Helas Brno – Chrudim 1:7 (kon.) | Kladno – Interobal Plzeň 3:4 (kon.) | Pardubice – Slavia 4:1 (kon.)
FC Torf Pardubice
4:1 (2:0)
SK Slavia Praha
Pondělí 24.09.2012, 20:001. Futsal liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Dobrý večer z Pardubic.
    Dnes nás čeká souboj týmů, kteří čekají na první vítězství v této sezóně. Hostující Slavia má na Svém kontě zatím jeden bod za remízu na Kladně. Domácí Torf zatím nedokázal bodovat, v prvním kole nestačil doma na Tango Brno 2:9 a v pátek sehrál dobré utkání v Teplicích, kde prohrál pouze o jednu branku a prohrál 5:6.

Domácí jsou dle kurzu mírným favoritem, ale na palubovce se může stát cokoliv, minulé dvě utkání Torf nad pražskou Slavii dokázal zvítězit.

1

Torf Pardubice: Šimon, Molnár - Urbanec, Slováček, Vratišovský, Sklenář, Jeřábek II, Beran, Steiner, Vratišovský, Melechovský, Fidra

SK Slavia Praha: Krajč, Kučera - Matějka, Wojnar, Míča, Rott, Fischer, Fichtner, Srkal, Kroh, Vandas, Čonka, Míča

Rozhodčí: Kincl, Linhart.

2
    Utkání začalo zatím opatrně, nikdo nechce udělat chybu.

4
    Slováček špatně přihrál a hosté toho málem využili, ale Šimon zakročil a kopal se roh, z toho Slavia nedokázala ohrozit domácí branku.

4
    Střela Richtera mířila mimo branku.

5
    Další střela Richtera, ale tentokrát Melechovský tečoval na další roh.

5
    Slavia opět nerozehrála dobře a míče se chopí Torf.

6
    Jakub Slováček dostává žlutou kartu za skluz na hostujícího hráče.

6
    Torf vybojoval míč a Fidra trefil tyčku hostující branky, kterou hájí Krajč.

7
    Domácí celek se snaží rozebrat obranu hostů, ale ti jsou zatím pozorní a hlídají si domácí hráče.

8
    Domácí měli dobrou šanci, ale Beranovi se zakončení nepovedlo a jeho střela šla vysoko nad.

10
    Obrovská šance Rotta, který nedokázal prostřelit domácího brankaře Šimona.

12
    Melechovský zabojoval o míč ve středu hřiště a hned z toho byla šance pro domácí, avšak se skóre znovu nehýbe a stále čekáme na první branku.

13
    Hostující Míča se pokusil technicky zakončit, ale branku netrefil.

13
    Pardubice právě vstřelily branku!

JAN JEŘÁBEK otevírá skóre dnešního utkání když střelou nad ruku prostřelil Krajče.

14
    Hosté se tlačí do útoku, ale domácí svědomitě brání a čekají na brejk.

15
    Urbanec málem vyslal do brejku Sklenáře, ale dal mu to na dlouhou nohu a míč skončil v autu.

16
    Oddechový čas pro pardubický Torf.

16
    Domácí mají na kontě již tři fauly, hostující tým z Prahy zatím žádný.

18
    Jiří Steiner dostává kartu za faul na Fichtnera. Skluzem se mu pokusil vyrazit míč, ale trefil nohy hostujícího hráče.

19
    Havrda také vidí žlutou kartu za faul na Sklenáře.

19
    Pardubice právě vstřelily branku! Autorem branky je URBANEC.
    TOMÁŠ URBANEC dokázal po faulu hostujícího Havrdy propálit hostující obranu i brankaře Krajče a přidává druhou branku domácích.

20
    Do konce prvního poločasu zbývá 22 vteřin a hosté si berou oddechový čas.

Domácí zaslouženě vedou po prvním poločase 2:0, druhá půle začne za 10 minut.

21

21
    Střela hostujícího Míči končí v náručí Šimona.

22
    Kroh mohl snížit stav utkání na jednu branku, ale v tváří tvář Šimona nedokázal proměnit.

23
    Slavia právě vstřelila branku!

Tentokrát už VLADIMÍR KROH dokázal Šimona prostřelit a snižuje stav utkání na rozdíl jedné branky asistoval Wojnar.

24
    Jiří Steiner zkusil po zemi prostřelit hostujícího brankaře, ten však reflexivně zasáhl a stav zůstává nezměněn.

26
    Melechovský fauloval a dobrá šance pro hosty srovnat utkání. Standartka z 8 metrů.

26
    Domácí ubránili a po zásahu Berana mají hoste roh.

26
    I ten však domácí dokázali odvrátit a stále drží vedení o jednu branku.

27
    Hosté jsou ve druhé půli aktivnější, zatím dokázali snížit a stále se nepříjemně tlačí před domácí branku

29
    Nyní se nedaří kombinace ani jednomu celku.

29
    Po střele Richtera a zásahu Šimona roh pro hosty, ale opět domácí ubránili.

29
    V rychlém, sledu dva fauly hostujícího celku. Stav faulů 2:4.

32
    Hosté kombinují a snaží se vsítit tíženou branku, ale ke střele se nedostali.

34
    Pátý faul pro hosty si připisuje Havrda, když srazil Sklenáře, hosté si už nemohou dovolit faulovat, následoval by trestný kop z 10m pro domácí celek.

34

JAN FIDRA nekompromisně propálil vše co mu stálo v cestě a z dálky přidává třetí branku pro domácí Torf.

35
    Oddechový čas pro Pardubice

35

JAN FIDRA přidává další branku domácích když po krásném ťukesu s Jiřím Steinerem mířil do prázdné branky.

37
    Oddechový čas pro Slavii. Do konce utkání zbývá 3:38.

37
    Hosté bez brankaře!

38
    Hosté kombinují a pokouší se zápasem něco udělat, ale už jim zbývá jen 2:30 a ke střele se zatím nedostali.

39
    Šimon mířil do odkryté branky, ale hostující obránce vyhlavičkoval na roh.

39
    Faul hostujícího hráče znamená 10m kop, ke kterému se chystá Melechovský...

39
    ... Jeho střela mířila těsně mimo levé tyče. Stav zůstává nezměněn.

40
    Posledních 50 vteřin utkání, Torf by už neměl dnešní výhru pustit.

Máme tu konec dnešního utkání, domácí slaví první body a musíme podotknout, že zcela zaslouženě. Torf zajíždí v příštím kole 5.10. k derby do Vysokého Mýta, které má zatím plný počet bodů. Slavii hostí Benago.

Tímto se s Vámi loučíme z Pardubické haly na dašické. (21:38:12)

Jaromír Rous

Branky: 13. Jeřábek II, 19. Urbanec, 34. Fidra, 35. Fidra (Steiner) - 23. Kroh (Wojnar)

Karty:   6. Slováček (PCE), 18. Steiner (PCE) - 19. Havrda (SLA)

FC Torf Pardubice: Šimon, Molnár - Urbanec, Slováček, Sklenář, Jeřábek II, Beran, Steiner, Vratišovský, Melechovský, Fidra, Hron

Rozhodčí: Kincl, Linhart