Vsetín – Přerov 5:1 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 1:2 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 2:3 (kon.)
Děčín – Kobra 4:6 (kon.) | Tábor – Bílina 7:2 (kon.) | Klatovy – Sokolov 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Havířov – Opava 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 3:2 (po s.n.)
Prostějov – Frýdek-M. 5:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Technika Brno 2:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 2:7 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 7:3 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 7:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Kolín 4:1 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
HC Technika Brno
Středa 17.10.2012, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Třetí třetina rozhodla. Vajgar dokázal zlikvidovat jednobrankový náskok hostů. Jenže poté Technika odskočila na rozdíl dvou branek a Martin Mařík snížil v předposlední minutě na 2:3. Technika si hubený náskok pohlídala a Vajgar i dnes odchází poražen. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (19:59:14)

60:00

59:48
    Vajgar ztratil pásmo, ale Procházkova rána přerušila hru, vhazuje se před Novákem.

59:36
    Vajgar hraje bez brankáře a krosček Pavla Strýčka. Domácí si berou oddechový čas.

58:47
    Vajgar právě vstřelil branku!
    MARTIN MAŘÍK zkušeně provedl sólo nájezd a jeho forhendový blafák dává domácím naději. Asistence Aleš Skokan.

58:07
    Technika právě vstřelila branku!
    Ondřej Chmel fauloval, v ponechané výhodě našel Strýček JÍŘÍHO SEDLÁČKA a ten uklidil odražený puk od hradeckého brankáře do branky. Asistence Strýček.

57:45
    Přerušena hra, vhazuje se před Kubešem.

56:57
    Hosté v plném počtu. Druhá část přesilovky domácím moc nevyšla.

55:34
    Vajgar se tlačí před Nováka, po Mazancově střele sudí možná až moc rychle přerušili hru.

54:57
    Podražení Martina Maříka v podání Karla Benýška.

54:32
    Vajgar se dere dopředu. Po zašlápnutí puku se vhazuje před Novákem.

53:20
    PETR BĚLOHLÁVEK našel svou střelou skulinku mezi Kubešem a pravou tyčkou a hosté podruhé dnes vedou. Asistence Ondřej Látal.

52:14
    Odehnal nebo kdo to byl, pálil z kruhů, Kubeš sebral puk z brankové čáry.

51:53
    Záhorovo nahození jen prosvištělo brněnským brankovištěm, nikdo však puk netečoval.

50:12
    Brzobohatý pálil z jízdy, Kubeš lapil jeho projektil lapačkou.

49:29
    Kupec mířil na vyrážečku, na druhé straně hasil obrovský požár Tomáš Kubeš.

48:34
    Hraje se nahoru dolů, hru nyní přerušil hostující ofsajd.

47:23
    Hradecká obrana se brání, Kubeš chytá jednu střelu za druhou.

45:34
    Marek Dvořák v brejku sám na Nováka, ale minul o fous branku.

45:05
    Tomáš Tupý poslal do rychlé akce DAVIDA KUPCE, Novák šel rychle na zem a toho hradecký forvard využil střelou nad lapačku. Asistence Tomáš Tupý.

44:29
    Hosté v brejku dvou na jednoho, Benýškovi chyběl kousíček.

44:18
    Tupý pálil z otočky po šanci Maříka.

43:54
    Vysoká hůl Petra Bělohlávka.

43:43
    Procházka si sjel do mezikruží. Novák pozorný.

43:04
    Hostující přesilovka nebyla smrtící od svého začátku, ale svou roli splnila. Benýšek z rohu našel před brankou LUKÁŠE HNILIČKU, který z první mířil přesně do odkryté branky domácích. Asistence Karel Benýšek.

42:35
    Záhorův pokus v oslabení šel nad Novákovu branku.

41:42
    Trochu zbytečný faul Martina Ištvánika, dvě minuty za nedovolené bránění.

