Chabarovsk – Čerepovec 1:3 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 0:3 (kon.) | Novosibirsk – Minsk 2:1 (kon.)
Ufa – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.)
Kazaň – Magnitogorsk 2:1 (po s.n.) | HC Slovan – Omsk 4:2 (kon.) | Lev – Barys 2:4 (kon.)
Lev – Barys 2:4 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Traktor Čeljabinsk
Sobota 22.09.2012, 15:00KHL

Traktor Čeljabinsk tak vítězí a připisuje si důležité body do tabulky. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek dne. (17:10:19)

Ve třetí třetině domácí tým nejprve snížil a snažil se vybojovat body hrou bez brankáře, ovšem toho využili akorát hosté a přidali třetí trefu do prázdné branky.

60:00

59:41
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    ANDREJ KOSTICIN střílí puk do prázdné branky a pojišťuje tím vítězství svého týmu. Bez asistence.

59:28
    Domácí to zkoušejí bez gólmana!

56:55
    Traktor je kompletní.

56:10
    Neftěchimik tlačí soupeře v pásmu, ovšem do nebezpečnější akce se zatím nedostal.

54:55
    Šance pro domácí! Vyloučen Rjabykin (CLJ) - 2 minuty za sekání.

54:41
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Necelých šest minut před sirénou jsme se dočkali snížení. Po spolupráci s Martinem Cibákem se prosadil OSKAR OSALA. Asistence: Martin Cibák, Jegor Milovzorov.

Dnešní utkání sleduje 5500 diváků.

50:02
    Třetina poměrně chabá na šance. Nižněkamsk přidal další střely, avšak stav zůstává stále stejný.

43:15
    Domácí by konečně rádi našli recept na Garnetta. Vypálili na něj v této třetině již čtyři puky, ale gólman zůstává stoprocentní.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:35.

Ve druhé periodě jsme branku neviděli. Oba celky si zahrály početní výhodu, ty však zůstaly nepotrestány. Na střely vedou domácí 24:19.

40:00

35:30
    Ani soupeř přesilovku nevyužívá.

33:30
    Cibák (NIZ) - 2 minuty za hru vysokou holí.

31:21
    Traktor se opět ubránil. Rjabykin je zpět na ledě.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 55. Osala (Cibák, Milovzorov) - 4. Christov (Rjabykin, Bulis), 11. Karpov (Popov, Glinkin), 60. Kosticin

Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton (Sokolov) - Běrezin, Blochin, Selujanov, Mamašev, Rozin, Rybnickij, Plechanov, Bělov N. - Cibák, Osala, Milovzorov - Subbotin, Vorobjov, Koukal - Jakupov, Polygalov, Komaristy - Chochrjakov, Alševskij J., Alševskij S.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) - Quint, Rjabykin, Bělov V., Vasilčenko, Katičev, Razin, Šinin, Nestěrov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Kosticin - Zakijev, Sajustov, Suglobov - Popov, Glinkin, Karpov.