Třinec – Břeclav 3:1 (kon.) | Zlín B – Frýdek-Místek 2:3 (kon.) | Orlová – Hlučín 1:1 (kon.)
Hulín – Ostrava B 1:2 (kon.) | Rosice – Kroměříž 3:0 (kon.)
FC Slovan Rosice
3:0 (1:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 13.10.2012, 15:00Moravskoslezská fotbalová liga

90
    V Závěru utkání nalétl do golmana Malata a dostává za to žlutou kartu.

86
    Poslední střídání domácích. Ze hřiště jde za aplausu domácích fandů Pšikal, na hřiště jde Souček.

77
    Střídání domácích. Odchází Jukl, přišel Havlásek.

75
    Další červená karta pro Kroměříž. Budín dostává červenou kartu za faul na Buchtu. Kroměříž bude dohrávat v 9 lidech.

69
    První střídání Slovanu. Odešel Krhut, přišel Vítámvás.

68
    Slovan Rosice právě vstřelili branku!
    Po červené kartě střílel z přímého kopu Malata. Janalík opět vyrazil pouze před sebe, kde dobíhá JAKUB MIČKO a zvyšuje vedení na 3:0

67
    Po druhé žluté kartě za faul na Živného dostává kroměřížský Stojaník červenou kartu.

64
    Další střídání na straně hostů. Ven jde Fiala, do hřiště vbíhá Vojtášek.

61
    Střídání na straně hostů. Kopečný jde ze hry, za něj nastupuje Dobeš.

59
    Hostující Stojaník vidí za přílišné mluvení od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

46
    Hned v první minutě druhého poločasu vypálil tvrdou střelu domácí Petr Malata, kterou Janalík jen vyráží před sebe a DAVID JUKL dává gól. 2:0

35
    Po krásné kombinační akci zakončuje Malata, ale bránu míjí jen o centimetry.

14
    Janča chtěl překvapit utaženou střelou Lengála, ale ten vyráží míč na roh.

6
    Slovan Rosice právě vstřelil branku!
    Po velké chybě hostující obrany, PETR MALATA posílá Rosice do vedení. 1:0

5
    Ve velké šanci byl hostující Fiala, pokoušel se o lob který už směřoval do branky, ale Živný před brankovou čárou odkopává.