Michalovce – Veselí n/M 30:22 (kon.)
Iuventa Michalovce
30:22 (14:10)
SHK Veselí n.M.
Sobota 13.10.2012, 17:30 • Chemkostav aréna v Michalovciach • Pohár vítězů poháru - ženy

60
    Konec zápasu. (30:22) (30:22)

Nečakane vysoké víťazstvo dáva domácemu celku sľubné šance pred odvetou, ktorá sa odohrá vo Veselí o týždeň v sobotu 20. októbra od 17:00 hod. Z Chemkostav arény v Michalovciach sa s vami lúči Miroslav Behún. (30:22) (30:22) (18:58:11)

60
    Domáce v časovej tiesni strácajú loptu. Hostky v útoku a po faule na jednu z ich hráčok 7 m hod v samom závere zápasu. Salčáková úspešná a znižuje na konečný rozdiel 8 gólov. (30:22) (30:22)

60
    Presne polminútu pred koncom time-out domáceho tímu. (30:21) (30:21)

59
    V čase 58:24 time-out si vyžiadal tréner hostí Pavol Jano. (30:21) (30:21)

58
    Za Veselí skóruje Kočí, za Iuventu kontruje Rebičová. Dve minúty pre ďalšiu Veselskú hráčku Tomečkovú. 70 sek dvojnásobnej početnej prevahy domácich. (30:21) (30:21)

57
    2 min pre Flekovú a 7 m hod pre Iuventu. V bráne Veselí Zvoničová a proti nej s loptou opúť Tobiášová, ktorá bezpečne premieňa. (29:20) (29:20)

57
    Domácu Kudročovú prekonáva Chmelářová. (28:20) (28:20)

56
    Za Veselí kontruje Tomečková, ale za domáce vzápätí zvyšuje opäť Tobiášová. (28:19) (28:19)

55
    2 min pre Slovenku v drese Veselí Rajnohovú a ďaší 7 m hod domácich - opäť Tobiášová a opäť úspešná. (27:18) (27:18)

55
    Za faul na Tobiášovú 7 m hod pre domáce, ktorý samotná Tobiášová premieňa. (26:18) (26:18)

54
    Po góle Wollingerovej domáce vedú opäť o 7 gólov. (25:18) (25:18)

53
    Ďalší gól veselskej Lenky Flekovej. (24:18) (24:18)

52
    Po chvíľke unikla veselskej obrane Szöllösiová a zvyšuje na rozdiel 7 gólov. (24:17) (24:17)

52
    Snopovej tvrdá strela a jej piaty gól v zápase. (23:17) (23:17)

51
    Za Veselí kontruje Salčáková, ale vedenie domácich vzápätí zvyšuje Trehubova. (22:17) (22:17)

49-50
    Dva góly Tobiášovej - jej piaty a šiesty v zápase. (21:16) (21:16)

48
    Veselí v útoku stráca loptu. Využíva to domáca Snopova, ktorá prerušuje viac ako šesťminútové strelecké suchoty Iuventy. (19:16) (19:16)

48
    2 min pre hosťujúcu Flekovú. (18:16) (18:16)

47
    Prudká strela Rajnohovej, ktorou prekonáva Kudročovú. (18:16) (18:16)

46
    Trehubovej faul na šestke na Salčákovú. Salčáková ošetrovaná a 7 m hod pre Veselí - opäť Tomečková a opäť úspešná. (18:15) (18:15)

45
    Chmelářová znižuje. Domáci trénere Packa reaguje time-outom. (18:14) (18:14)

44
    Za faul na Tomečkovú 2 min dostáva Viňjuková, ktorá si ide nedobrovoľne na 2 min posedieť druhýkrát v zápase. (18:13) (18:13)

43
    Ďalší gól Tomečkovej. (18:13) (18:13)

42
    Individuálna akcia Tobiášovej končí jej ďalším gólom. (18:12) (18:12)

41
    Salčáková v páde z ostrého uhla znižuje. Žltá karta aj pre domáceho trénera Packu. (17:12) (17:12)

41
    Vyhlídalová opäť vychytala Szöllösiovú. (17:11) (17:11)

40
    Szöllösiovej nevydarený lob na Vyhlídalovú. (17:11) (17:11)

38
    Snopova strieľa svoj ďalší gól. Po góle ostáva ošetrovaná na hracej ploche, spolu s ňou aj hosťujúca Rajnohová. (17:11) (17:11)

