Bulldogs Brno
5:9 (1:1, 3:2 , 1:6)
PSG Panthers Otrokovice
Čtvrtek 27.09.2012, 18:00 • MSH Vodova Brno - stará hala • Livesport Superliga

Loučím se s vámi z tohoto krásného zápasu, kde padlo celkem 14 branek. Užijte si hezký zbytek dnešního večera. Nashledanou. (20:11:42)

Panteři nakonec vyhráli 5:9. I přestože prohrávali s Brnem po druhé třetině 4:3. Poslední třetinu Otrokovice vyhráli 1:6. Nejproduktivnější hráčem tohoto zápasu byl Ondřej Fabián, který zaznamenal dvě branky a dvě asistence.

60:00

59:32
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Jan Krkoša přihrál na MATĚJE KOŇAŘÍKA. Ten utekl sám na Kejíka a krásně zakončil! Asistence: Jan Krkoška.

58:39
    A další branka do prázdné. MATĚJ KOŇAŘÍK rozhodl brankou na 5:8 definitivně dnešní utkání. Asistence: Tomáš Sovják.

58:27
    MICHAL NAGY střílí přesně do prázdné klece. Bez asistence.

58:22
    Brno tlačí, ale...

57:45
    Brno bez brankáře!

57:25
    Kadlec se už sebral a jde na střídačku. Dizkutabilní zákrok, protože Sovják narazil do hráče bez úmyslu trefit míček.

57:25
    Na zemi zůstal ležet Kadlec.

56:49
    Napínavé utkání můžeme sledovat.

55:50
    Ondráček po krásné přihrávce netrefil branku Krkošky!

55:28
    Střela Kadlece trefila pouze konstrukci branky.

54:41
    Střela Coufala letí mimo.

53:57
    Matěj Koňařík dostává dvě minuty za sekání. rozhodčí to komentoval slovy: Bylo to úplně zbytečné!

52:40
    Kejík si připsal opět důležitý zákrok proti střele Koňaříka.

51:51
    Střela po zemi MARTINA KRKOŠKY, končí v bráně. Nuže díváme se na nádherný ofenzivní florbal. Asistence: Václav Večeřa.

50:00
    Koňařík utekl na Kejíka! Ale v souboji jeden na jednoho, vyšel vítězně domácí brankář!

49:34
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Nádherná střela ONDŘEJE FABIÁNA, který vymetl pavučinku. Opravdu překrásná bomba. Asistence: Luděk Ondráček.

49:23
    Mendrekova přihrávka netrefila florbalku Fabiána.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 18. Kadlec (Koutný), 33. Ondráček (Fabián), 34. Fabián (Kočí), 39. Ondráček (Fabián), 50. Fabián (Ondráček) - 5. Kořený (Svoják), 26. Ťopek (Koňařík), 28. Večeřa (Vaněk), 44. Sovják (Petřík), 47. Vaněk, 52. Krkoška M. (Večeřa), 59. Nagy, 59. Koňařík (Sovják), 60. Koňařík (Krkoška J.)

Bulldogs Brno: Kejík (Jurčík) - Hauser, Hruška, Kostka, Kočí, Zítko, Schneider, Žižka - Kadlec, Fuchs, Coufal, Fabián, Koutný, Hanák, Grich, Vespalec, Komínek, Mendrek, Ondráček

Trenér: Jan Nizner

PSG Panthers Otrokovice: Krkoška J. (Michajlovič) - Nagy, Hradil, Horník, Sovják, Vaněk, Ženožička, Koňařík, Ťopek, Matějka, Večeřa, Uhrinovský, Kempa, Janča, Krkoška M., Kouřený, Kundrát, Petřík, Kohout

Trenér: Martin Hájek

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka