Helas Brno – Kladno 5:3 (kon.) | Chrudim – Tango Brno 5:4 (kon.) | Balticflora Teplice – Česká Lípa 4:0 (kon.)
Slavia – Zruč n/S 0:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Pardubice 2:1 (kon.) | Interobal Plzeň – Bohemians Futsal 2:5 (kon.)
FC Balticflora Teplice
4:0 (1:0)
FC Démoni Česká Lípa
Pátek 05.10.2012, 20:00 • Sportovní hala Teplice • 1. Futsal liga

Balticflora zvládla i druhý domácí zápas. Brankář Kalina navíc ve statistikách navázal na svého kolegu z "C" mužstva Bílka a také vychytal nulu. (21:32:43)

39
    Kalina drží čisté konto i po nebezpečné standartní situaci Beránka.

37
    Teplice právě vstřelily branku!
    A domácí znovu navyšují vedení, Ricardo si narazil se Sokovninem a střílel do prázdné branky.

36
    Soukup přidržel na půlce Tolstova a vidí žlutý kartónek.

35
    Balticflora už v poklidu drží vedení.

33
    Kiliján s Kardakovem to teď krásně sehráli a je z toho po rychlé kombinaci třetí branka.

32
    Střelou přes obránce zvyšuje po nahrávce Sokovnina Ricardo.

30
    Na druhém domácím utkání Balticflory je přítom už také prezident klubu Michal Žák, familiérně přezdívaný car.

28
    Zdich s Mullerem šli do skluzu při stříleném rohovém kopu, ale ani jeden míč netrefil.

26
    Ještě výše než Tyl nyní vypálil Pachomov. Domácí se zjevně chystají zaútočit na trofeje i v americkém fotbale.

25
    O několik výšek svého těla právě přestřelil Jiří Tyl z blízka branku.

23
    Zdich vyhlavičkoval dobrý pokus Tyla.

21
    Začal druhý poločas utkání, ve kterém budou hosté dotahovat jednobrankovou ztrátu.

21

20
    Domácí dovedli první půli do vítězného konce, po prvním dějství vedou 1:0 po brance Alexandra Mamiyeva.

20
    Poslední minuta první půle...

Martin Kovařík

Branky: 8. Mamiyev (Kardakov), 32. Ricardo (Sokovnin), 33. Kiliján (Kardakov), 37. Ricardo (Sokovnin)

Karty:   36. Soukup (CLI)

FC Balticflora Teplice: Kalina (Brejcha) - Dědič, Ricardo, Tolstov, Mamiyev, Pachomov, Walter, Tyl, Sokovnin, Kardakov, Kiliján, Kučera, Doležálek.
    FC Démoni Česká Lípa: Michálek (Knobloch) - Bejda, Pulpán, Kulha, Beránek, Zdich, Zelenka, Soukup, Puhlovský, Demke, Muller.

Rozhodčí: Trlida - Čurda.