Michalovce – Veselí n/M 25:25 (kon.) | Most – Zlín 34:22 (kon.) | Šaľa – Slavia 28:23 (kon.)
Poruba – Jindř. Hradec 39:17 (kon.) | Partizánske – Písek 31:25 (kon.) | Senec – Nitra 0:0 (18:30)
Iuventa Michalovce
25:25 (14:13)
SHK Veselí n.M.
Pátek 28.09.2012, 17:30 • Chemkostav aréna Michalovce • Interliga ženy

60
    Druhý poločas skončil. (25:25) (25:25) (19:23:08)

60
    Domáce v poslednom útoku zastavené faulom, nasleduje voľný hod po čase z ruky Geričovej. Hostky sa ubránili a zajasali radosťou zo zisku cenného bodu. Z Chemkostav arény do "videnia" pri ďalších písomných prenosoch. (25:25) (25:25)

60
    Veselí rozohráva na hranici 9 m pred bránou Iuventy. Neúspešnýa trocha unáhlený strelecký pokus hostiek. (25:25) (25:25)

60
    13 sek pre koncom time-out berie tréner hostiek P. Jano. (25:25) (25:25)

60
    Do konca zápasu 25 sekúnd, v útoku hostky. (25:25) (25:25)

59
    71 sek pred koncom 2min pre Tomečkovú z Veselí. Domáce však po rozohraní strácajú loptu. (25:25) (25:25)

59
    Po prihrávke Flekovej z pravého krídla razantnou strelou vyrovnáva Chmelářová. (25:25) (25:25)

58
    Dve minúty pred koncom pred bránou domácich ošetrovaná hosťujúca Fleková, ktorá pokračuje v hre. (25:24) (25:24)

58
    Delegát zápasu dohovára trénerovi hostí Pavlovi Janovi. (25:24) (25:24)

58
    Záverečných 150 sekúnd bude dramatických. (25:24) (25:24)

57
    Ďalší gól Salčákovej do siete Iuventy. (25:24) (25:24)

53-55
    Pekný gól Salčákovej na 22:23. Tobiášová vyrovnáva na 23:23. 2 min pre Štěrbovú z Veselí. Vzápätí dva góly Trehubovej. (25:23). (25:23)

51-52
    Tobiášová zvyšuja na 22:21, Fleková vyrovnáva. (22:22) (22:22)

50
    Salčáková z ľavého krídla z hranice 7 m strelou do opačného orného rohu vyrovnáva. (21:21) (21:21)

50
    Jej ukrajinská krajanka Bachirieva dostáva Iuventu do vedenia. (21:20) (21:20)

49
    Krebs úspešná pri šanci hostiek. (20:20) (20:20)

49
    Trehubovej prvý neprmenený 7 m hod v zápase. (20:20) (20:20)

47
    Veľmi dobrý zákrok Medveďovej, Iuventa v protiútoku však šancu nevyužila. Po ďalšom útoku Veselí na ploche ošetrovaná Medveďová, ktorá odchádza na lavičku. V bráne Iuventy Krebs. (20:20) (20:20)

46
    Hollá prenikla po ľavej strane a vyrovnáva. (20:20) (20:20)

46
    7 m hod premieňa domáca Trehubova. (19:20) (19:20)

45
    V domácej bráne opäť Medveďová. (18:20) (18:20)

45
    v čase 14:28 tréner Iuventy Packa reaguje time-outom. (18:20) (18:20)

45
    Za faul na Tomečkovú 7 m hod Veselí, do brány prichádza Krebs. Salčáková premieňa. (18:20) (18:20)

44
    Holle lob končí iba na žrdi. (18:19) (18:19)

44
    Domáce v útoku strácajú a Chmelářovej brejk znamená otočenie skóre v prospech Veselí. (18:19) (18:19)

43
    Úspešný lob Moniky Rajnohovej. (18:18) (18:18)

43
    Trehubova premieňa 7 m hod. (18:17) (18:17)

42
    Fleková chcela z ťažšej streleckej pozície prekvapiť Medveďovú, ale tá bola pozorná. (17:17) (17:17)

42
    Strela Snopovej končí vedľa. (17:17) (17:17)

40
    Na oboch stranách vynikli brankárky: Vyhlídalová, Medveďová a opäť Vyhlídalová. (17:17) (17:17)

39
    Šikovný podstrel Štěrbovej a je vyrovnané. (17:17) (17:17)

38
    Prudká strela Wollingerovej z pivota sa odráža od hlavy Vyhlídalovej na hornú žrď. Vyhlídalová po zásahu loptou ošetrovaná na ploche a po ošetrení pokračuje v bráne. (17:16) (17:16)

37
    Štěrbová do žrde. k odrazenej lopte sa napokon dostala Chmelářová, ktorá znižuje. (17:16) (17:16)

37
    Úspešná strela Geričovej z hranice 9 m. (17:15) (17:15)

35
    Jej krajanka Trehubova dostáva Iuventu opäť do vedenia. (16:15) (16:15)

35
    Za domáce odpovedá gólom Snopova. (15:15) (15:15)

34
    Žrď po strele domácej Szöllösiovej. Na druhej strane Fleková dostáva Veselí do vedenia. (14:15) (14:15)

