Olomouc B – Prostějov 3:1 (kon.) | Uničov – Slovácko B 4:1 (kon.) | Žďár n/S – Zábřeh 1:4 (kon.)
FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou
1:4 (1:2)
FK Sulko Zábřeh
Neděle 14.10.2012, 15:00 • Bouchalky • Moravskoslezská fotbalová liga

Do druhého poločasu vstoupili hosté poměrně sebejistě a za pár minut přidal pojišťovací třetí branku Komárek. Domácí také po této brance odešli herně a nezachytávali soupeřovi protiútoky. Proto je potrestal po dalším faulu a následném centru Šalamoun - 1:4. Zápas se od té doby jen dohrával a hosté sbírali minuty. Do konce utkání již hostující Zábřeh své soupeře téměř k ničemu nepustil a zaslouženě si veze ze Žďáru tři body. (16:51:29)

90
    Bratršovský odvrátil poslední útok soupeře a je konec.

89
    S následným centrem si domácí poradili.

89
    Petr Heide dostal žlutou kartu po faulu na Šichtora.

88
    Chmelík napálil míč jen do připravené zdi.

87
    Komárek fauloval před pokutovým územím Vacka, který bude zahrávat trestný kop.

87
    Nový hráč Chmelík byl však zastaven soupeřem.

86
    Je z toho protiútok po nepřesně zahraném rohu na krátko.

82
    Domácí střídají. Mašek je nahrazen Němcem.

81
    Který ovšem nikoho nenašel.

81
    Domácí zahrávají rohový kop.

80
    Ale domácí Turek odhlavičkoval míč pryč.

80
    Hosté zakládají novou akci.

79
    Střídaní v hostujícím dresu. Pospíšila nahradil Pobucký.

77
    Hostující akci zakončoval Marek Šichor, metr vedle pravé tyče Pometlovy branky.

76
    Domácí nemohou založit kloudnou akci a díky své nepřesnosti ztrácejí hned přihrávky.

75
    Hosté mají na svých kopačkách míč a přehrávají domácí Žďár.

74
    Žďár herně odešel. Hrají již pouze hráči Zábřehu.

74
    Hra probíhá ve středu hřiště.

72
    Do postavení mimo hru se dostal domácí Pohanka.

69
    Také na druhé straně střídá domácí kouč v útoku. Hlouše střídá Chmelík.

69
    Na hrotu útoku střídají hosté Bačíka a posílají do ofenzívy Zdeňka Horáka.

69
    Šandera nastřelil pouze postavenou zeď.

68
    Pohanku před vápnem fauloval Tomáš Pospíšil.

Domácí budou zahrávat roh.

Dnešní utkání sleduje 260 platících diváků.

64
    Zábřeh právě vstřelil branku!
    Následný trestný kop podběhl hostující Komárek, ale za ním stoující MARTIN ŠALAMOUN se nemýlil a překonal hlavou Pometla.

64
    Hosté budou opět zahrávat standartní situaci.

63
    Hosté z něj ovšem nic nevytěžili.

62
    Z pravé strany vyslali do prúniku hosté Šichora, jehož centr do vápna odvrátil na roh Turek.

61
    Hrají domácí, kteří vybojovali míč.

60
    Z následného rohu domácí hlavičkovali hodně nepřesně.

60
    Pohanka parádně hlavičkoval do růžku, ale fotbalovou robinsonádou Procházka jeho pokus vytáhl konečky prstů na roh.

59
    Trestný kop po zákroku opět na Vacka. Šandera centruje z osmnácti metrů.

58
    Také domácí hrají po faulu na Vacka z poloviny hřiště.

56
    Zábřeh začíná akci od své branky po faulu domácího Turka.

54
    MARTIN KOMÁREK si naběhl na pěkně stočený míč do malého vápna a zvyšuje náskok Zábřehu.

54
    Hosté kopou roh po odvrácení útočné akci z nohy Marka Šichora.

53
    Procházka však již vykopává po nepřesné střele Pohanky.

53
    Ale již domácí odvrátili a Šandera zakládal akci.

52
    Hosté v útoku.

51
    Domácí hráč Daniel Bratršovský vidí žlutou kartu za protesty.

51
    Žďár obléhá branku hostů.