41:17
    Martin Mařík nenachytal na švestkách Josefa Nováka. Jeho rukavice byla na svém místě.

40:34
    Skrumáž před Novákem, dorážky Kupce, Dvořáka a Záhory však v brance neskončily.

40:01

Ani druhá třetina nepřinesla změnu skóre. Oba týmy si dokázaly vypracovat několik slušných příležitostí, ale obrana v čele s oběma brankáři zatím dominuje dnešnímu zápasu. Uvidíme, co přinese třetí dějství, které začne cca v 19:24.

40:00

39:17
    Mazanec s Tržilem vyzkoušeli Novákovu pozornost.

38:26
    Martin Mařík se natlačil před Nováka, ten však jeho pokus holí vytěsnil nad branku.

37:24
    Filip Tomšík to zkoušel z otočky, jeho švih končí u Nováka, který včas srazil své betony.

37:06
    Teď zase tlačí Hradec.

35:49
    Tomáš Tupý koupil ránu pukem od modré, ale bude v pořádku.

35:45
    Valešova rána končí sražena vysoko nad brankou domácích.

35:21
    Kupec ve slibné šanci, ale také i v ofsajdu.

35:01
    Hradecký pokus o protiútok končí icingem.

34:18
    Procházka místo střely přihrával a tím celou akci zhatil.

33:40
    Hradecký icing.

33:15
    Brno má nyní lehkou převahu, domácí se víceméně brání.

30:26
    Zmatky před hradeckou brankou, kterých nevyužil Mráz.

29:19
    Hosté v plném počtu. Domácí přesilovka byla hodně špatná, jako by vlastně ani nebyla.

27:34
    Hosté vyhazují.

27:29
    Máme tu první vyloučení utkání, Vlastimil Bilčík dvě minuty za hrubost.

26:14
    Odehnal dostal v přečíslení dvou na jednoho tutový pas, ale jeho dorážka minula branku Vajgaru.

25:31
    Aleš Skokan chtěl puk umístit k levé tyčce Novákovy branky, ale Novák si tohle místo pohlídal a Mazancova dorážka také neměla šanci na úspěch.

04:01
    Šedý v tutovce hostů. Jeho teč však našla brankáře Kubeše v brance Vajgaru.

23:16
    Kubeš chytil puk ze vzduchu a přerušil hru.

22:06
    Před Tomšíkem Novák raději ukryl puk pod svou rukavici.

20:45
    Tupého pumelice nad branku.

20:24
    Valešova rána končí v rukavici Tomáše Kubeše.

20:01

Přestávkový program nám vyplní pozdravy hradeckých fans panu J. Tučkovi do Jihlavy....zdar Jardyx :-)

První třetina přinesla svižnou podívanou. Chvílemi měli více ze hry hosté a chvíli zase domácí. Kdybychom se na první třetinu podívali z pohledu vyložených šancí, tak domácí mají možná lehkou převahu. Druhé dějství začne cca v 18:44.

20:00

19:34
    Mařík to zkoušel z mezikruží.

18:39
    Josef Mazanec zastavil přihrávku Hniličky, kdyby se mu to nepovedlo, hosté by měli tutovou šanci.

17:48
    Spolupráce Pekárek - Záhora neklapla, stejně jako pokus hostů. Z dalšího protiútoku neservíroval Kupec puk před branku Záhorovi, jenže jeho teč mířila nad branku hostů.

17:05
    Rajnoha měl velkou šanci, ale Kubeš ho zastavil.

15:55
    Josef Mazanec zavezl puk a z první možné pozice pálil.

15:02
    Kupec v další šanci, když se proháčkoval hostující obranou. Novák připraven i tentokrát.

14:32
    Obrovská šance domácích. David Kupec zavezl puk do třetiny, počkal si na Roberta Procházku z druhé vlny, ale toho se štěstím vychytal Josef Novák svou lapačkou.

