Karlovy Vary – Chrudim 1:3 (kon.) | Roudnice – Kunice 1:2 (kon.) | Králův Dvůr – H. Měcholupy 2:3 (kon.)
Č. Lípa – Sparta B 1:2 (kon.) | Zápy – Písek 0:0 (kon.) | Kolín – Vltavín 0:0 (kon.)
SK Sparta Kolín
0:0 (0:0)
Loko Vltavín
Neděle 14.10.2012, 16:00 • Městský stadion Kolín • Česká fotbalová liga

Dnešní zápas skončil po zásluze bezbrankovou remízou. Ani jeden tým si nevytvořil vážnější příležitost ke skórování. Pořadí v tabulce tedy zůstává pro tyto dvě mužstva nezměněno. (17:54:20)

90
    Kolín zastavuje útočný faul.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

89
    Předota dnes dohrál, nahrazuje ho Kozák.

89
    Diváci v napětí sledují závěr utkání. Ofsajd teď zastavil Štočka.

87
    Žlutá karta pro Valáška.

83
    A na druhé straně nahrazuje Fraňka Pozníček.

83
    Střídání u domácích. Kolín vsází na Hartiga, ten přišel místo Magery.

82
    Pečeňa za faul na Michálka dostává žlutou kartu.

82
    Hra se vrátila na polovinu hřiště. Odtud bude rozehrávat Kolín po faulu na Michálka.

79
    V mírném tlaku je aktuálně Kolín. Jelínkovu střelu srazil bránící hráč.

77
    Štoček pokazil finální přihrávku na hezky nabíhajícího Michálka.

75
    Ze hřiště odchází Škorvánek, nahradí ho Dorotík.

73
    A Vltavín teď bude po rychlé akci zahrávat roh.

72
    Štočkova střela z volného kopu končí ve zdi.

70
    A druhé střídání ve stejný čas. Přišel Michálek, odešel Stejskal.

70
    Kolín přichystal střídání. Na hřiště vběhl Boček. Odpočinout si jde Bulut.

68
    Standardní situaci teď zahrál Novotný, ale míč byl z vápna rychle odkopnut.

67
    Dnes to bude asi o jedné brance - pokud vůbec padne.

65
    Tleskali teď příznivci Vltavínu. Hezky vystřelil zpoza vápna Předota. Šeda míč vyráží.

62
    Stejskal hezky narazil Nešporovi a ten z dvaceti metrů pálil vedle levé tyče.

Na stadion si dnes našlo cestu 430 diváků.

61
    Další roh pro hosty. Zahraje ho Walter.

58
    Walter se probíjel před vápnem, dostal se ke střele a po teči je míč u rohového praporku.

55
    Tak konečně pohlednější akce. Novotný dloubáčkem našel na hranici šestnáctky Buluta, ale těsně před ním míč zakopává Čaba. Z následného rohu krásný signál zakončuje tvrdou střelou Štoček. Míč už mířil do branky, ale odrazil se od hostujícího hráče.

54
    Druhý poločas je zatím hodně bojovný z obou stran, ale bohužel hráči pokračují v nepřesnostech.

50
    Střílený centr Buluta chytá Čaba.

46
    Domácí začali aktivněji. Míč je před vltavínským vápnem.

46

Hráči nastupují na hřiště ke druhému poločasu ve stejných sestavách.

Druhý poločas začne přibližně v 17:05.

V úvodu utkání měl převahu domácí Kolín, ale žádnou vážnější příležitost si nevytvořil. Později měli více ze hry hosté z Prahy a především trojice Franěk, Škorvánek a Přeroda byla nebezpečím pro domácí branku. Stav odpovídá průběhu utkání. Uvidíme co se zrodí ve druhé půli, prozatím nebyl k vidění úplně pohledný fotbal.

44
    Bureš střílí nad.

43
    V prvním poločase už to na branku nevypadá. Z obou stran není k vidění žádná působivá příležitost.

41
    Po dlouhé době opět náznak akce pro domácí, ale míč končí v zámezí.

37
    Přeroda pálí z otočky nad.

34
    Bulut si v útoku nerozuměl se Štočkem. Míč půjde od vltavínské branky.

33
    Škorvánkův gól teď neplatí kvůli zpracování rukou.

