Bonusia Ostrava – Chodov 5:8 (kon.) | Bohemians – Sparta 3:6 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 7:10 (kon.)
Future – Vítkovice 5:4 (po s.n.) | Liberec – Tatran 3:12 (kon.)

65:00
    Rozhodující nájezd proměnil TOMÁŠ VOJTÍŠEK.

Lukáš Hájek (VIT) napodruhé neuspěl - 1:1!

Dále jel Tomáš Vojtíšek (FUT) a vstřelil branku - 1:1!

Dalším exekutorem byl Jakub Hubálek (VIT), ani on se ale neprosadil - 0:1!

Gól nedal ani Jan Daniš (FUT) - 0:1!

Nezadařilo se ani Petru Kološovi (VIT) - 0:1!

Jan Řehoř (FUT) neuspěl - 0:1!

Lukáš Hájek (VIT) započal úspěšně - 0:1!

Future právě vstřelilo branku!
    JAKUB GRUBER ale prakticky vzápětí srovnává stav. Asistence: Jan Řehoř.

54:12
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    FILIP HECZKO přetavil tlak Vítkovic ve vedoucí branku. Asistence: Martin Tokoš.

43:58
    Skvělý vstup domácích do třetí třetiny znamená také vyrovnávací branku MARTINA REBRA. Asistence: Michal Strachota.

41:44
    MICHAL STRACHOTA na úvod třetí třetiny dramatizuje utkání. Asistence: Tadeáš Chroust.

40:01

40:00

20:01

20:00

19:04
    Domácím se přeci jen ještě před odchodem do šaten podařilo snížit. Prosadil se TADEÁŠ CHROUST. Asistence: Jakub Gruber.

17:29
    Vítkovice předvádějí nádherný kolektivní výkon. Třetí branku domácím vstřelil LUKÁŠ HÁJEK. Asistence: Lukáš Řezanina.

02:50
    Po jednatřiceti sekundách vedou Vítkovice již 2:0. Na to, že hrají se třinácti hráči v poli to je skvělé. Prosadil se PAVEL JANKULÁR. Asistence: Filip Heczko.

02:19
    Skóre otevřel MARTIN TOKOŠ.

00:01

x3m team SSK Future: Výtisk, Novotný - Zezulka, Kadoch, Gruber, Riebauer, Daniš, To. Chroust, Ta. Chroust, Kopecký, Řehoř, Chaloupka, Žďárský, Vaculík, Rebro, Chmelíček, Vojtíšek, Bauer, Řeháček, Strachota.

1. SC WOOW Vítkovice: Ciompa, Souček - Hrubý, Hubálek, Heczko, Tokoš, Kološ, Kubečka, Švajný, Řezanina, Šebesta, Hájek, Matejčík, Jankulár, Matúš.

Rozhodčí: Černý, Janoušek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Branky a nahrávky: 20. Ta. Chroust (Gruber), 42. Strachota (Ta. Chroust), 44. Rebro (Strachota), 58. Gruber (Řehoř), 65. Vojtíšek - 3. Tokoš, 3. Jankulár (Heczko), 18. Hájek (Řezanina), 55. Heczko (Tokoš)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Ciompa, Souček - Hrubý, Hubálek, Heczko, Tokoš, Kološ, Kubečka, Švajný, Řezanina, Šebesta, Hájek, Matejčík, Jankulár, Matúš

Rozhodčí: Černý, Janoušek