Zenit – AC Milán 2:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Dinamo Záhřeb 2:0 (kon.) | Porto – PSG 1:0 (kon.)
Arsenal – Olympiakos 3:1 (kon.) | Schalke – Montpellier 2:2 (kon.) | Anderlecht – Malaga 0:3 (kon.)
Manchester City – Dortmund 1:1 (kon.) | Ajax – Real Madrid 1:4 (kon.)
RSC Anderlecht
0:3 (0:1)
Malaga CF
Středa 03.10.2012, 20:45 • Constant Vanden Stock Stadium • Liga mistrů

Držení míče nakonec vyznělo lépe pro domácí (53:47), ovšem co je jim to platné... Střely na branku hovoří jasnou řečí - 4:10. V pokusech mimo tyče jsou lepší domácí (6:5). V tabulce je situace jasná - Málaga s šesti body a šesti vstřelenými góly vévodí skupině, Anderlecht je s jediným bodíkem a bez vstřelené branky třetí. Mezi soupeře se vklínil AC Milán, když zvítězil v Petrohradu. Právě Petrohrad bude nejbližším soupeřem Anderlechtu, na Málagu čeká Milán. S konstatováním, že potenciální štika z Málagy dále víří vody Ligy mistrů, se s vámi pro tento den loučíme. (22:40:19)

Je tu konec zápasu, ve kterém se nakonec Málaga dočkala pohodového vítězství. K tomu ji nasměroval Portugalec Eliseu, který otevřel skóre na konci první půle a pak přidal i třetí branku - mezi jeho trefy se vklínil Joaquínův proměněný pokutový kop. Skvělý zápas odehráli i Saviola a Isco. Na domácí straně spálil největší šance Mbokani - kdyby v první půli za stavu 0:0 nezaváhal, utkání se mohlo vyvíjet úplně jinak. Celkově byl ale Anderlecht s výjimkou určitých pasáží horším týmem a výhra Málagy se dá hodnotit jako zasloužená.

90+2
    Vysoký míč kryje Proto v náruči, už běží poslední vteřinky.

90+2
    Mbokani v jasné šanci po centru Jakovenka přestřelil. Korekce se stále nekoná.

90+1
    "Fialky" stále útočí, respektive se o to snaží, ale centr Jakovenka nebyl přesný. Zkouší to ještě Kanu...

90+1
    Nastaví se dvě minuty. V té první poslal míč nad branku po rohovém kopu Wasilewski.

90
    Tak ještě roh pro domácí, Kanuovi odkopl míč Camacho.

89
    Míč skončil dvakrát po sobě v zámezí, už i Anderlecht zřejmě vzdal ofenzivní snahu.

88
    Mbokani si pomohl proti Demichelisovi útočným faulem...

88
    Ještě si zahraje i Proto, ke kterému před napadajícím Santa Cruzem odehrál míč Gillet.

87
    Anderlecht to stále zkouší, ovšem Kljestanův míč nepatřil k nejpřesnějším.

87
    Iturra fauloval Deschachta a vidí žlutou kartu.

86
    Jakovenkův centr vyboxoval Caballero daleko od branky.

86
    Míč je zblokován na roh...

85
    Iturra vzápětí fauloval Jakovenka. Další nebezpečná standardní situace.

84
    Po faulu na Bigliu domácí rychle rozehráli a Mbokani se ve vápně ocitl v dobré pozici, ale míč se mu zamotal pod nohy a nedokázal vystřelit.