Hranice – Jičín 27:26 (kon.) | Dukla – Karviná 32:27 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
Neděle 14.10.2012, 10:30Chance Extraliga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

TJ Cement Hranice: Kučerka, Magrla, Bajgar, Brož, Šíra, Herda, Tržínek, Tůma, Galuz, Dola, Lánšík, Rachač

HBC Ronal Jičín: Kurial, Veverka, Král, Babák, Brchaň, Košic, Rychna, Bareš, Naimann, Drbohlav, Kvasnička,Weintritt (0:0)

Sestava Jičína bude dodána během utkání, zápas za chvíli začne. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

1
    Jako první se dnes prosazuje jičínský Ronal, konkrétně prostřelil brankáře Bareš. (0:1) (0:1)

2
    Vzápětí je však vyrovnáno, Šíra také vytáhl ze svého repertuáru přesnou střelu. (1:1) (1:1)

4
    Dvě rychlé akce Jičína znamenají vedení hostí již o dvě branky, trefili se Kvasnička a Babák. (1:3) (1:3)

5
    Za domácí bleskově koriguje Stržínek. (2:3) (2:3)

6
    Šíra si počkal na správný okamžik a nekompromisní střelou srovnal stav zápasu. (3:3) (3:3)

6
    Brož dostává žlutou kartu. (3:3) (3:3)

8
    Naimann vrací vedení na stranu Ronalu. (3:4) (3:4)

8
    Stále se hraje velmi vyrovnaně, ani jeden z týmů nenechává soupeři dostat se do nějakého většího náskoku. (4:4) (4:4)

10
    Šíra dostává dvě minuty, hosté si zahrají v přesile. (4:4) (4:4)

10
    Navíc ze sedmimetrového hodu skóruje Babák. (4:5) (4:5)

12
    Tržínek opět srovnává stav zápasu. (5:5) (5:5)

12
    Skóre nám v posledních okamžicích narůstá velmi rychle, obě mužstva dají branku z každé své šance. (6:6) (6:6)

13
    Hranice se poprvé dnešním zápase dostávají do vedení, postaral se o to Tůma. (7:6) (7:6)

13
    Ve stejné minutě se opět prosazuje nejlepší střelec dnešního zápasu Babák. (7:7) (7:7)

13
    Tůma je potrestán dvěma minutami. (7:7) (7:7)

17
    Střelecké hody se nám však zarazily, oba celky se trápí. Sledujeme zde ale vyrovnanou házenou, dnes bude rozhodovat každá chyba. (7:7) (7:7)

18
    Naopak se nám množí dvouminutové tresty. V současné době putuje na trestnou lavici hned trojice hráčů, jedná se o Babáka, Bareše a Dolu. (7:7) (7:7)

19
    Galuz posílá Cement opět do vedení. (8:7) (8:7)

20
    Brož je vyloučen za špatné střídání. (8:7) (8:7)

21
    Babák neproměnil sedmimetrový hod, Hranice se mohou utrhnout do dvoubrankového náskoku! (8:7) (8:7)

21
    Jenže to se jim nedaří a naopak domácí inkasují. (8:8) (8:8)

23
    Babák obrací skóre ve prospěch Jičína. (8:9) (8:9)

24
    Skóre se nám stále motá kolem remízového stavu, nyní se o to postaral domácí Rachač. (9:9) (9:9)

25
    Král s Košicem velmi rychle pokořili defenzívu Hranic a dávají hostům dvoubrankové vedení. (9:11) (9:11)

26
    Za domácí snižuje opět Rachač. (10:11) (10:11)

27
    Hosté si berou oddechový čas! (10:11) (10:11)

27
    Weintritt svojí první brankou v zápase navyšuje vedení Ronalu (10:12). (10:12)

28
    Čarda a vzápětí Galuz však rychlými brankami srovnávají manko. (12:12) (12:12)

30
    První poločas skončil. (12:12) (12:12)

První poločas je u konce, sledujeme velice vyrovnaný zápas, čemuž ostatně odpovídá i skóre. (12:12)

31
    Začal druhý poločas. (12:12) (12:12)

31
    Rachač se rozstřílel, Hranice se dostávají do vedení. (13:12) (13:12)

31
    To však kvůli Kvasničkovi vydrželo jen velmi krátkou chvíli (13:13) (13:13)

32
    Skóre se nám přelévá ze strany na stranu, Šíra posouvá Cement o krok dopředu. (14:13) (14:13)

33
    Babák ale prokazuje své kvality. (14:14) (14:14)

34
    Šíra zamířil přesně a nedal hostujícímu brankáři šanci. (15:14) (15:14)

34
    Zároveň jsou vyloučení Tržínek a Weintritt. (15:14) (15:14)

36
    A o chvíli později souběžně Brož a Bareš. (15:14) (15:14)

38
    Brchaň přispěchal s vyrovnávací brankou. (15:15) (15:15)

41
    Weintritt ukončuje hluchou tříminutovku. (15:16) (15:16)

42
    Rozdíl se nám v dnešním zápase nedostal přes dvě branky, uvidíme, kdo tuto loterii nakonec vyhraje. (16:17) (16:17)

43
    Babák s přehledem proměňuje sedmimetrový hod. (16:18) (16:18)

44
    A opět je to Babák a jeho sedmička. Dnes poprvé vidíme rozdíl tří gólů! (16:19) (16:19)

44
    Ten ale nevydržel dlouho, také ze sedmimetrového hodu snižuje domácí Tržínek. (17:19) (17:19)

47
    Dvakrát za sebou se prosadil Tůma a rázem je srovnáno! (19:19) (19:19)

48
    Na druhé straně vzápětí ale udeřili Brchaň a Bareš. (19:21) (19:21)

48
    Král snižuje na rozdíl jediného gólu. (20:21) (20:21)

49
    Zápas se nám pomalu blíží ke konci, kdo nakonec bude šťastnější? (21:22) (21:22)

50
    Brož opět maže manko Hranic. (22:22) (22:22)

52
    Čadra dvěma brankami posílá osm minut před koncem Hranice do vedení! (24:23) (24:23)

52
    Ze sedmimetrového hodu se prosazuje Stržínek. Že by se nám zde rodil rozhodující náskok? (25:23) (25:23)

53
    Trenéři na obou stranách obdrželi žluté karty. (25:23) (25:23)

54
    Čadra je vyloučen na dvě minuty a oslabuje svůj tým. (25:23) (25:23)

54
    Přesilovku bleskově využívá Drbohlav. (25:24) (25:24)

55
    A vzápětí srovnává Weintritt. (25:25) (25:25)

58
    Stržínek posílá Hranice do vedení! (26:25) (26:25)

58
    Jičín si vybírá oddechový čas. (26:25) (26:25)

58
    Babák ihned po time-outu srovnává skóre. (26:26) (26:26)

59
    Minuta do konce, Brož posílá Hranice do vedení! (27:26) (27:26)

60
    Konec zápasu. (27:26) (27:26)

Domácí si gólem v předposlední minutě připisují vítězství a poráží Jičín v poměru 27:26! (27:26) (12:13:25)