka v síti hostů! Tentokráte krásně obstřelil zeď kapitán domácích JIŘÍ HUŠKA.

21
    Brno se zaslouženě ujímá vedení. K odraženému míči přilétl LUKÁŠ KŘEČEK a jeho bomba z nějakých pětadvaceti metrů zapadla přesně k tyči.

10
    První tutovku domácích pálí Lamine Fall, kterého uvolnil aktivní Traoré. Senegalcův přízemní obstřel jen těsně míjí pravou tyč brány.