Liberec – Sparta 4:5 (kon.) | HC Kladno – Jihlava 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Zlín 0:1 (kon.)
HC Plzeň – Motor ČB 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Olomouc 2:3 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 5:2 (kon.)
Třinec – Slavia 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:8 (kon.)
HC Kladno
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 20.09.2012, 16:00DHL Extraliga juniorů

Kladno vyhrálo shodným výsledkem všechny tři periody a po výhře 3:0 si tak připisuje do tabulky plný bodový zisk. (17:57:24)

60:00

52:19
    Patrik Novák vidí za svůj pád pod nohy dvouminutový trest.

49:37
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí hokejisté si zřejmě pojišťují vítězství. Třetí gól Kladna vsítil TOMÁŠ REDLICH. Asistence: Milan Doudera, Jiří Véber.

42:27
    Tomáš Král se provinil podražením a na dvě minuty tak oslabí svůj tým.

40:01

Také prostřední dvacetiminutovku vyhráli junioři Kladna rozdílem jedné branky a po dvou třetinách tak vedou 2:0.

40:00

38:11
    Menší trest vyfasoval za zdržování hry kladenský Patrik Vodák.

32:55
    Kladenští si vyžádali oddechový čas.

23:15
    Druhý zásah domácích přidává v přesilové hře PATRIK VODÁK. Bez asistence.

21:37
    Hosté jdou opět do čtyř. Dvě minuty za držení protihráče dostal Erik Polívka.

20:01

Kladno vede po první třetině hubeným jednobrankovým náskokem. O jediný gól se zatím postaral už ve 2. minutě hry Martin Gottlieb.

20:00

18:12
    V závěru úvodního dějství si hru v početní výhodě vyzkoušejí také domácí mladíci. Filip Dundáček se provinil sekáním a bude si tak chladit hlavu na trestné lavici.

HC Kladno: Exner - Hájek, Bunda, Slánský, Šilhavý, Znamenáček, Kobes, Novák, Redlich, Kalla, Fiala, Habrdla, Gottlieb, Véber, David, Janeček, Vodák, Rajter, Tomáš, Doudera, Král

HC Dukla Jihlava: Šťastný - Tobola, Kuchta, Pavlas, Mikeš, Gregar, Lupač, Štěpán, Polívka, Vantuch, Jícha, Vlček, Zídek, Březka, Dundáček, Žáček, Vala, Střecha, Přidal

05:52
    Jihlava bude moci srovnat z přesilové hry. Za hákováni je totiž vyloučen domácí Dominik Habrdla.

Branky a nahrávky: 2. Gottlieb (Redlich), 24. Vodák, 50. Redlich (Doudera, Véber)