Karlovy Vary – Chrudim 1:3 (kon.) | Roudnice – Kunice 1:2 (kon.) | Králův Dvůr – H. Měcholupy 2:3 (kon.)
Č. Lípa – Sparta B 1:2 (kon.) | Zápy – Písek 0:0 (kon.) | Kolín – Loko Praha 0:0 (kon.)

90
    Taktické střídání Písku. Odchází Zušťák, nahrazuje ho Šimonovský.

88
    Střídání hostí. Odešel Valenta, přišel Krejčí.

83
    Oba týmy jsou asi s remízou a rozdělením po 1 bodu smířeny.

80
    Písek dostáva žlutou kartu. Za nebezpečnou hru vidí Šlehofer žlutou kartu.

77
    Střídání domácích. Dolu jde Glasnovič, nahoru Chrobák.

73
    Jediné, co můžeme teď na hřišti videt je spousta faulů okolo půlící čáry. Hraje se hodně defenzivně.

70
    Míč se nejčastěji pohybuje uprostřed hřiště. Písek je v těchto okamžicích trošku aktivější ale k ničemu to nevede.

66
    Tak po pár minutách trošku oživení. Po pěkněm centru se nejvýše pověsil Zušťák, který ale minul branku jen o centimetry.

60
    Roh zahrávali také domácí hráči ale se stejným výsledkem. Můžeme vidět spoustu nepřesností a zkažených nahrávek. Druhý poločas je prozatím více-měně nuda.

57
    Písek zahrával rohový kop. Ale k žádnému zakončení nedošlo. Domácí stopeři v klidu rozehrávají.

55
    Oba celky vycházejí ze zabezpečené obrany a nepouštějí se do velkého presování soupeře. Z čehož vyplývá pro diváka nudná podívaná.

51
    Teď se hraje po většinu času okolo středového kruhu.

47
    V Druhém poločase začal lépe Písek. Po pěkné kombinační akci se ocitl ve skvělé pozici Mašát ale prostor branky minul.

46
    O poločase sáhl k první změně domácí trenér. Květoň zůstává v kabinách, za něj příjde Svoboda

46

První poločas skončil bezbrankově 0:0. Začátek druhého poločasu začne přibližně v 17:08.

45
    Hlavní rozhodčí Koval nastaví k uplynulým 45 minutám ještě 2 minuty navíc.

42
    Písek dostává další žlutou kartu. Ondřej Sajtl vidí za brutální faul na Svobodu zbytečnou žlutou.

40
    Písek dostává žlutou kartu. Martin Malý zajel do domácí obránce velmi tvrdě a vidí za to žlutou kartu.

37
    Sajtl vyslal nebezpečný střílený centr do vápna domácích. Zušťák jen o kousek na centr nedosáhl. Zápy v klidu rozehrávají.

35
    Po pár šancích na obou stranách se teď hraje hodně otevřený fotbal.

32
    Po faulu kopali domácí velmi dobrou standartku. Svoboda krásně našel Málka, který byl uplně sám před brankářem a stačilo jen trefit prázdnou bránu, ale boužel netrefuje.

27
    A také Zápy měli velkou šanci. V Dobré palebné pozici byl Svoboda, který vyslal velmi tvrdou ránu na Satrapu. Střela minula pravou tyč jen o pár decimetrů.

25
    Asi zatím největší největší šance zápasu. Písek šel do rychlého protiútoku, kde zakončoval Malý. Jeho střela šla jen těsne nad branku Pařízka.

19
    Domácí zahrávají rohový kop. Po velkém závaru má nakonec míč ve své náručí Satrapa.

16
    Zaznamenáváme první šanci utkání. Po centru Huňi se v pokutovém území nejlépe zoorintoval Šlehofer. Pařízek ale jeho střelu v pohodě chytá do náruče.

10
    Úvodní desetiminutovka je za námy, ale na hřišti se nestalo nic, co by stálo za zmínku.

8
    Domácí hráči přebírají iniciativu hry. Snaží se o rychlou kombinaci ale zatím bez většího úspěchu nebo náznaku šance.

5
    Oba týmy zatím předvádějí opatrný fotbal. Hráči se na hřišti spíše hledají.

1
    Úvodního výkopu se chopili domácí utočníci. Domácí hrají v bílo-červené kombinaci, Písek celý v bílém.

1

SK Zápy: Pařízek (C) - Šulc, Svoboda, Málek, Doležal, Hakl, Květoň, Glasnovič, Kovařík, Svoboda,Grobl

FC Písek: Satrapa - Kubiš, Holub, Sajtl, Motejzík, Malý, Mašát, Zušťák (C), Valenta, Huňa, Šlehofer

Rozhodčí: Koval - Kubr, Dobrý.