HK FCC Město Lovosice
23:19 (10:8)
HCB Karviná
Neděle 30.09.2012, 10:30Chance Extraliga mužů

Viděli jsme velice pěkné utkání, ve kterém hosté překvapili, zejména díky skvělé obraně v čele s brankářem Pyškem, dlouho drželi šanci na zisk nějakého bodu. Domácí se dokázali prosadit až v samotném závěru utkání, kdy prokázali dávku zkušenosti a i díky těmto bodům se v tabulce posunují na druhé místo za vedoucí Brno.

Tolik z dnešního on-line přenosu utkání házenkářské extraligy. U těch dalších se s vámi těším nashledanou! (23:19) (12:04:49)

60
    Konec zápasu. (23:19) (23:19)

60
    Poslední minuta utkání a domácí navyšují skóre, Karviná již vypouští závěr utkání. (23:19) (23:19)

59
    A je to tady, Lovosice si počínají velice zkušeně, přidávají další branku a vedou již o tři góly... hosté již nemají šanci zvrátit toto utkání. (22:19) (22:19)

59
    Hosté přichází o míč, teď to budou mít již velice těžké... (21:19) (21:19)

58
    Škvařil v samostantém úniku a domácí vedou o dvě branky. (21:19) (21:19)

57
    Důležitý dvacátý gól v utkání dává domácí Krahulík, hosté musí dotahovat. (20:19) (20:19)

56
    Pyško zachraňuje před Motlem. Jdeme do koncovky utkání. (19:19) (19:19)

26
    Mlotek dává svůj pátý gól a vyrovnává skóre. (19:19) (19:19)

55
    Třináctá tech. chyba domácích vrací míč hostům. (19:18) (19:18)

55
    Adamík opět skvělý, hosté se musí bránit. (19:18) (19:18)

54
    Konečně se domácím podařilo prolomit kletbu "Pyško" a dávají zatím rozdílový gól. Úspěšným střelcem Motl. (19:18) (19:18)

54
    Vyloučení na obou stranách, Vančo a Škvařil po vzájemné "potyčce" odchází zchladit hlavy na lavičku... (18:18) (18:18)

54
    Fantastický Pyško opět zachránil! (18:18) (18:18)

54
    Jiří Motl v rychlém brejku neuspěl, masér Karviné musí na hřiště, hostující brankář inkasoval úder míčem do hlavy. (18:18) (18:18)

53
    Domácí fanoušci jsou trochu zaskočeni vývojem utkání, po skvělé výhře v Zubří se dnes jejich tým trápí. (18:18) (18:18)

53
    Krahulík ale opět srovnává stav utkání. (18:18) (18:18)

52
    Opět ve vední Karviná, Mlotek dává 18. gól hostů! (17:18) (17:18)

51
    Chroustovský teď se štěstím překonává brankáře Pyška, je srovnávno. (17:17) (17:17)

51
    Vančo využil rychlý útok a vrací vedení svou čtvrtou brankou v utkání na stranu Karviné! (16:17) (16:17)

50
    Do konce utkání chybí posledních 10 minut, který z týmů "uzme" vítězství? Nebo skončí zápas remízou?

Sledujte dál náš on-line přenos! (16:16) (16:16)

50
    Míč mají Lovosice a jdou do útoku. (16:16) (16:16)

49
    Výtečný brankář Pyško teď soupeří "na dálku" se svým protějškem Adamíkem a oba se předhání ve fantastických zákrocích! (16:16) (16:16)

48
    Na straně Lovosic je vyloučen Jelínek, Karviná má přesilovku. (16:16) (16:16)

48
    Výborný zákrok i na druhé straně, brankář Pyško také drží "akcie" Karviné! (16:15) (16:15)

47
    Neskutečné zákroky Adamíka! Ten v této fázi zápasu drží Lovosice, nyní vychytal samostatný únik Karviné a zatím ještě nemusel lovit míč ze své sítě! (16:15) (16:15)

46
    A do třetice bývalý karvinský gólman Adamík zasáhl! Tentokrát chytil střelu z úhlu. (16:15) (16:15)

45
    Dva výtečné zákroky domácího gólmana Adamíka! (16:15) (16:15)

44
    Krahulík vrací vedení na stranu Lovosic! (16:15) (16:15)

43
    Domácí vyrovnávají Jelínkem stav utkání a zároveň střídají brankáře, Šálka nahrazuje Adamík. (15:15) (15:15)

43
    Opět Chudoba - patnáctý gól Karviné! (14:15) (14:15)

42
    Domácí hrají další přesilovou hru... ovšem bleskově poté dochází k vyloučení i na druhé straně, bude hrát v pěti na obou stranách. (14:14) (14:14)

42
    (14:14) (14:14)

