Dubnica – Šamorín 2:1 (kon.) | Michalovce – Ružiná 2:0 (kon.) | R. Sobota – L. Mikuláš 4:1 (kon.)
Dolný Kubín – Bardejov 1:0 (kon.)
MŠK Rimavská Sobota
4:1 (2:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 13.10.2012, 14:30 • Futbalový štadión, Rimavská Sobota • MONACObet liga

85
    Rimavská Sobota dala gól!
    Domáci strieľajú tesne pred koncom tohto zápasu už štvrtý gól! Podruhýkrát sa dokázal gólovo presadiť JOZEF ČERTÍK!

62
    Domáci si zaisťujú svoje vedenie v zápase! Do dvojgólového vedenia posiela Rimavskú Sobotu JOZEF ČERTÍK!

25
    Rimavskosobotský hráč RICHARD RUBIN odpovedá na gól hostí už o necelých päť minút! Domáci celok sa tak opäť dostáva do jednogólového vedenia.

20
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hráči Liptovského Mikuláša nenechali na seba dlho čakať a už v dvadsiatej minúte vyrovnávajú zásluhou gólu v podaní TOMÁŠA MALECA!

5
    Domáci hráči otvárajú gólový účet tohto stretnutia nádherným gólom z kopačky PETRA ĎURICU!