Aj v druhom polčase pokračujú v bránkach Kudročová a Vyhlídalová. (16:11) (16:11)

37
    Žltá karta pre trénera Veselí Pavla Jana. (16:11) (16:11)

36
    Rajnohová vystrelila, lopta po teči domácej hráčky končí v sieti. (16:11) (16:11)

34
    2 min pre Snopovu. (16:10) (16:10)

34
    Prihrávka Szöllosiovej do behu, ktorá uniká a skóruje. (16:10) (16:10)

32
    K lopte sa ale dostali domáce a Bachirieva zvyšuje. (15:10) (15:10)

31
    Druhý polčas začalo s loptou v strede plochy Veselí. (14:10) (14:10)

31
    Začal druhý poločas. (14:10) (14:10)

30
    První poločas skončil. (14:10) (14:10)

30
    Kuriózny gól domácej Bachirievovej v samom závere polčasu. Po zlom rozohraní domácich po góle v strede ihriska rozhodca nariadil opätovné rozohratie. Bachirieva , ktorá si všimla slabšiu sústredenosť Vyhlídalovej v bráne Veselí, pri opätovnom rozohrávaní neprihrávala, ale loptu poslala priamo na bránu. Lopta na prekvapenie všetkých prítomných skončila v sieti. (14:10) (14:10)

30
    10 sek pred prestávkou Tomečková po prihrávke od brankárky Vyhlídalovej znižuje. (13:10) (13:10)

30
    Tim-out si vyžiadal domáci tréner Ján Packa. (13:9) (13:9)

29
    65 sek pred prestávkou 7 m hod pre hostky, Tomečková sa nemýlila. (13:9) (13:9)

29
    Po necelých 40 sek ďalšie vylúčenie, tentoraz tretie na strane domácich. Dve minúty dostáva Viňjuková. (13:8) (13:8)

28
    2 min pre veselskú Jarmilu Kočí. Je to prvé vylúčenie hostiek v zápase. (13:8)

28
    Flekovej strela znamená zníženie na rozdiel 5 gólov. (13:8) (13:8)

26
    Kudročová likviduje gólovú šancu hostí. (13:7) (13:7)

26
    2 min pre domácu Szöllösiovú. (13:7) (13:7)

25
    Za domáce odpovedá Szöllösiová. (13:7) (13:7)

24
    Domáce gólovú šnúru prerušuje Fleková. (12:7) (12:7)

23
    Bachirievovej strelecký pokus končí vysoko nad. (12:6) (12:6)

22
    Séria domácich gólov pokračuje. Ďalši pridáva Tobiášová. (12:6) (12:6)

21
    Ďalší gól Patrície Wollingerovej. (11:6) (11:6)

20
    Wollingerová v páde z postu povota dostáva domáce prvýkrát do 4-gólového vedenia. (10:6) (10:6)

19
    Úspešný podstrel Julije Bachirievovej. (9:6) (9:6)

18
    V 18. min po jednom góle na oboch stranách: domáca Tobiášová a PO NEJ VESELSKá kOčí. (8:6) (8:6)

17
    Za hostky odpovedá Fleková. (7:5) (7:5)

17
    Ďalšia asistencia domácej brankárky Kudročovej pri góle svojho tímu. Tentoraz po jej prihrávke skóruje Szöllösiová. (7:4) (7:4)

16
    Tretí gól ukrajinskej legionárky v domácom drese Snopovej. (6:4) (6:4)

14
    Strela Tobiášovej nad bránu Vyhlídalovej. (5:4) (5:4)

14
    Na ploche ošetrovaná Kočí, ktorá pokračuje naďalej v hre. (5:4) (5:4)

13
    Za faul na Salčákovú 2 min pre Trehubovu a 7 m hod pre hostky. Tomečková znižuje. (5:4) (5:4)

11
    Za domáce vzápätí kontruje Viňjukova. (5:3) (4:3)

11
    Tretí gól Veselí strieľa Chmelářová. (4:3) (4:3)

9
    Salčákovej 7 m hod končí vedľa. (4:2) (4:2)

8
    Domáce v útoku takmer stratili loptu, ktorá sa ale odrazila k Trehubovej, ktorá zvyšuje. (4:2) (4:2)

7
    Dlhá prihrávka brankárky Kudročovej na Wollingerovú, ktorá dáva tretí gól Iuventy. (3:2) (3:2)

6
    Pred šestkou domácich sa najlepšie zorientovala Štěrbová, ktorá dáva aj druhý gól svojho tímu. (2:2) (2:2)