50
    Pospíšil ho odvrátil.

49
    Šandera vybojoval míč na pravé straně, hosté zahráli na roh.

47
    Hra začíná po poločase u Zábřehu, kteří odvrátili nepřesný centr.

46

V poločase střídá Zábřeh. Rajnoha je střídán Furikem.

Hosté ze Zábřehu měli parádní nástup do utkání, už ve třetí minutě otevřel skóre zápasu Šichora. Poté následovalo spousta nevyužitých brankových příležitostí domácích. Selhali Vacek, Malinek, Hlouš vše dokázala hostující obrana Zábřehu odvrátil. Především vyčnívali brankář Procházka a stoper Komárek. Od třicáté minuty se režie utkání začala přesouvat na kopačky Sulka, kteří zahodili stoprocentí šanci Pospíšilem. Ale udeřilo na druhé straně, kdy se prosadil domácí Pohanka a srovnal. Ovšem to už byli hosté lepším týmem na hřišti a nakonec právě Pospíšil opět poslal svoje mužstvo do vedení, když překonal nadvakrát Pometla. Stav po první poločase 1:2.

45
    Který však následně odvrací.

45
    Obrana hostů zahrává na roh.

44
    Na polovině Zábřehu fauloval Komárek Vacka.

43
    Hosté opět udeřili po své pravé straně TOMÁŠ POSPÍŠIL dostal přihrávku na pravou stranu a ve vápně na podruhé překonává Pometla - 1:2.

42
    A vysílají do brenku na pravou stranu Pospíšila.

42
    Hráči ze Zábřehu kombinují na polovině hřiště.

38
    Mašek nahrával Hlouškovi, ke kterému míč nedošel.

38
    Pometlo vykopává.

37
    Následný centr však zamířili hosté do zámezí.

37
    Malinek fauloval na polovině hřiště Tögela.

35
    A další pěkný náběh Vacka zastavila až obrana na roh.

34
    Žďár n.Sázavou právě vstřelil branku!
    Ale udeřili domácí. Vacek dostal parádní přihrávku za obranu a napálil míč do břevna. VÁCLAV POHANKA ho už dorazil do opuštěné branky.

32
    Domácí ho odvrátili do bezpečí.

32
    Hosté přejímají iniciativu. Další roh.

30
    Další prúnik hostujícího Kostoreka zastavil až Pometlo ve vápně. Roh.

29
    Zakončoval Pospíšil těsně vedle.

29
    Hosté zahrávají trestný kop od rohového praporku.

27
    Hostující obrana v čele s Komárkem, však centr odvrátila.

27
    Trestný kop zahrávali znovu domácí.

25
    Ale také hosté faulovali před pokutovým územím, je z toho trestný kop z dvaceti metrů.

25
    Hrají domácí.

24
    Znovu se hosté osvobozují díky faulu Šandery.

23
    A na druhé straně se dostával do šance hostující Tögel, který střílí z hranice vápna hodně nepřesně.

23
    Procházka chytá.

23
    Roh domácích.

22
    V další šanci domácí Hlouš, po krásném a přesném centru od Štursy se však před vybíhajícím Procházkou zřejmě zalekl a poslal míč dva metry vedle levé tyče.

22
    Domácí opět vybojovali míč a zakládají akci.

21
    A další velká šance domácích. Štursa hlavičkou na zadní tyči a přehodil hostujícího Procházku, kterého zachránila tyč.

19
    Hosté mají opět balón.

18
    A také na druhé straně Tögel, ale netrefil branku po přesném pasu za obranu.

17
    Útok zakládají hosté.

