Arsenal – Chelsea 1:2 (kon.) | Everton – Southampton 3:1 (kon.) | Fulham – Manchester City 1:2 (kon.)
Norwich – Liverpool 2:5 (kon.) | Reading – Newcastle 2:2 (kon.) | Stoke – Swansea 2:0 (kon.)
Sunderland – Wigan 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Tottenham 2:3 (kon.)
Arsenal FC
1:2 (1:1)
Chelsea FC
Sobota 29.09.2012, 13:45 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League

Sudí Atkinson dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém se raduje Chelsea. Arsenal hrál s Chelsea vyrovnanou partii, dokonce ji dokázal přestřílet, ale šťastnější byla Chelsea, která dokázala vstřelit dvě branky, a připisuje si tak na své konto důležité tři body. Skóre otevřel Torres, ale za Arsenal pak srovnal Gervinho, a tak pvní poločas skončil remízou 1:1. Ve druhé půli zahrával Mata standardní situaci, kterou dokázal proměnit a díky jeho trefě Chelsea zvítězila nad Arsenalem v poměru 2:1. Děkuji za pozornost. (15:41:08)

90+4
    Arsenal se ubránil a odvrátil míč do bezpečí.

90+4
    Hazard vybojoval rohový kop.

90+3
    Volný přímý kop rozehrál Mannone, ale jeho spoluhráči svému soupeři nepřichystali.

90+2
    Žlutou kartu vyfasoval Ramires.

90+1
    Přesnou přihrávku obdržel Giroud, jenž obešel Čecha, ale balon do odkryté brány nedostal.

90+1
    Autového vhazování se ujme Arsenal.

90
    Sudí Atkinson přidal čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Cazorla obdržel ukázkovou přihrávku do velkého vápna, ale jeho zakončení bylo velkým zklamáním. Přitom Gervinho mu připravil stoprocentní gólovou šanci.

86
    Dnešní utkání sleduje 60 101 diváků.

84
    Giroud vyskočil ze všech hráčů nejvíc a hlavou zakončil, nicméně jeho pokus orazítkoval pouze brankovou konstrukci a navíc sudí odpískal ofsajd, ve kterém uvízl Gervinho.

84
    Chelsea využívá posledního střídání. Na hrací plochu se podívá Bertrand, který nahradí Matu.

83
    Ramires fauloval Artetu, a tak Arsenal bude zahrávat volný přímý kop.

81
    Ze hry odchází Luiz, nahrazuje ho Cahill.

80
    Matův pokus zablokovala dobře postavená zeď.

80
    Tuto standardní situaci si na starost vezme nejspíš Mata.

80
    Faulovaný byl Mata, a tak Chelsea bude zahrávat volný přímý kop.

78
    Gibbs obdržel přesnou přihrávku a okamžitě vystřelil. Jeho pokus byl velmi nepřesný a skončil vysoko nad brankou.