Plzeň – Zubří 27:21 (kon.) | Frýdek-M. – Hranice 21:36 (kon.)
Neděle 21.10.2012, 10:30Chance Extraliga mužů

Zubří - Jurka 9, Večeřa 3, Horut 2, Bechný 2/1, Dědek 1

Úspěšnost brankářů:
    Motlík /PLZ/ - 19/40 (48%)
    Orság /ZUB/ - 12/39 (31%) (27:21) (12:04:46)

Je tu konec dnešního zápasu. Sledovali jsme velmi zajímavou házenou. Radovat se mohou domácí. Ti sice začali dobře, jenže po poločase prohrávali o dvě branky a nedařilo se jim. Druhá polovina druhého poločasu vyšla domácím skvěle a díky brankové šňůře a střelecké nemohoucnosti hostů je z toho výrazné vítězství Plzně 27:21.

60
    Konec zápasu. (27:21) (27:21)

60
    V samém závěru si lahůdku pro fanoušky házené přichystal Bečvář, jehož technická parádička s rotujícím balonem odraženým od palubovky končí u levé tyče hostující brány! (27:21) (27:21)

60
    Jurka hezkým obloučkem snižuje na 26:21. (26:21) (26:21)

60
    Další gól zaznamenal Blecha a zápas se dohrává za skandovaného potlesku domácího publika. (26:20) (26:20)

59
    Teď už Plzeňští šetří čas a nikam se neženou. (25:20) (25:20)

59
    A další gól domácích zaznamenal Martin Holík. Domácí vedou o pět branek a necelé dvě minuty před koncem mají zápas ve své moci. (25:20) (25:20)

58
    Alespoň snížit se podařilo nyní Jurkovi. Stále je to ale o čtyři góly. (24:20) (24:20)

57
    Domácí jsou krok od výhry. Nejprve se trefil Tonar a následně po rychlém kontru i Vinkelhöfer. (24:19) (24:19)

56
    U balonu jsou opět hosté, teď se domácí brání. (22:19) (22:19)

56
    Teď už se ale Jurka po rychlém kontru prosadil a je to jen o tři góly. (22:19) (22:19)

55
    Mičkal se zkoušel prosadit individuálně a to nebylo nejlepší řešení. Motlík zasáhl. (22:18) (22:18)

55
    Petr Vinkelhöfer dostal ránu do levého křídla a parádní ranou zvyšuje na 22:18, (22:18) (22:18)

54
    Zubří je již v plném počtu. (21:18) (21:18)

54
    Domácí tým se musí i při přesilové hře bránit. Hosté se vrhají do útoku. (21:18) (21:18)

54
    Hosté si berou oddechový čas. (21:18) (21:18)

53
    Domácí Roman Bečvář svým pátým gólem v zápase zvyšuje na rozdíl tří branek! (21:18) (21:18)

53
    Michal Tonar dává v přesilovce další gól Plzně a to není pro hosty dobré. Musí být aktivní i v oslabení. (20:18) (20:18)