Vsetín – Přerov 5:1 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 1:2 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 2:3 (kon.)
Děčín – Kobra 4:6 (kon.) | Tábor – Bílina 7:2 (kon.) | Klatovy – Sokolov 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Havířov – Opava 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 3:2 (po s.n.)
Prostějov – Frýdek-M. 5:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Technika Brno 2:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 2:7 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 7:3 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 7:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Kolín 4:1 (kon.)
AZ Havířov
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
HK Opava
Středa 17.10.2012, 18:00 • K&K Pneu aréna • 2. liga skupina Východ

60:36
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tento infarktní zápas je u konce! Už v první minutě prodloužení jej ukončuje ROBERT NAJDEK poté, co se do útočného pásma proháčkoval Jan Maruna. Puk se poté za bránou ocitl na holi zmiňovaného střelce, který zkusil překvapit brankáře Šafránka a k velkému překvapení hostů se mu to opravdu podařilo! Bez asistence.

59:39
    Jan Kolařík (HAV) inkasuje za prostesty desetiminutový osobní trest.

59:39
    Opava právě vstřelila branku!
    Z protiútoku se prosazuje PETR WOLF, který jel sám na Matouška a střelou zápěstím posouvá tento zápas do prodloužení! Asistence: David Galvas.

59:27
    Najdek z pěti metrů trefil pouze tyčku odkryté branky!

57:37
    Vlašánek střílel od modré čáry a už se pomalu radoval z branky, jenže Matoušek předvedl nádhernou roznožku! Brankáři se dnes opravdu činí!

57:18
    Hegegy si najel na přihrávku, dostal ji a vystřelil z první, jenže minul.

54:04
    Stránský pálil z bezprostřední blízkosti branky z první, přesto nepřekonal Šafránka! Tento brankář se dnes opravdu překonává, další zákrok z kategorie nadpozemských!

52:08
    David Galvas pálil bombu, naštěstí pro domácí však přestřelil. Tahle střela do rozhozené obrany domácích byla smrtelná.

51:03
    Po vyložené šanci Chalupy usedá na trestnou lavici Karel Vydra (HAV) na dvě minuty za podražení. Opavští mohli vyrovnat po špatné rozehrávce soupeře.

50:36
    Jan Daneček dostal nahrávku zpoza branky, dokázal i vystřelit, ale trefil pouze čepel soupeře před ním.

45:57
    David Klimša (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení.

43:05
    Klimša dostal parádní přihrávku od Kolaříka v situaci 2 na 1, puk už mířil do odkryté klece, jenže Šafránek neuvěřitelně vytasil svou lapačku! Zákrok utkání!

41:27
    Patrik Mosler (OPA) vyloučen na dvě minuty za hákování.

40:56
    Havířov se přeci jen prosazuje podruhé! Po střele od modré puk skončil až za zády Dušana Šafránka. Střílel JIŘÍ KRISL. Využitá přesilovka! Bez asistence.

40:16
    Michal Kukol (OPA) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

38:29
    Jan Daneček stál přímo před Šafránkem a zhruba metr před ním dokázal puk tečovat. I přesto však brankář Opavy schoval kotouč v lapačce.

37:36
    Herman se dostal ke střele z mezikruží, puk skončil v pohotové lapačce Matouška.

34:14
    Krisl vyjel s pukem až do útočného pásma, dostal se skoro až před branku a vystřelil. Šafránek i s trochou štěstí vyrazil puk mimo brankovou konstrukci!

33:19
    Měch měl na hokejce branku, ale ve vyložené šanci promáchl!

32:57
    Michal Sztefek (HAV) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

26:22
    Havířov mohl jet sám na branku, ale rozhodčí přerušil hru. Po akci se domácímu týmu omluvil, tomu však tuto vyloženou šanci již nikdo nevrátí.

25:48
    Radim Haas stál přímo před Šafránkem a dorážel puk do branky, úspěšný však nakonec nebyl. Celá akce skončila posunutou brankou hostů.

18:10
    Obrovský tlak hostů! Několikrát střílel Vrábel a bezmocnost domácích přerušil až skvělým semaforem Matoušek.

17:12
    Radim Haas (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení.

11:16
    Vydra s Danečkem mohli poslat Havířov do vedení, ale nedokázali prostřelit skvěle postaveného Šafránka.

10:58
    Patrik Džemla (OPA) inkasuje dvě minuty za faul kolenem.

10:30
    Petr Chalupa jednoduše vystřelil na branku, kde stál sice obsazený PETR WOLF, jenže i přesto dokázal do střely vložit svou hůl a tečoval puk mezi betony bezmocného Matouška. Asistence: Petr Chalupa.

08:42
    Najdek se dostal ke střele, ale Šafránkovo rameno bylo rychlejší.

08:17
    David Galvas (OPA) dostává dvě minuty za hákování.

03:08
    Kolařík se po krkolomné rozehrávce domácích dostal do vyložené šance, ale zvolená střela zápěstím nebyla nejvhodnějším řešením. Šafránek puk ramenem vyrazil do rohu.

02:02
    Přihrávkou z kruhu do prostoru mezikruží se prezentoval Vít Stránský, puk prošel až k MARKU ZIENTKOVI, který pohotovou střelou překonal brankáře Opavy. Asistence: Vít Stránský.

David Motloch

Branky a nahrávky: 3. Zientek (Stránský), 41. Krisl, 61. Najdek - 11. Wolf (Chalupa), 60. Wolf (Galvas)

AZ Havířov: Matoušek (L.Daneček) - Hartmann, Vydra, Krisl "C", Hegegy, Rimmel, Zientek, Jaroch - Maruna, J.Daneček, Najdek "A" - Kolařík, Pechanec, Klimša - Haas, Stránský, Sztefek - Kopún, Pavlas
    HK Opava: Šafránek (Kober) - Vrábel, Galvas "A", Tichý, T
    ůma, Kukol "A", Mosler, Bednárek - Mlýnek, Džemla, Měch "C", Herman, Vítek, Polok, Vlašánek, Pavelek, Koschatzký, Wolf, Černý, Baďura, Chalupa

Rozhodčí: Koliba - Vengřín, Záviský