41
    Opět se přes pivota prosazuje hostující Chudoba! (13:14) (13:14)

41
    Domácí se opět těžko prosazují přes výtečnou obranu Karviné. (13:13) (13:13)

40
    Znovu výtečný brankář Šálek! Teď podržel svůj tým. (13:13) (13:13)

39
    Krátký úsek v němž dominovaly obrany přerušil hostující Chudoba, který vyrovnává stav utkání! (13:13) (13:13)

38
    Vyloučení u domácího týmu, Chroustovský dostává drouminutový trest. (13:12) (13:12)

37
    Za faul nařízen 7m hod, domácí se prosazují! (13:12) (13:12)

37
    A je tu další faul na domácího Landu, trest dostává O. Meca. (12:12) (12:12)

37
    Hosté se prosazují i v oslabení, Slavomír Mlotek vyrovnává stav utkání! (12:12) (12:12)

36
    Čtvrtý hráč Karviné vyloučen, opět R. Meca, pro kterého je to druhý dvouminutový trest! (12:11) (12:11)

25
    Domácí obrana zaspala, Mlotek snižuje na rozdíl jediné branky! (12:11) (12:11)

34
    Hostující Chudoba rychle odpovídá a snižuje stav. (12:10) (12:10)

34
    Chroustovský dává další gól Lovosic! (12:9) (12:9)

33
    Lovosice zvyšují náskok. (11:9) (11:9)

32
    Mlotek z rychlého kontru snižuje. (10:9) (10:9)

32
    Ani domácím se však nepdoařilo zakončit. (10:8) (10:8)

31
    V první akci Kaviná, o míč však přichází a útočit mohou Lovosice. (10:8) (10:8)

31
    Začal druhý poločas. (10:8) (10:8)

Přestávka se chýlí ke konci, za pár okamžiku začíná 2. poločas. (10:8)

Po prvním poločase sice vedou domácí o dvě branky, nicméně Karviná dokázala domácí zaskočit a většinu poločasu dokonce vedla nad domácím favoritem! Zřejmě díky vyloučením pak v závěru poločasu ztratila vedení a pustila Lovosice do dvoubrankového vedení.

Ve druhém poločase můžeme čekat další vyrovnanou hru, možná se dá ale očekávat tlak domácích, kteří mohou navýšit své skóre.
    Sledujte dál náš on-line přenos! (10:8)

30
    První poločas skončil. (10:8) (10:8)

30
    Jiří Motl prošel sám, ač tvrdě atakován a dává desátý gól domácích! (10:8) (10:8)

30
    Probíhá posl. minuta 1. poločasu, hosté již v pěti hráčích a přichází o míč. (9:8) (9:8)

29
    Roman Meca také vyloučen, domácí mají přesilovku 6 na 4! (9:8) (9:8)

29
    Domácí zakončují rychlý protiútok a jdou do vedení! (9:8) (9:8)

28
    Jonáš neuspěl, hosté mají míč a jdou do útoku. (8:8) (8:8)

27
    Další dvouminutový trest, tentokrát pro hostujícího Filipa Harta. (8:8) (8:8)

27
    Druhou branku v utkání dává hostující Hanisch, opět vyrovnáno. (8:8) (8:8)

26
    Velká šance domácích, skvělá přihrávka Motla na Škvařila, hostující Pyško ale vyběhl a šanci zneškodnil. (8:7) (8:7)

25
    Škvařil se trefuje, Lovosice jdou do vedení! (8:7) (8:7)

25
    Oddechový čas pro domácí. (7:7) (7:7)

24
    Rozhodčí signalizují pasivitu, Karviná musí zakončit, leč neúspěšně, míč mají domácí. (7:7) (7:7)

23
    Domácí Berka bleskově vyrovnává. (7:7) (7:7)

23
    Karviná se ujímá vedení. (6:7) (6:7)

22
    Domácí zklidňují hru a rozvážně si připravují útok. (6:6) (6:6)

20
    A výborný obranný zákrok domácích... a z rychlého kontru se prosazuje odchovanec Lovosic Sýkora. (6:6) (6:6)

20
    Jak jinak - opět skvělý zákrok domácího gólmana Šálka! (5:6) (5:6)

19
    Oba týmy neúspěšně zakončují, útočit budou hosté. (5:6) (5:6)

18
    Domácí Chroustovský tvrdou ranou snižuje. (5:6) (5:6)

18
    A další gól - Radek Vančo přidává třetí úspěšnou trefu a Karviná jde do dvoubrankového vedení! (4:6) (4:6)

16
    Střela z velkého úhlu nemohla vést k překonání Pyška, hosté z rychlého protiútoku dávají pátou branku - Petrovský je úspěšným střelcem! (4:5) (4:5)

