Young Boys – Liverpool 3:5 (kon.) | Udinese – Machačkala 1:1 (kon.) | Plzeň – Coimbra 3:1 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Atlético 0:3 (kon.) | Fenerbahce – Marseille 2:2 (kon.) | AEL Limassol – Mönchengladbach 0:0 (kon.)
Marítimo – Newcastle 0:0 (kon.) | Bordeaux – Club Bruggy 4:0 (kon.) | Stuttgart – FCSB 2:2 (kon.)
Kodaň – Molde 2:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Eindhoven 2:0 (kon.) | Neapol – AIK Stockholm 4:0 (kon.)
Genk – Fehérvár 3:0 (kon.) | Sporting – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Kazaň 2:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Neftçi Baku 0:0 (kon.) | Lyon – Sparta 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Kirjat Šmona 1:1 (kon.)
Maribor – Panathinaikos 3:0 (kon.) | Tottenham – Lazio 0:0 (kon.) | Rapid – Rosenborg 1:2 (kon.)
Leverkusen – Met. Charkov 0:0 (kon.) | Levante – Helsingborg 1:0 (kon.) | Twente – Hannover 2:2 (kon.)
Fenerbahce Istanbul
2:2 (1:0)
Olympique Marseille
Čtvrtek 20.09.2012, 19:00Evropská liga

90+4
    Marseille právě vstřelilo branku!
    V poslední minutě nastavení se to hostům přeci jen povedlo! Na rozehrávaný rohový kop vyskočil ve vápnu nejvýše ANDRÉ AYEW a hlavičkou vyrovnává!

88
    Stoch nahrazuje Erkina.

85
    Žlutou kartu dostává J. Ayew.

82
    MATHIEU VALBUENA prošel úplně sám vápnem až před gólmana a dává kontaktní gól. Domácí obrana teď trochu zaspala.

77
    Poslední střídání na straně hostů. J. Ayew nahrazuje Bartona.

76
    Další střídání na domácí straně. Bienvenu nahrazuje Sowa.

71
    Bekir İrtegün z domácího týmu si vykoledoval žlutou kartu.

67
    Hřiště opouští Alex, který dnes podal velmi dobrý výkon a zvýšil vedení domácíh na rozdíl dvou branek. Na jeho místo přichází Cristian.

64
    Amalfitano z Olympicu dostává žlutou kartu.

63
    Marseille podruhé střídá. Na hřiště přichází Gignac místo Rémyho.

57
    Fenerbahce právě vstřelilo branku!
    Mahmet Topuz přihrál na ALEXE DE SAUZU, který dává druhý domácí gól!

50
    Hosté teď trefili břevno!

42
    Už první poločas nám nabízí první střídání a to na straně Marseille. Hřiště opouští N'Diaye a přichází Cheyrou.

38
    A. Ayew dostává žlutou kartu.

28
    Domácí CANER ERKIN si narazil s hráčem Ali Kaldırım a sám nekompromisně prosřelil gólmana Mandandu.

6
    Střelu domácí útočníka teď Mandanda jen tak tak vyrazil pouze na rohový kop.

1
    Již v první minutě Fenerbahce ohrozilo branku hostů! Alexovu hlavičku vyrazil Mandanda do břevna a následně byl Ayew v ofsajdu.