Liberec – Ostrava 1:1 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Táborsko – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Příbram – Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Slovácko – Jablonec 3:1 (kon.) | Brno – Olomouc 1:0 (kon.)
Plzeň – Jihlava 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 2:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:0 (1:0)
SK Sigma Olomouc
Pondělí 01.10.2012, 16:00 • MFS Srbská • Juniorská liga

O dnešním vítězství Zbrojovky nakonec rozhodl brzký gól Jindřicha Stehlíka, na který nedokázala Sigma ani přes závěrečný tlak zareagovat. Zbrojovka Brno si tak upevnila první pozici v tabulce Juniorské ligy. (17:55:17)

90
    Tak ještě jeden přímý kop Sigmy, Hladký ale v pohodě stahuje balon do náruče.

90
    Rozhodčí přidal nad rámec základní hrací doby pouze jednu minutu.

89
    Čtvrté střídání Zbrojovky, Jurdíka nahrazuje Ullmann.

88
    Zbrojovka odkopává balon do bezpečí.

88
    Další šance pro Sigmu, která vybojovala rohový kop.

87
    Závar před bránou Zbrojovky utnul naštěstí pro domácí praporek pomezního. Sigma dál stupňuje závěrečný tlak.

86
    Hanáci počtvrté střídají, Můčku střídá Ješko.

83
    Sigma přece jen na poslední minuty přitápí pod kotlem, Zbrojovka se zatím ale statečně brání.

81
    Jurdík teď mohl postupovat sám na Reichla, ten však včasným vyběhnutím jeho šanci zmařil hned v zárodku.

77
    Kugler teď skvělým lobem za obranu našel Přerovského, tomu však dnes gól není souzen. Z ideální pozice jen vysoko přestřelil bránu. Tohle by mohlo domácí mrzet!

75
    I navzdory skóre jsou teď olomoučtí pasivnějším celkem. Uvidíme, zda v posledních patnácti minutách vykřesají ještě zbytky sil a pokusí se alespoň o vyrovnání.

73
    Ve stejné minutě střídá na druhé straně Varaďu Kugler.

73
    Střídá se na obou stranách. Olomouckého Schmidta nahrazuje Chlebek.

70
    Dvacet minut před koncem mohou ještě oba trenéři udělat tři změny. Hlavně hostující kouč Chromý by měl zkusit něco vymyslet, pokud nechce, aby se bodová ztráta na Zbrojovku zvýšila již na sedm bodů.

69
    Nešický hned po pár minutách na hřišti vidí žlutou kartu.

66
    Na hřišti se začínají dít věci! Mohamed teď obešel hostujícího golmana, ale nedokázal překonat hostujícího obránce stojícího na čáře.

65
    Druhá změna Sigmy, Hladíka střídá Nešický.

64
    Největší šance Sigmy na vyrovnání přišla nakonec přece jen ze vzduchu. Z přímého kopu po Malíkově faulu propadl míč až na hlavu Svozila, toho však z bezprostřední blízkosti Hladký vychytal.