16
    Domácím dělá obrana hostů velké problémy, Jelínek faulován a domácí zůstávají u balonu. (4:4) (4:4)

15
    Další krásná akce Karviné, Radek Vančo v roli falešného pivota vyrovnává skóre! (4:4) (4:4)

15
    Oba týmy v plném počtu. (4:3) (4:3)

15
    Skvělá akce hostů, ale ještě lepší zákrok domácího Šálka! (4:3) (4:3)

14
    Landovi se nepodařilo překonat Pyška, útočí hosté. (4:3) (4:3)

13
    Zatím výborný Šálek drží domácí v jednogólovém vedení. (4:3) (4:3)

13
    Druhý dvouminutový trest pro domácího Krahulíka! (4:3) (4:3)

13
    Krááásná akce domácího Landy, který přeloboval hostujícího brankáře! (4:3) (4:3)

12
    Škvařil (LOV) vidí žlutou kartu. (3:3) (3:3)

12
    Krahulík prostřelil vše, co mu stálo v cestě a srovnává skóre! (3:3) (3:3)

10
    Faul na domácího Krahulíka - Motl však z prvního 7m hodu neúspěšný! (2:3) (2:3)

10
    Domácí mají výhodu jednoho hráče v poli. (2:3) (2:3)

9
    Ale nakonec se prosazuje nejlepší střelec posl. dvou sezón Jiří Motl! (2:3) (2:3)

9
    Domácím se nedaří zakončit, "chodí" si pro fauly. (1:3) (1:3)

8
    Vyloučen tentokrát hostující Vančo. Bude se hrát 5 na 5. (1:3) (1:3)

7
    Domácí Krahulík vyfasoval dvouminutový trest. (1:3) (1:3)

7
    Výborná obrana Karviné a následný rychlý útok zakončuje z levého křídla Radim Vančo. (1:3) (1:3)

7
    Omlazený kádr Karviné nedokázal úspěšně zakončit, útočí domácí. (1:2) (1:2)

6
    Krásná akce Lovosic, Škvařil si sbíhá na post pivota a nedává hostujícímu brankáři šanci! První branka domácích. (1:2) (1:2)

5
    A úspěšně - Hanisch dává druhou branku Karviné! (0:2) (0:2)

5
    Domácím se útok nevydařil, o další gól usilují hosté. (0:1) (0:1)

4
    Karviná se ujímá vedení, střelcem byl Chudoba. (0:1) (0:1)

4
    Stále jsme neviděli branku. (0:0) (0:0)

3
    Hostující Knotek sice vystřelil, ale rozhodčí pískají "kroky". (0:0) (0:0)

3
    Karviná se ubránila útočné snaze Lovosic a zakládá útok. (0:0) (0:0)

2
    První žlutá karta pro Vojtěcha Petrovského (KAR). (0:0) (0:0)

2
    Domácím se zatím nedaří zakončit. (0:0) (0:0)

1
    Domácí jsou v útoku, hosté se úspěšně brání. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Vítejte u utkání házenkářské extraligy, on-line přenos za pár okamžiků začne, mužstva jsou již nastoupena na palubovce. (0:0)

HK .A.S.A. Město Lovosice: Šálek (Adamík) - Krahulík, Landa, Sýkora, Motl, Brecko, Jelínek, Chroustovský, Klimt, Berka, Škvařil, Jonáš,, Kolomazník

HCB OKD Karviná: Pyško (Schams) - Vala, Meca O., Krahulec, Hanisch, Vančo, Chudoba, Mlotek, Užek, Petrovský, Gelnar, Meca R., Pomahač

Rozhodčí: Kavulič, Skružný, D: Václav Formánek. (0:0)

Přestože v kádru Karvině došlo před letošní sezónou ke značným změnám, i nadále v kádru zůstává osobnost celé domácí extraligy, Vojtěch Petrovský. (0:0)

Domácí nemají příliš dobrou bilanci s Karvinou. V minulé sezóně ze čtyř zápasů tři prohráli, z vítězství se radovali pouze jednou. Mají tak soupeři co vracet a sami si nepřipouští nic jiného, než dnešní vítězství, o čemž je přesvědčen i domácí trenér Srba - "v domácím prostředí musíme podat zodpovědný výkon hned od samotného začátku, nesmíme dát soupeři ani kousek šance na dobrý výsledek!". (zdroj: www.hazenalovosice.cz)
    (0:0)

Vítejte u on-line přenosu 4. kola extraligy házené mužů, ve kterém se poměří týmy HK A.S.A. Lovosice a HCB OKD Karviná. Do haly Chemik přicetuje tým, který v loňské sezóně získal bronzovou medaili, ale který udával po mnoho sezón tón v nejvyšší české soutěži! (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.