17
    Nyní ovšem domácí faulovali.

16
    Hosté se nemohou dostat s míčem za polovinu.

15
    Domácí mají jasnou herní převahu, ale Komárek hasí každý závar před svojí brankou. Žďár také však nevyužívá své šance.

14
    Ve velké šanci domácí Vacek, ale opět ještě lepší zákrok hostujícího Procházky.

13
    Žďár spoléhá na rychlé útoky po stranách a následném centru. Hráči ze Zábřehu hrají postupný útok a kolmou přihrávku za obranu, kterou zatím kazí hlavně praporek pomezního.

12
    Hosté opět vybojovali míč. A zakládají útočnou akci.

12
    Pometlo vykopává od své branky.

11
    Hosté postupovali dopředu po své levé straně, ovšem další nepřesný centr.

10
    Zábřeh posílal centrované balóny na své útočníky, vše domácí obrana odvrátila.

9
    Ale znovu hosté. Začínají od své branky.

9
    Hrají domácí na polovině hřiště.

8
    Opět Zábřeh. Na polovině se uvolnil Tögel, který však poslal dlouhou přihrávku do předu a Pometlo byl u míče dříve než nabíhající útočník.

8
    Ale Heidenreich nikoho svým centrem za obranu nenašel.

8
    Hosté v tlaku.

7
    A další pěkná akce, uprostřed vybojoval míč Malínek, který ho předložil Hloušovi, ten ale nepřekonal vyběhnuvšího Procházku. Následovala dalesosáhlá rána, kterou domácí netrefili branku.

6
    Domácí jsou stále aktivnější.

5
    Domácí mohli nyní vyrovnat. Po pravé straně zatáhl míč po lajně Vacek a našel ve vápně nabíhajícího Pohanku, který míři vysoko nad.

4
    Také na druhé straně se domácí Žďár dostal do šance, z pětadvaceti metrý zakončoval kapitán Malinek, ovšem mimo.

3
    Hosté se hned v úvodu ujímají vedení. Z prostředka poslali do brejku kolmou přihrávkou Bačík, který našel před brankou MARKA ŠICHORA, který zblízka překonal Pometla.

2
    A hlavou zakončoval dlouhý aut hostující Šalamoun. Nad.

1
    Centrem vybojovali aut na před vápnem.

1
    Rozehrávají hosté.

1

Oba celky jsou už nastoupeny na hrací ploše.

FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: Pometlo - Heide, Turek, Šandera, Štursa - Mašek, Malínek (C), Bratršovský, Vacek - Hlouš, Pohanka.

FK Sulko Zábřeh: Procházka - Rajnoha, Komárek, Linek, Heidenreich - Šalamoun (C), Tögel, Šichtor, Kostorek - Pospíšil, Bačík.

Rozhodčí: Miko - Vostrejž, Batík.

Dnešní program MSFL nabídne dohrávku jedenáctého kola mezi FC Žďas Žďár nad Sázavou a FK Sulko Zábřeh. Domácí tým na šestnácté pozici se dvěma body v minulém kole prohrál na hřišti Ostravy B 4:1, i když vstřelil první branku. Trenér Nedvěd nemůže být s výsledkama svého mužstva vůbec spokojen. Protože tento celek doplácí na nízkou zkušenost s mistrovskými zápasy a strategií v utkání.
    Naopak Zábřeh je na tom poměrně slušně, mužstvo z klidné osmé pozice, které nasbíralo 14 bodů, přijede jako favorit duelu. Přesto má za sebou dva nepovedené střetnutí v minulém kole podlehl doma Hlučínu 1:2 a předtím remizoval venku s týmem Orlová 2:2. Proto se máme na co těšit. Domácí určitě nebudou chtít dát kůži zadarmo a Zábřeh potřebuje body, aby se udržel s horní polovinou tabulky. Nenechte si ujít tento zajímavý zápas. Začínáme ve tři hodiny odpoledne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.