Standard – Cercle Bruggy 2:1 (kon.)
Standard Lutych
2:1 (1:0)
Cercle Bruggy KSV
Pátek 26.10.2012, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická Jupiler Pro League

Skončilo dnešní utkání, ve kterém si domácí po zásluze připisují důležité tři body do tabulky belgické Jupiler League a mohou se tak posunout do klidných vod kolem středu tabulky.

Hosté dnes předvedli v podstatě pouze deset minut kvalitní hru, zbylých osmdesát byli horším týmem a jen díky štěstí a dobrým zákrokům Verbista neprohráli větším rozdílem.
    Svých "lepších" deset minut si rozložili rovnoměrně do prvních poločasových pětiminutovek, kdy během té druhé dokázali i skórovat a v té době i vyrovnat stav utkání.

Branka Gonzaleze však vrátila domácím vedení a hostům se již do konce zápasu vyrovnat nepodařilo.

To je z dnešního utkání vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
    (22:27:06)

90+2
    Opět dlouhý hod Verbista, jeho spoluhráčí však nedokáží udržet míč na svých kopačkách, domácí jsou agresivní v napadání a získávají další míč.

90+1
    Rozhodčí ve druhém poločasu nastaví tři minuty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, u míče domácí...

89
    I domácí střídají, odchází Bulot, přichází Buzaglo.

89
    Blíží se závěr utkání, domácím se daří držet hosty daleko od své brány.

88
    Poslední střídání v sestavě Cercle Bruggy, ze hřiště odchází dnes "neviditelný" Iačtčuk, kterého nahrazuje Smolders.

86
    Špatná přihrávka dává míč hostům.

85
    Domácím se daří podržet míč... nakonec ale přichází dlouhý nákop na Batshuayiena... který ho vrací zpět a budeme sledovat další postoupný útok domácích.

84
    Trochu rozvrácený střed pole, míče prochází bez jakýchkoliv problémů až k šestnáctkám obou týmů... je možné, že budeme svědky ještě nějaké branky!

83
    Dlouhý hod hotujícího gólmana až na polovinu domácích... tam svádí souboj Carvalho s jedním z domácích obránců... míč ale končí mimo hřiště.

82
    Domácí v pohodě Van Dammem odkopávají nebezpečný míč na polovině domácích... hostům chybí klid při rozehrávce.

80
    Ale domácí se nehodlají strachovat o své vedení, tlačí se do šestnáctky Brugg, každý centr z kopaček domácích fotbalistů je nebezpečný!

79
    Další střídání na straně domácích, odchází Gonzalez, přichází Ajdarević.

77
    S blížícím se koncem zvyšují hosté "obrátky" a vyrovnávají hru. Šance (bohužel, nikoliv gólové) registrujeme na obou stranách!

76
    Ofsajd hostů, vykopává domácí gólman.

75
    Přihrávka na střed šestnáctky Brugg, kde je připraven Vainqueur.. jeho střela končí mimo bránu Verbista.

73
    První střídání v sestavě domácích, ze hřiště je stažen skvěle hrající Ezekiel, místo něho nastupuje Michy Batshuayi.

73
    Tentokrát rozehraný na krátko, obrana Brugg si však dokázala s tímto poradit a hosté se hrnou do útoku.