Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:3 (po s.n.) | Litoměřice – Klatovy 3:4 (kon.)
Frýdek-M. – Šumperk 6:3 (kon.) | Havířov – Prostějov 4:0 (kon.)
po s.n.
HC RT TORAX Poruba 2011
2:3 (0:1, 0:1, 2:0)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 19.10.2012, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • Liga juniorů

Přeji příjemný zbytek pátečního večera. (19:33:53)

Střely na branku celkem: 24:40.

Hokejisté Vsetína byli po většinu utkání lepším týmem a z Ostravy si odváží zasloužené vítězství 3:2. Vzhledem k průběhu utkání má bod pro Porubu obrovskou hodnotu.

65:00
    Vsetín vstřelil branku!
    O vítězství Vsetína po samostatných nájezdech nakonec rozhoduje STANISLAV BÁCHOR.

60:00

47:07
    Poruba právě vstřelila branku!
    A máme srovnáno. V přesilovce pět na tři napřáhl na modré MICHAL FRANEK a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Robin Jasiok, René Kysučan.

41:23
    Po Frankově střele dokázal nadvakrát doklepnout touš do branky DALIBOR MIHAL. Asistence: Michal Franek.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině: 7:13.

Vsetínští mají nadále zápas pevně pod kontrolou, v závěru třetiny navíc navýšili své těsné vedení a po čtyřiceti minutách vedou zaslouženě 2:0.

40:00

38:47
    Hosté v závěru druhé třetiny navyšují svůj náskok. DOMINIK TOBOLA nedal v předbrankovém prostoru Seifertovi žádnou šanci, chytře si počkal a zakončoval do poloprázdné branky. Asistence: Dalimil Zvonek, Vojtěch Baroš.

20:01

Střely na branku v 1. třetině: 7:16.

V první třetině Valaši ukázali, proč okupují první místo tabulky. Byli od začátku aktivnějším týmem, výborně bruslili a po zásluze tak odcházejí do šaten ve vedení.

20:00

08:58
    Další trestné střílení pro Porubu! Tentokrát neuspěl Kysučan.

02:21
    Hosté jdou do vedení poté, co Daněk obral o puk Jasioka a naservíroval jej mezi kruhy operujícímu VOJTĚCHU BAROŠOVI, který si popojel k brance a trefil se přesně k levé tyči. Asistence: Josef Daněk.

01:30
    David Maček neuspěl při trestném střílení!

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 42. Mihal (Franek), 48. Franek (Jasiok, Kysučan) - 3. Baroš (Daněk), 39. Tobola (Zvonek, Baroš), 65. Báchor

HC RT TORAX Poruba 2011: Seifert (Lesák) – Dusík, Černín, Franek, Jasiok, Vrána, Ryška, Chamrád, Cháňa – Piják, Kameníček, Kofroň – Kysučan, Mihal, Rosypka – Maček, Kaleta, Pobuta – Juřík, Lukašík, Halla.
    VHK ROBE Vsetín: Kohn (Urban) – Báchor, Valentík, Žák, Hradil, Koutský, Horák, Žabčík, Daněk, Štrbík, Kývala, Tobola, Baroš, Gromus, Ondra, Koutník, Zvonek, Lyzák.

Rozhodčí: Trombík – Gančarčík, Patrman.