Chelsea – Juventus 2:2 (kon.) | Šachtar – Nordsjaelland 2:0 (kon.) | Lille – BATE 1:3 (kon.)
Bayern – Valencia 2:1 (kon.) | Barcelona – Spartak 3:2 (kon.) | Celtic – Benfica 0:0 (kon.)
Manchester Utd. – Galatasaray 1:0 (kon.) | Braga – Kluž 0:2 (kon.)
Chelsea FC
2:2 (2:1)
Juventus FC
Středa 19.09.2012, 20:45 • Stamford Bridge, Londýn • Liga mistrů

Ve druhém poločase jsme viděli jen jednu branku, a to v 80. minutě, kdy se Quagliarellovi povedlo využít špatného ofsajd systému Chelsea a prostřelil Čecha. Hosté byli ve druhém poločase aktivnější, měli snahu vyrovnat a to se jim zaslouženě povedlo. Navíc mohli vstřelit ještě třetí branku, ale zastavilo je břevno. Chelsea byla poněkud pasivnější, nevytvářela si tolik příležitostí a musí si tedy s Juventusem rozdělit body po remíze 2:2. To je z programu 1. hracího kola Ligy Mistrů vše, hezký zbytek večera. (22:38:42)

90+3
    Juventus nikam nepospíchá, a tak to vypadá, že se oba celky rozejdou smírně.

90+1
    Chelsea se s blížícím se závěrem snaží o jakýsi tlak, chce se pokusit utkání ještě vyhrát.

90
    Hlavní sudí Proenca nastaví zápas o tři minuty.

89
    Po standardce Maty se míč poodrážel až k Torresovi, ale ten pohotovou střelou trefil jen protihráče.

88
    Poslední střídání v hostujícím mužstvu. Odstoupil Vučinič, zahraje si Matri.

87
    Chelsea si koleduje! Quagliarella ošálil Terryho a jeho technický pokus se otřel o břevno za bezmocným Čechem!

85
    Po střele vedle branky Chelsea se k zemi skácel Vučinič, ale hra po chvíli pokračuje dál. Útočníka Juventusu postihly křeče.

83
    Ostrý centr Isly z pravé strany chytil před dobíhajícími hráči Čech.

82
    Nutno dodat, že Juventus měl v posledních minutách více ze hry. Jeho snaha o vyrovnání byla hodně evidentní, navíc Chelsea není schopna něco kloudného vymyslet.

80
    Juventus právě vstřelil branku!
    Domácí obránci opět zaspali a FABIO QUAGLIARELLA svůj nájezd na Čecha zakončil střelou mezi nohy. Juventus se tak dočkal vyrovnání - 2:2!

79
    Juan Mata si narazil míč s Hazardem a poté vypálil jen do boční sítě. Povedená a rychlá akce domácích málem skončila třetím gólem!

77
    Další střídání v italském celku. Odchází Lichtsteiner, opačným směrem putuje Isla.

75
    Vystřídali také hosté. Nevýrazný Giovinco dohrál, nastoupil Quagliarella.

74
    Ze hry jde střelec dvou gólů Oscar, jeho místo zaujme Mata.

74
    Chiellini vymýšlel nějakou zajímavou nahrávku, ale míč poslal tam, kde žádný z jeho spoluhráčů nebyl.

72
    Hosté se snaží dohnat jednogólové manko, ale střela Giovinca neměla šanci na úspěch.

71
    Juventus chtěl proniknout středem, ale tam bylo plno.

Lukáš Švéda

Branky: 31. Oscar, 33. Oscar - 38. Vidal, 80. Quagliarella

Karty:   60. Ramires (CHE) - 66. Vidal (JUV)

Chelsea FC: Čech - Ivanovič, Luiz, Terry (K), A. Cole - Ramires (69. Bertrand), Mikel, Lampard - Hazard, Torres, Oscar (74. Mata)
    Juventus FC: Buffon (K) - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner (77. Isla), Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah - Vučinič (88. Matri), Giovinco (75. Quagliarella)

Rozhodčí: Pedro Proenca - Miranda, Trigo, Tavares, Capela, Ferreira (vš. Portugalsko)

Diváci: 40918