Arsenal – Chelsea 1:2 (kon.) | Everton – Southampton 3:1 (kon.) | Fulham – Manchester City 1:2 (kon.)
Norwich – Liverpool 2:5 (kon.) | Reading – Newcastle 2:2 (kon.) | Stoke – Swansea 2:0 (kon.)
Sunderland – Wigan 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Tottenham 2:3 (kon.)
Fulham FC
1:2 (1:1)
Manchester City
Sobota 29.09.2012, 16:00 • Craven Cottage • Anglická Premier League

Je konec! Už se zdálo, že obhájce titulu na Craven Cottage klopýtne a odveze si pouze remízu. Tu však v 87. minutě odmítl náhradník Edin Džeko a manažer Manchesteru City Roberto Mancini si tak může za tento tah gratulovat. Vítězství City se dá nazvat jako zasloužené, jelikož hosté měli většinu zápasu územní převahu a míč na svých kopačkách. To je ode mne pro tuto chíli vše a u dalších on-line přenosů se budu těšit na přečtenou! (17:54:37)

9+3
    Toure nahrál na hranici šestnáctky Agüerovi, ten vypálil jen těsně nad bránu.

90+3
    O žádném náporu Fulhamu nemůže být řeč. Hosté drží míč.

90+1
    Ještě tři minutky, City stále kontrolují míč.

90+1
    Agüero nabíjel Silvovi, do jeho střely padl jeden z obránců.

89
    Schwarzer musel zasahovat po střele Yayi Toureho. Fulham potřebuje přenést hru na druhou stranu hrací plochy.

87
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Tak tomu se říká šťastná ruka trenéra! EDIN DŽEKO nebyl na trávníku ani minutu a střílí možná rozhodující gól zápasu. Centr Clichyho odhlavičkoval Riise nešťastně jen k bosenskému útočníkovi, který se s míčem otočil a nekompromisní ranou nedal Schwarzerovi pražádnou šanci zasáhnout.

86
    Hosté dávají vše do útoku. Místo záložníka Garcii přichází klasický hroťák Edin Džeko.

85
    Balotelli napálil pouze domácí zeď.

84
    David Silva tvrdě sestřelen Karagounisem. Zákrok zaváněl žlutou kartou, ale Helsey ji z kapsičky nevytáhl.

81
    Domácí střídají. Zkušený Řek Georgios Karagounis nahradil Bairda.

81
    Balotelli se dostal do dobré střelecké pozice, ale mířil nepřesně a gólmana neohrozil.

80
    Teď jsme viděli na obou stranách několik nepřesností ve středu hřiště.

77
    Nasri se hned zapojil do hry. Poslal před bránu nebezpečný centr a Schwarzer musel doslova sundat míč z hlavy Balotelliho.

76
    Druhé střídání City. Samir Nasri nahradil Barryho.

73
    Domácí se možná většinu zápasu především brání, ale jejich kontry smrdí gólem. Nejprve se domácí dožadovali penalty poté, co Zabaleta zblokoval Kacanikličův centr možná rukou. Kacaniklič následně dostal míč na hranici šestnáctky, odkud hezky vypálil jeden z hráčů Cottagers a hosty zachránil od pohromy skvělým zákrokem Hart.

72
    David Silva si rovnal míč na střelu, tu ale domácí dokázali zblokovat. Následně se ocitl v ofsajdu Yaya Toure.