Jihlava – Kert Park Praha 0:2 (kon.) | Karviná – Pardubice 4:2 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 1:0 (kon.)
Letohrad – Jindřichův Hradec 2:1 (po s.s.)
SK Jihlava
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
HC Kert Park Praha
Sobota 27.10.2012, 14:00CROSSDOCK Extraliga

V utkání chudém na vyloučení i branky vítězí hosté 2:0. (15:30:25)

45:00

42:28
    Jednou rukou se dá dělat spousta věcí. Například psát onlajn, když prsty na té druhé ve sněhové vánici zamrznou...

42:12

40:12
    Jan Střecha (JIH) během svého střídání dvakrát fauloval. Nejprve sroloval nedovoleným způsobem jednoho z útočníků hostí, poté se provinil držením. Sudí potrestali až druhý nedovolený zákrok.

37:53
    Vyhrané vhazování je ale pojem, který jihlavští centři nemají ve svém slovníku.

37:53
    Čtveřice hráčů zašlápla míček v rohu hřiště. Vhazovat se bude před Gerlichem.

37:10
    Lukáš Plzák se utrhl do sóla. Humlíček ho vychytal betonem.

34:51
    Pískána je přihrávka rukou. Lukáš Ptáčník přitom navíc odhodil i svoji rukavici, takže o spárvnosti verdiktu sudích není pochyb.

33:45

33:10
    Dobrá zpráva je, že přestalo pršet. Ta špatná: začalo sněžit. Nic příjemného, prsty na nohou by mohly vyprávět. Tolik popis toho nejzajímavějšího, co se v přesilové hře Jihlavy událo.

31:11
    David Rozenberg (KER) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem. Je to vůbec první vyoučení v dnešním zápase.

30:01

Další třetina začne přibližně v 15:09.

Na hostech je vidět, že mají s extraligovým hokejbalem více zkušeností. Technická vyzrálost, rychlost pohybu s míčkem na hokejce je jednoznačně na jejich straně. Po dvou třetinách vedou 2:0.

30:00

28:55
    Ondřej Jobák obkroužil branku a pokoušel se překvapit Leoše Gerlicha rychlým zasunutím k tyči. Gólman hostů ale chytá bezchybně.

27:40
    Aktivní lajna Kert Parku Kruček-Kuna-Hradecký dělá domácí obraně obrovské potíže. Téměř v každém střídání si připravila brankovou příležitost.

27:28
    Lukáš Ptáčník posílá míček přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

26:12
    Jakub Janoušek využil podklouznutí Gregora a po pravém křídle se řítil sám na Humlíčka. Zvonila spojnice! Šance střídá šanci, ve druhé třetině vidíme maximálně ofenzivní hokejbal.