33
    Skóre 2. polčasu otvára po viac ako 2 minútach zo 7 m hodu Salčáková. (14:14) (14:13)

31
    Začal druhý poločas. (14:13) (14:13)

30
    První poločas skončil. (14:13) (14:13)

30
    V závere polčasu nasleduje voľný hod po čase pre Veselí. Rajnohovej strela blokovaná obranným valom Iuventy končí vedľa. (14:13) (14:13)

30
    Trehubovej nie príliš prudká, ale technická strela ponad brankárku Vyhlídalovú končí v sieti. (14:13) (14:13)

30
    Monika Rajnohová vyrovnáva a domáci tréner Packa v čase 29:12 reaguje time-outom. (13:13) (13:13)

29
    Strela Geričovej spoza 9 m končí v rukách Vyhlídalovej. (13:12) (13:12)

28
    Za Veselí z hranice 7 m znižuje Chmelářová. (13:12) (13:12)

28
    Wollingerová sa skvele zorientovala na poste pivota a zvyšuje. (13:11) (13:11)

27
    Skvelá Medveďová pred Salčákovou. (12:11) (12:11)

27
    2 min pre domácu Trehubovu a na ploche ošetrovaná hosťujúca Kočí.. (12:11) (12:11)

26
    Monika Rajnohová úspešnejšia ako Viniatynská a znižuje. (12:11) (12:11)

25
    Medveďová vychytala ukrajinskú legionárku v drese hostiek Viniatynskú. (12:10) (12:10)

25
    Vedenie domácich zvyšuje Szöllösiová. (12:10) (12:10)

24
    Vyhlídalová chytá strelu Bachirievovej, domáca hráčka však pri streľbe faulovaná. 7 m hod premieňa jej ukrajinská krajanka Trehubova. (11:10) (11:10)

23
    Podstrel Štěrbovej zachytený obranou domácich. (10:10) (10:10)

22
    Strela Snopovej z 10,5 m Vyhlídalovú nevyľakala. (10:10) (10:10)

21
    Na hranici 7 m sa bránená Chmelárovou gólovo presadzuje Tobiášová. (10:10) (10:10)

20
    Veselí po góle Šterbovej opäť vedie. (9:10) (9:10)

19
    2 min pre domácu Rebičovú. (9:9) (9:9)

19
    Tobiášovej strelu chytá Vyhlídalová. Tobiášová pri šanci faulovaná, po ošetrení pokračuje v hre a po rozohraní voľného hodu pom malej chvíli skóruje. (9:9) (9:9)

18
    Tomečková v páde na hranici 7 m dostáva Veselí do vedenia. (8:9) (8:9)

17
    Jandásková sa už v ďalšej šanci nemýlila. (8:8) (8:8)

16
    Šance spálili hosťujúca Jandásková a domáca Rebičová. (8:7) (8:7)

14
    Spojky Veselí na krídle pekne našli Salčákovú, ktorá lobom znižuje. (8:7) (8:7)

12
    Drhý presný zásah K. Salčákovej (7:6), vzápätí prvý domácej Snopovej. (8:6) (8:6)

12
    Tobiášovej prienik končí gólom. (7:5) (7:5)

11
    V domácej bráne medveďová strieda Kudročovú. (6:5) (6:5)

11
    Za veselí znižuje Štěrbová. (6:5) (6:5)

11
    Na začiatku 11 minúty v deviatke hostí skvele a dravo zapracovala Wollingerová, ktorá zvyšuje. (6:4) (6:4)

9
    Hollá na poste ľavého krídla z hranice 7 m strieľa do zeme a lopta sa odráža do siete. (5:4) (5:4)

8
    Na konci tej istej minúty vyrovnáva K. Salčáková. (4:4) (4:4)

8
    Fleková vyrovnáva na 3:3, ale Tobiášová vzápätí zvyšuje. (4:3) (4:3)

7
    Za Veselí kontruje Jagošová. (3:2) (3:2)

6
    ´Trehubova si nabehla z pozícia pravého krídla bližšie k bráne a z hranice 7 m zvyšuje. (3:1) (3:1)

3
    Trehubova zo 7 m hodu dostáva domáce do vedenia. (2:1) (2:1)

2
    Podstrel jednej z hosťujúcich hráčok znamená vyrovnanie. (1:1) (1:1)

1
    S loptou v strede ihriska začali domácea už po 25 sek sa ujímajú vedenia Laurou Gerič. (1:0) (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Po predstavení aktérok stretnutia zazneli štátne hymny ČR a SR. Stretnutie sa o malú chvíľu začne. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Miroslav Behún

Iuventa Michalovce: Kudročová, Krebs, Medveďová - Bachirieva, Bačíková, Gerič, Szöllösiová, Kovaličková, Rebičová, Hollá, Tobiášová, Hvostaľová, Wollingerová, Snopova, Viňjukova, Trehubova. Tréner: Ján Packa.
    SHK Veselí n.M.: Vyhlídalová, Zvoničová, Nejezchlebová - Chmelařová, Kratochvílová, Vinklárková, Štěrbová, Jandásková, Drotárová, Kočí, Tomečková, Fleková, Salčáková, Rajnohová, Viniatynska, Jagošová. Tréner: Pavol Jano.

Rozhodčí: Boris Cipov - Marián Pastierik (obaja SR). Delegát EHF: Vasily Fehir (Ukrajina)