Machačkala – Young Boys 2:0 (kon.) | Kazaň – Partizan Bělehrad 2:0 (kon.) | Neftçi Baku – Inter 1:3 (kon.)
Basilej – Genk 2:2 (kon.) | Fehérvár – Sporting 3:0 (kon.) | Kirjat Šmona – Lyon 3:4 (kon.)
Sparta – Ath. Bilbao 3:1 (kon.) | Lazio – Maribor 1:0 (kon.) | Panathinaikos – Tottenham 1:1 (kon.)
Met. Charkov – Rapid 2:0 (kon.) | Rosenborg – Leverkusen 0:1 (kon.) | Hannover – Levante 2:1 (kon.)
Helsingborg – Twente 2:2 (kon.) | Liverpool – Udinese 2:3 (kon.) | Atlético – Plzeň 1:0 (kon.)
Marseille – AEL Limassol 5:1 (kon.) | Coimbra – Hapoel Tel Aviv 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Fenerbahce 2:4 (kon.)
Club Bruggy – Marítimo 2:0 (kon.) | Newcastle – Bordeaux 3:0 (kon.) | Molde – Stuttgart 2:0 (kon.)
FCSB – Kodaň 1:0 (kon.) | AIK Stockholm – Dněpropetrovsk 2:3 (kon.) | Eindhoven – Neapol 3:0 (kon.)
MOL Fehérvár FC
3:0 (3:0)
Sporting Lisabon
Čtvrtek 04.10.2012, 19:00Evropská liga

89
    A nakonec musí být střídán. Místo Torghelleho přichází na poslední okamžiky Renato Neto.

78
    Podruhé přichází k výměně na straně Videotonu, Torghelle poslal mezi náhradníky Nikoliče.

71
    Hosté opět posilují ofenzívu. Avšak nevím, jestli už přece jen není pozdě. Za Boulahrouze si jde na dvacet minut zahrát Adrien Silva.

68
    Domácí poprvé střídají, místo Balufa přijde Gyurcsó.

66
    Tak co teď spálil Jeffron Suaréz, to bude hosty moc a moc mrzet! Božovič mu sebral z kopačky již jistou branku! Dnes se portugalskému týmu v zakončení vůbec nedaří!

46
    Do druhého poločasu se místo Labyada přišel Schaars.

39
    A Sporting si nyní vypracoval opravdu nadějnou příležitost! Rohový kop se snesl na hlavu střídající Van Wolfswinkela, jehož hlavičku však Božovič lapil!

35
    Za sundání dresu při oslavě gólu vidí Nikolič žlutou kartu.

34
    Videoton Fehérvár právě vstřelil branku!
    Dámy a pánové, začíná nám to tu zavánět debaklem! Hrubou chybu vyrobil Rojo, který zpackal přihrávku na gólmana a naservíroval míč na NEMANJU NIKOLIČE, který obstřelil brankáře Lisabonu - 3:0!

30
    Sporting s tím opravdu musí něco udělat a tak posílá na hřiště Van Wolfswinkela, který nahradí Rinauda.

21
    Že by se nám zde rodilo překvapení? Kdo mohl čekat, že po dvaceti minutách bude Lisabon prohrávat 2:0? Nyní se o to postaral FILIPE OLIVEIRA, který si naskočil na Balufův centr a hlavičkou přesně k tyči podruhé překonal Rui Patricia - 2:0!

17
    Vzápětí však mohlo být vyrovnáno! Rojo šel sám na brankáře Fehéváru, ale ten ho bravurně vychytal!

15
    Maďarský celek se dostává nečekaně do vedení, avšak za první minuty si to rozhodně zasloužil! Nikolič napřáhl z hranice vápna, brankář Rui Patricio střelu vyrazil, ale na dorážku PAULA VINICIA již neměl nárok dosáhnout - 1:0!