Ústí n. L. – HFK Olomouc 0:0 (kon.) | Most – Sokolov 0:3 (kon.) | Vlašim – Znojmo 0:3 (kon.)
Opava – Karviná 1:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:0 (0:0)
1. HFK Olomouc
Sobota 29.09.2012, 10:15 • Městský stadion, Úst n.L. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Oba soupeři si vytvořili spoustu šancí na to, aby vstřelili gól. Jenže gólmani obou celků měli dnes skvělou formu a chytili možné i nemožné. Ústí dokonce trefilo dvě tyče a břevno. Druhý poločas ale už nebyl tolik zajímavý jako první. V 86. minutě byl pak vyloučen domácí Džuban. (12:08:16)

90+1
    Ústí i v deseti chce rozhodnout zápas, ale vždy mu to překazí nepřesnosti v kombinaci.

90
    Sudí Franěk nastavil jednu minutu.

89
    HFK Olomouc naposledy střídá. Dohrál Biolek, zahraje si ještě Korčián.

86
    Domácí obránce Džuban zatáhl za záchranou brzdu poté, co Olomouc utekla do brejku a uviděl od sudího červenou kartu!

84
    Ústí se sice tlačí dopředu, ale vždy domácí zradí finální fáze.

81
    Střídají i hosté. Šimko za Chmela.

80
    Poslední střídání Army. Odešel Peterka, přišel Hanich.

79
    Vzápětí z otočky střílel hostující Žondra. Novák byl znovu na místě a míč chytil.

76
    Biolek dostihl míč směřující do vápna a pálil na Nováka. Ten znovu předvedl naprosto fantastický zákrok!

74
    Olomouc kopala roh do kterého vložil hlavu střídající Lukášek a jen gymnastický zákrok Nováka zabránil gólu!

73
    Zraněný olomoucký hráč Murin odjíždí sanitkou do nemocnice.

72
    Ústí dnes trefilo už dvě tyče a břevno. Velká smůla v koncovce pro domácí!

71
    Z následného rohu se míč odrazil k domácímu Valentovi, který napálil tyč!

70
    Džuban si rugbyovým postojem proboural až před Šroma, zboural obránce a nebezpečně vystřelil. Bude se kopat roh.

68
    Volek si důrazem udělal prostor a střílel k tyči. Šrom se štěstím vyrazil míč na roh.