Čerepovec – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:3 (kon.) | Viťaz – Barys 3:2 (po s.n.)
Mytišči – Petrohrad 2:3 (kon.) | Doněck – Jekatěrinburg 4:2 (kon.) | Minsk – Omsk 3:2 (po pr.)
Riga – Magnitogorsk 2:5 (kon.)
po s.n.
HC Viťaz Moskevská oblast
3:2 (0:2, 1:0, 1:0)
Barys Nur-Sultan
Pondělí 22.10.2012, 17:30KHL

Čechov nakonec dokázal otočit skóre z 0:2 na 3:2 a do tabulky si připisuje dva body. Jediný nájezd dokázal proměnit Panarin. (19:55:59)

Čechov právě vstřelil branku!
    ARTEMY PANARIN provedl svůj blafák dokonale a rozhodl zápas. Předtím totiž hostující Hedman nájezd neproměnil, proto si výhru připisuje Viťaz.

Koroljuk si vylámal zuby na Lassilovi.

Ani hostující Bočenski nedokázal skórovat.

Samostatné nájezdy začínají.

Panarin jel zajímavý nájezd, ale Lassila byl úspěšnější.

Upper roztáhl Kasutina na brankové čáře, ale puk za gólmana nedostal.

Ani domácí Belousov nemířil přesně.

Savčenko na Kasutina v první sérii nevyzrál.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    V samém závěru dorážel v brankovišti kotouč Cullen, ale skóre se nezměnilo.

63:05
    Upper střílel z dálky a Kasutin v brance Čechova měl s jeho ránou problémy.

61:13
    Aktivní Antropov se snažil prodrat do koncovky, jenže domácí zadáci mu vystavili stopku.

60:01

Čechov dokázal ve třetí třetině vyrovnat, a tak zápas dospěl do prodloužení. Nutno říci, že remízový stav po šedesáti minutách hry je zasloužený. Viťaz postupem času svou hru zlepšil a dokázal Astanu potrápit.

60:00

57:58
    Antropov střílel z dobré pozice, ale na Kasutina nevyzrál. Ten puk ukryl v lapačce, bude se vhazovat.

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 35. Markov (Cullen), 53. Belousuv (Kudinov), ?. Panarin - 2. Alexandrov (Gavrilin, Savčenko), 15. Grigorijev

HC Viťaz Moskevská oblast: Kasutin (Samonov) - Fahey, Chafizullin, Markov, Kudinov, Malevič, Troshčinskij, Kudinov - Hennessy, Cullen, Sergejev, Gillies, Timkin, Belousuv, Lesnuchin, Koroljov, Černov, Dvurečenskij, Panarin, Koruljuk, Kuljomin.
    Barys Nur-Sultan: Lassila (Puljektov) - Savčenko, Litviněnko, Hutchinson, Beljakov, Grigorijev, McDonagh, Hedman - Dawes, Spiridonov, Alexandrov, Solarijov, Bochenski, Gavrilin, Upper, Boyd, Starčenko, Mirasty, Krasnoslobodtsev, Rachanov, Antropov.

Rozhodčí: Romasko, Bondar - Zacharenkov, Sivov.