31
    Domácí jsou v lehkém útlumu. Více u míče je Vltavín.

31
    Hájek hezky vyslal Škorvánka. Hosté mají výhodu rohu.

30
    Přeroda centruje jen k Šedovi.

29
    Čapek fauloval Škorvánka. Hosté budou rozehrávat přímý volný kop.

27
    Další nepřesnost v domácí rozehrávce. Míč se teď točil před kolínskou šestnáctkou, kde zkoušel zakončovat Předota.

23
    Novotný zahrával přímý volný kop. Centr končí u Čaby.

22
    Nepřesnou rozehrávku Kolína teď nevyužil Franěk.

21
    Předota pálí v těžké pozici vysoko nad.

20
    Trojice Štoček, Magera, Bulut teď čarovala před vápnem hostů. Nic vážnějšího nevymysleli.

17
    Pražané měli výhodu standardní situace z pravé strany hřiště. Centr nikoho nenašel.

16
    Bulut v nadějné šanci uvnitř vápna přestřeluje branku.

16
    A hlavičkuje opět Magera. Tentokrát do rukavic Čaby.

15
    První kartu utkání vidí Zelenka.

15
    Novotný hezky našel Buluta. Toho před vápnem zastavil Zelenka.

13
    Franěk volil z pravé strany nepřesný centr, který nenašel nikoho.

12
    Druhý roh pro domácí. U míče opět Novotný. Vltavín odvrací do zámezí.

11
    Do hry se začíná dostávat i Vltavín. Škorvánka teď zastavil ofsajd.

10
    Na druhé straně lehce střílel Franěk.

9
    Jelínek nahrával z levé strany rozeběhnutému Novotnému. Ten pálil nepřesně.

9
    Před vápno se teď dostal Valášek, ale volil nepřesnou přihrávku, která skončila v zámezí.

6
    Zatím se více hraje na polovině hostů.

3
    Novotný centroval od rohového praporku na hlavu Magery. Ten hlavičkoval slibně vedle levé tyče.

3
    Domácí budou zahrávat první roh.

2
    Kolínští volili rozehrávky formou nákopu z poloviny hřiště. Tři jejich pokusy hosté odvrátili.

1

Utkání za malou chvíli začne. Hráči obou mužstev jsou již připraveny u vstupu na hrací plochu.

Domácí jsou posíleni o tři hráče v rámci farma smlouvy. Do Kolína přijel spolu s Magerou ještě Kerem Bulut a Kristian Zbrožek. V kolínské brance se dnes představí již třetí gólman po zraněné opoře Čižinském. Po Hankicovi a Knoblochovi bude dnes chytat Šeda.

Deset minut před zahájením zápasu se pomalu plní ochozy domácího stadionu. Díky hezkému počasí můžeme čekat vyšší návštěvu než v minulém kole (320 diváků).

FK Kolín: Šeda - Novotný, Biško J., Jelínek, Nešpor, Čapek, Bulut, Stejskal, Štoček, Magera, Zbrožek

Loko Vltavín: Čaba - Zelenka, Škorvánek, Valášek, Franěk, Bureš, Krimlák, Walter, Předota, Pečeňa, Hájek

Rozhodčí: Pastyřík - Kozák, Štrincl.

Hostující Vltavín má před dnešním zápasem v nohách ještě navíc středeční pohárový duel s ligovým Jabloncem. Loko v něm prohrálo se vztyčenou hlavou 0:3.

Hezké nedělní odpoledne z kolínského stánku. Dnes od 16:00 se zde můžeme těšit na zajímavý souboj z horních pater třetiligové tabulky. Do Kolína totiž zavítá Loko Vltavín, který v probíhajícím ročníku poznal hořkost porážky pouze jednou s ambiciózními Kunicemi. V minulém kole vyhrál Vltavín v domácím prostředí nad Kladnem 1:0. Kolínští fotbalisté si zase po dvou zápasovém půstu spravili chuť vítězstvím 3:0 nad trápící se Hlavicí. Oba celky mají na svém kontě stejný počet bodů a dělí se o třetí místo. Otázník zatím visí nad možnými kolínskými posilami z Mladé Boleslavi, která má aktuálně volnější období díky reprezentační přestávce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.