12:21
    Sedláček to zkoušel bekendem z první bez přípravy, Kubeš byl připraven.

11:21
    Jsme svědky nepřesností na obou stranách. Robert Procházka vyhodil puk přes všechny čáry.

08:57
    Kupec se natahoval po Chmelově nahození, Novák byl rychlejší a puk hradeckému forvardovi sebral.

08:05
    Technika v půlmetrovém ofsadu. Na druhé straně o pár vteřin dříve nedosáhl na teč Daniel Záhora.

07:28
    Tomšík dostal puk do středního pásma po tlaku hostů, ale ti dál pokračují v náporu.

06:45
    Tržil neměl puk pod kontrolou, Matouš toho však nevyužil a puk končí v ochranné síti.

06:03
    Technika vyhazuje na icing.

05:47
    Závar před Novákem. Vajgar v podání Dvořáka, Kupce a Mazance měl několil slušných dorážek, ale Novák nekapituloval.

05:04
    Domácí odvpovídají, Kupcův švih Novák vyrazil svou levou rukou s vyrážečkou.

04:38
    Kubeš kryje Odehnalův pokus od modré.

03:39
    Domácí Maryška zratil puk a Česnek v šanci. Kubeš jeho pokus švihem vytěsnil mimo tři tyče.

02:32
    Kubeš bez masky, přišel o ni v souboji, ale vylučovat se nebude.

02:00
    Chmelova sražená střela v oblouku padala do brněnského brankoviště a jen o fous minula branku.

01:45
    Novák přerušil hru před dotírajícím Jasanským.

01:26
    Jasanský čistě srazil jednoho z hostů, který se těžce zvedá z ledu. Filip Košecký však bude v pořádku.

01:16
    Po nepovedené akci Vajgaru hosté vyhazují na icing.

00:25
    Bilčík to zkoušel od modré, minul branku Vajgaru.

00:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

V brance hostů je připraven Josef Novák, v té domácí Tomáš Kubeš.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Maryška, Tržil, Tupý, Chmel, Ištvánik, Popelka - Pekárek, Mazanec, Horváth, Skokan, Jasanský, Kupec, Dvořák, Záhora, Gurka, Tomšík, Mařík.

VSK Technika Brno: Chvátal, Novák - Habrovec, Košecký, Strýček, Bilčík, Klimeš, Žalud, Mráz, Sedláček, Rajnoha, Česnek, Benýšek, Odehnal, Matouš, Bělohlávek, Látal, Šedý, Hnilička, Brzobohatý, Valeš.

Rozhodčí: M. Talpa - M. Dančišin, T. Matějček.

Za Vajgar do hry nezasáhne Petr Šachl, který bude zkoušet své štěstí v nejvyšší italské soutěži. Naopak premiéru v dresu Vajgaru si odbyde Jakub Pekárek, jihlavský forvard, který v prvních pár zápasech nastoupil za konkurenční Hodonín. V posledních kolech nastupuje pravidelně za prvoligovou Duklu a dnes by měl pomoci hradeckému Vajgaru.

Dnes se v rámci 8. kola druholigové skupiny Střed utká poslední Vajgar s Technikou Brno. Vajgar prohrál poslední čtyři zápasy a s pěti body se choulí na poslední příčce tabulky. Technika Brno má na svém kontě bodů čtrnáct a je na druhé příčce. Hosté jsou v dnešním utkání papírovým favoritem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 46. Kupec (Tupý), 59. Mařík (Skokan) - 44. Hnilička (Benýšek), 54. Bělohlávek (Látal), 59. Sedláček (Strýček)

HC Technika Brno: Chvátal, Novák - Habrovec, Košecký, Strýček, Bilčík, Klimeš, Žalud, Mráz, Sedláček, Rajnoha, Česnek, Benýšek, Odehnal, Matouš, Bělohlávek, Látal, Šedý, Hnilička, Brzobohatý, Valeš.