Arsenal – Chelsea 1:2 (kon.) | Everton – Southampton 3:1 (kon.) | Fulham – Manchester City 1:2 (kon.)
Norwich – Liverpool 2:5 (kon.) | Reading – Newcastle 2:2 (kon.) | Stoke – Swansea 2:0 (kon.)
Sunderland – Wigan 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Tottenham 2:3 (kon.)
Reading FC
2:2 (0:0)
Newcastle United
Sobota 29.09.2012, 16:00 • Madejski Stadium, Reading • Anglická Premier League

Skončilo další skvělé utkání z anglické Premier League. Zejména druhý poločas nadchnul přítomné diváky, a to nejenom čtyřmi vstřelenými brankami! Ač měli hosté převahu v kombinaci, bilance držení míče byla také na jejich straně, domácí dokázali technické rozdíly překonat dravostí a bojovností a nakonec to byli oni, kdo mohli strhnout vítězství na svou stranu. Minimálně dvě gólové šance ze závěru utkání si o třetí branku v síti Newcastlu přímo volaly!

Zápas tedy nakonec končí zřejmě zaslouženou remízou, pro hosty je to tak další remízové venkovní utkání, domácí však ztrácí další dva body, což je v domácím prostředí nepříjemné.

Tolik z dnešního on-line přenosu, při tom dalším se s vámi opět těším nashledanou! (17:59:25)

90+4
    Poslední minuta utkání, Roberts je hodně vidět a hodně chce vstřelit vítěznou branku, nicméně míč je nyní na polovině Readingu, utkání tak spěje k remíze.

90+3
    Další útočná lavina se valí na, v této chvíli těžce zkoušenou, obranu Newcastlu, ta ale stále drží remízu!

90+1
    Další obrovská šance domácích, McAnuff trefuje pravou tyč Harperovi branky!! Fantastický závěr tohoto utkání!

90+1
    Rozhodčí nastaví 4 minuty, domácí tak mají stále čas na vstřelení vítězné branky, v cestě stojí ale vynikající Harper.

90
    Máme tu poslední minutu řádné hrací doby, domácí nyní dobývají hostující branku, ale obrana Newcastlu je pozorná.

88
    Tutovku měl na noze Roberts, a to dvakrát za sebou!! Uff, to byly šance jako hrom! Nejprve zakončoval z hranice vápna, poté dorážel odražený míč po závaru, ale ani jednou Harpera nepřekonal! Je z toho "pouze" roh!

86
    A poslední střídání je zde - zřejmě unaveného útočníka Hunta nahrazuje Le Fondre.

85
    Šance pro domácí, kteří rozehrávají přímý kop..... míč ale odvrací obrana Newcastlu.

83
    Newcastle právě vstřelil branku!

A je to tak! Hosté dokázali zúročit svou mírnou převahu v této části utkání a výborný DEMBA BA dnes druhým gólem vyrovnává stav utkání na 2:2, když zakončil skvělý centr jak jinak, než přesnou hlavičkou!

81
    Máme před sebou zřejmě posledních deset minut tohoto utkání. Aktivnější v závěru utkání jsou rozhodně hosté!

78
    Zvednutý praporek rozhodčího kazí radost hostujícím fanouškům, protože míč do sítě dokázal dopravit nový hráč na hřišti, Ameobi!

78
    A je tady avizované střídání v dresu Readingu, hřiště opouští dnes výtečný útočník Pogrebnyak, kterého nahrazuje Jason Roberts.

77
    Jen za cenu rohového kopu odvrací domácí obrana centr do pokutového území. Hosté však rozehrávají "na krátko" a vzápětí o míč přichází.

76
    Reading připravuje další střídání.

75
    Závar v pokutovém území hostů, kam létal jeden centr za druhým, obrana Newcastlu však odvrátila nebezpečí.