Arsenal – Chelsea 1:2 (kon.) | Everton – Southampton 3:1 (kon.) | Fulham – Manchester City 1:2 (kon.)
Norwich – Liverpool 2:5 (kon.) | Reading – Newcastle 2:2 (kon.) | Stoke – Swansea 2:0 (kon.)
Sunderland – Wigan 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Tottenham 2:3 (kon.)
Norwich City
2:5 (0:2)
Liverpool FC
Sobota 29.09.2012, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League

Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se těším na shledanou. (17:53:20)

Hvězdou utkání byl Luis Suárez, jenž zaznamenal hattrick a permanentně dělal rozruch v obranné linii domácích.

Liverpool zaslouženě vítězí na půdě Norwiche 5:2, když po většinu zápasu jeho průběh kontroloval. Kdo ví ale, co by se s utkáním stalo, kdyby hned v úvodu druhé půle snížil na 1:2 Surman, kterému gólovou střelu nechtěně vyrazil takřka z brankové čáry jeho spoluhráč Snodgrass, a Liverpool pak z brejku nezvýšil na 3:0, což byl asi klíčový moment zápasu.

90+4
    Ani jeden z celků se netlačí do útoku.

90+1
    Taktéž Gerrardova střela zpoza vápna byla domácími zablokována.

90
    Suárez vypálil z rohu velkého vápna, jeho střelu ale zastavil Barnett.

88
    Utkání sleduje 26 821 diváků.

87
    Norwich právě vstřelil branku!

Po hrubé chybě Škrtela se balónu chopil GRANT HOLT a křižnou střelou zamířil přesně k tyči!

86
    Až teď se domácí dostali k míči, drželi ho však jen několik vteřin.

85
    Už více než tři minuty si hosté přihrávají, aniž by půjčili hráčům Norwiche balón.

82
    Gerrardův roh sice domácí odvrátili, u míče je ale stále Liverpool.

81
    Wisdom se vydal na útočný výlet a vybojoval rohový kop.

79
    Jediný střelec Norwiche odchází střídat, aby do boje pustil Nora Tetteye.

77
    Sterling se proháčkoval až do pokutového území, jeho následnou střelu ale domácí zablokovali.

73
    Veterán Carragher jde do hry jako poslední hráč Liverpoolu, místo mu uvolnil Glen Johnson. Tato změna znamená, že se na místo levého beka posune Agger a Carragher zaujme jeho pozici ve středu obrany.

73
    Po sérii krátkých přihrávek se dopředu vydal Gerrard a uličkou našel Suáreze. Ten si ještě obhodil Barnetta, ale poté vystřelil těsně vedle.

71
    Liverpool kombinuje na útočné polovině. Přesně tak, jak si to přeje trenér Rodgers, jenž totožnou hru úspěšně aplikoval ve Swansea.

68
    Liverpool právě vstřelil branku!

STEVEN GERRARD nejprve vyslal do brejku Sterlinga, jenž liverpoolskému kapitánovi vrátil míč na hranici pokutového území, odkud se prosadil tečovanou střelou!

Václav Baumann

Branky: 61. Morison, 87. Holt - 2. Suárez, 38. Suárez, 47. Sahin, 57. Suárez, 68. Gerrard

Karty:   39. Barnet (NRW)

Norwich City: Ruddy - Martin, Turner, Barnett, Garrido - Snodgrass, Howson, Johnson, Surman (55. Hoolahan) - Morison (79. Tettey), Jackson (46. Holt)
    Liverpool FC: Reina - Wisdom, Agger, Škrtel, Johnson (73. Carragher) - Sahin (66. Henderson), Allen, Gerrard - Sterling, Suarez, Suso (59. Assaidi)

Rozhodčí: Mike Jones

Diváci: 26821